reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

śliczna ta sypialnia....:tak:

a dla dziewczyn które mają małe dzieci:-p ie dawajcie im kluczyków od auta:-D
mojej siostry półtorej roczny synek bawił się w aucie z kluczykami i wcisnął sobie od środka blokadę....,:sorry:
nagle płacz... a tu nie ma jak go wyciągnąć bo on w środku a kluczyki na siedzeniu obok.....:eek:
 
reklama
dzien dobry!
ja juz po spacerku z pieskiem!dzidzia jedna nakarmiona druga spi...
co do mebli GASTONE hmmm sa naprawde bardzo ladne ale nie w moim stylu...ale wydaje mi sie ze warte tych pieniazkow

Justa ja nie znam zadnych kolysanek...ja sama wymyslam i tak przy Suzi byly ''krowki krowk'',a przy Carolinie jeszcze nic bo Ona kladzie sie i zamyka oczy i spi!!!raz Jej sie zdarzylo ze miala straszny problem z zasnieciem ale po posmarowaniu dziaselek przeszlo!!

Ka...M dzisiaj wielki dzien??
powoedzenia i uwazaj nie przedzwignij sie
 
śliczna ta sypialnia....:tak:

a dla dziewczyn które mają małe dzieci:-p ie dawajcie im kluczyków od auta:-D
mojej siostry półtorej roczny synek bawił się w aucie z kluczykami i wcisnął sobie od środka blokadę....,:sorry:
nagle płacz... a tu nie ma jak go wyciągnąć bo on w środku a kluczyki na siedzeniu obok.....:eek:

Ja na szczescie nie mam kluczykow, bo samochod na karte jest ;-)
Witam sie i zmykam do dentysty.:szok:
 
Ka...M dzieki za pomoc :)
nmzc;-)

tak wielki dzień ale póki co siedzę i czekam:-D:-D
D zabronił mi czegokolwiek prewieźć do nowego mieszkanka....:-p
więc czekam aż bratowa wróci do domu i pojedziemy tam sprzątać(zawsze sprzątam chatę do której się wprowadzam choćby nie wiiem jak była czysta)
a ok 15 będziemy przewozić rzeczy.....:tak:
cieszę się bardzo że to już dziś....:-):-):-)


gastone uważaj na dentystę sadystę:-p;-)

tak a propo słyszała któraś o darmowym leczeniu ząbków dla kobiet w ciąży??
gdzie takie coś można sobie załatwić??:sorry:
 
Ech ja juz po dentyscie.Ka.M powodzenia w przeprowadzce.Pewnie jakis czas cie nie bedzie co? No bo przecie internecik...Ja chyba zaczne w czwartek sie pakowac powli, poki co jeszcze mam dwa dni na lenistwo hihih

A gdzie nasza nowa kolezanka?Milena? Mikimauro ja widze ze ty nie masz czasu na BB?
 
A gdzie nasza nowa kolezanka?Milena? Mikimauro ja widze ze ty nie masz czasu na BB?

jestem, jestem.... zdecydowanie nie Milene miałam na myśli, choć i jej proponowałam wspólne klikanie. Niestety nie wiem czemu nie klika moja kolezanka, wiem że sie juz dawno zalogowała na forum, być może poprostu nie ma czasu, ja również ostatnio troche zadziej jestem z Wami. spędzam mnustwo czasu z dziećmi, a zwłaszcza z Maxem, za ok dwa tygodnie jade na wczasy, więc wtedy kompletnie mnie nie będzie [ ok 2 tygodni],, nabieżąco Was podczytuje, ale czasami poprostu nie mam możliwości nic napisać.Generalnie to mam mega doła, strasznie nastawiłam się na zmiane domu, nic nie moge znależć, ale przyzekłam sobie że nie zrobie jakiegoś pochopnego kroku i nie wynajme juz nigdy domu który nie zaspokoji moich oczekiwań, także narazie lipa i to wielka, jestem wręcz wściekła, bo nie sądziłam że to takie trudne, ale będę cierpliwie czychać na jakiśdomek.Powiem Ci szczerze ze juz rozglądałam sie nawet za jakimś domkiem do kupienia, albo że by wynając taki bez mebli i po swojemu wszystko urządzić, nie wiem sama .....ahhh... szkoda marudzenia:-:)-:)-(
 
Ech jaka jestem szczesliwa ze ja znalazlam .Dorota to jednak jedziesz gdizes na wakacje? Pochwal sie gdzie???
Jak chcesz wez sobie moj dom w ktory mieszkam hihi Dom jest spoko, napewno by ci sie podobal tylko ma dwa minusy.Pierwszy do wywalczenia - kanapy w living roomie - koszmar, i drugi stol w kuchni.Ale mozesz sobie tez cos taniego sama kupic skoro chcesz.No i drugi mninus jak dla mnie to te cholerrne psy...ktore halasuja.No a teraz sie chwal gdzie jedziesz???
My zrezygnowalismy z canarow przez swinska grype wolimy unikac lotnisk i miejsc z duza iloscia turystow.Mielismy jechac camperem do francji ale tez zrezygnowalismy i decydowalismy sie na zwiedzenie czesci Irlandii,Szkocji i kawalek Aglii.Tez bedzie ciekawie, zawsze Szkocje chcialam zobaczyc,uwielbiam zamki, ruinki i tym podobne.
 
reklama
gastone-mój urlop niestety odbędzie się w polsce [:-(], ale to nadal nic pewnego, bo jadal peltraktuje hiszpannie , ale wszystko zależy od tego ile urlopu dostanie mój mąż, miał mieć dwa tygodnie, ale taka miotła w jego robocie coś kręci i chyba dostanie tylko tydzień, nadal nic nie wiem, w piątek jade odebrać paszporty a tu zadnych postanowień, generalnie to czekam aż mój mąż wróci z pracy i coś będzie wiadomo, jeżeli zdecydujemy się jechać do polski to zahaczymy o znajomych w Londynie, no i napewno do Francji pojedzimy na jeden dzień, troche polskiego morza i niestety do rodzinki tez wpadniemy, ale wszystko to jeszcze nie pewne :((((
co do domku to ja bardzo dziękuje, ale właśnie zyskałam sąsiadów z pieskami które skaczą po tych betonowych płotach, mam ich serdecznie dość, :))))a przecież Ty też masz sąsiadów z psami, :((((
 
Ostatnia edycja:
Do góry