reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

nie ma za co przepraszac!!
czasami jest mi smutno ale tak staram sie o tym nie myslec!!
ide wykapac dziewczynki bo wczoraj zrobilam im dzien dziecka z myciem i teraz trzeba nadrobic
 
reklama
czesc kobietki ja dzis trzecia...za oknem nawet sloneczko sie przebija wiec jak mezulek wstanie to gdzies wyruszymy!!!jeszcze nie wiem gdzie...MEGAN ja przy mojej corci tez nie pospie...dzis moj maz ma luzikmoze spac a jutro jaaa:-).

co do porodu to wszystko ok oprocz tych kleszczy ktorymi mnie uraczyli...ale po 13 godz bylam najszczesliwsza mamusia pod sloncem!zadnego bolu nie pamietalam... tylko dzidzia najwazniejsza.opieka w szpitalu bardzo dobra.nie masz co sie martwic wszystko skonczy sie dobrze...a w szkole rodzenia bylam dwa razy ale zrezygnowalam po pierwsze nie mowie perfekt po ang wiec tylko polowe z tego co mowili rozumialam a po drugie zaczely sie cwiczenia w parach(z partnerem)a moj maz pracowal do 19 wiec nie mogl chodzic ze mna ale i bez szkoly sie obeszlo!!!
allle sie rozpisalam.
mam jeszcze pytanko czyma ktoras z was tel w vodafone na abonament???bo mamz nimi problem...
nonic spadam bo mam zaraz kobietke na sciecie hahahaah (wlosow oczywiscie)pozdrawiam

edit:trzecia to bylam jak zaczelam pisac hahahahah
 
Ostatnia edycja:
hehe gastone u mnie to młoda bo jak ona miała 1 synka to była prz 18 a mój brat tak samo jej zrobł....:-p i był po 18;-)
a że ja najmłodsza to najpóźniej....:-D czyli no jak to ona powiedziała "najwyższy czas bo nie mogłam sie doczekać":-)
 
moja mama ur mnie jak miala niespelna 16 lat a ja kubusia jak mialam 19!!dobra wracam do obowiazkow tak sie zarzekalam ze wykapie dzieci a jeszcze tego nie zrobilam!bo Caroline na zlosc mi teraz zasnela
 
witam dziewczyny:)))jak rozmawiamy o mlodych mamusiach to ja pierwszego synka urodzilam jak mialam 21 lat a drugiego-teraz jak mam 23lata:))))

Gastone w wieku mojego meza jestes;-)a nie powiedzialabym:-)
 
reklama
hmmm... i znowu ostatnia:-:)-:)-(
no nic, tak musi być.
witajcie mamuśki :-):-):-):-)
ja urodziłam Maurycego w wieku 21 lat,
i wydaje mi się teraz że zdecydowanie zawcześnie, ale wtedy byłam świadomie zdecydowana, strasznie chciałam mieć już dzidziusia
 
Do góry