reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

No ja corcie urodzila jak mialam 19 lat a synka rok puzniej i tez mi sie wydaje ze to troche za wczesnie na maciezynstwo ale nie moge powiedziec ze zaluje nie wyobrazam sobie zycia bez tych dzieci
 
reklama
Gastone to Ty jestes tez w wieku mojego Konrada!
ja zachodzac w pierwsza ciaze (lat 18) bardzo ja planowalam bylam mezatka!!
no ale niestety nie wyszlo teraz wiem ze jestem gotowa na kolejna dzidzie ale niestety nie moge sobie pozwolic teraz na ciaze ale moze za jakis czas!!!


DZIEWCZYNKI pamietajcie od jutra zaczynamy 6 webera czy ktoras wymieka??
 
Witam mamusie,
ja się melduje ze jeszcze się nie rozpadłam. Tylko jakos tak zagoniona bylam caly ranek - zakupki, sprzątanie... Nie wiem jak to będzie gdy dzidzi się pojawi.
A co do macierzyństwa to jestem przeciwieństwem was dziewczyny. Ja się nigdy nie mogłam zdecydować na dziecko - zawsze jakoś tak coś przeszkadzało. Ale w końcu mam prezent na 30 urodzinki. Najwyższy czas. Ale tez nie żałuje ze tak późno - ma to swoje plusy młodość długa i szaleństw dużo :). Ale i na mnie w końcu przyszedł czas gdy zatęskniłam za domem i stabilizacja. No ale każdy ma swój czas co nie:-).

SSZep1.png
 
no to strasznie
jesli przez problemy w takim wieku mozna dostac to ja chyba u siebie musze poszukac bo do tej pory to nie zwracalam zbytnio na to uwagi bo wydawalo mi sie ze jeszcze czas na to:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
witam dziewczyny:)))jak rozmawiamy o mlodych mamusiach to ja pierwszego synka urodzilam jak mialam 21 lat a drugiego-teraz jak mam 23lata:))))

Gastone w wieku mojego meza jestes;-)a nie powiedzialabym:-)
to ja się pochwalę że też mam 21.... ale jak urodzę będę mieć już pełne 22:-p a mój D 25

A ja jestem tego zdania ze zycie i szalenstwa to sie zaczynaja jak sa juz dzieci odchowane:rofl2::rofl2::rofl2:
i tu się zgadzam.... zawsze chciałam mieć szybko dzidzię..... a później można poszaleć sobie... hiiii


chwalę się.... zapłaciliśmy już za chatę i mamy klucze :tak::-D w poniedziałek z rana przeprowadzka:rofl2:
 
Do góry