reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
dzien dobry!witam sie ja!
juz po spacerku z pieskiem.pogoda zapowiada sie ladna a Ksiaze idzie do pracy wiec i tak niewiele dzisiaj zdzialam.
dzisiaj w mojej rodzince swieto...moja mamka konczy dzisiaj okragle 40 lat!!!
niestety nie moglam poleciec zeby osobiscie zlozyc Jej zyczenia bo dziewczynki nie maja jeszcze paszportow!zreszta wiecei jakie bilety sa drogie w wakacje!chalupka prawie wysprzatana wiec dzisiaj czas relaksu no chyba ze sie zdecyduje na te prasowanie

Wy macie dobrze smacznei sobie spicie ja przy mojej dzieciarni moge o tym zapomniec
 
megan spać :-p
a nie żawsze pierwsza... hehehe....;-)
ja też już wstałam bo kot miał z rana pustą miskę i mnie p 7 pogryzł żeby mu dać jeść:sorry:
a już pojutrze wielki dzień:rofl2:
 
przeprowadzka:-D ja już tylko czekam..., bo dziś dostaniemy klucze...
a w poniedziałek już będziemy w nowym domku.....:tak:

a czytam teraz taak dokładnie.....
młodą mamę masz....:tak: moja ma już 42 w tym roku będzi zaczynała 43 :-p
 
no to Twoja tez nie jest wiekowa!!moja miala 35 lat jak pierwszy raz zrobilam ja babcia hahah wszyscy leja jak to slysza!!
jak moj tata mowil ze w wieku 35 lat stal sie dziadkiem wszyscy prosili o akt ur Kubusia bo nie wierzyli bo kiedy ja ur Kube taty kumpel spodziewal sie pierwszego dziecka hehehe

a no to gratuluje mam nadzieje ze jak juz sie uporasz z przeprowadzka umowimy sie na ta kawke
 
n to mój brat też tak wcześnie:-p chociaż moja mama chyba była nie co strarsza jak pierwszy raz babcią została bo miała chyba 37 jak się nie mylę....;-)
eprowadzce,...
a To Ty masz synka czy córeczki??:sorry:bo już ie wiem....

a po przeprowadzce napewno kawka się przyda....:happy:
 
kobietko ja mam za soba 5 ciazy ale ze mna sa tylko 2 corcie!!
1 ciaza obumarcie plodu w 9 tyg
2.urodzilam Kubusia w 30 tyg zmarl po 11 dniach(on dal moim rodzica miano dziadkow)
3.Susanaah 38 tydz zdrowa wredotka
4.Karoline 41 tydz zdrowa krzykaczka
5.obumarcie plodu w 8 tyg
 
przepraszam nie wiiedziałam:-(
wiedziałam tylko o 2 córeczkach no i teraz o ostanim poronieniu...
to biedulko faktyvcznie dużo przeszłaś...
ale ważne żeby iść dalej i sie trzymać prawda???:tak:
 
reklama
Witam gaduly.Ja dopeiro wstalamMegan no to wczesnie mama babcia zostala, to japowinnam za trzy lata????:szok::szok:
A mamuski macie faktycznie mlode:szok: Moj mamusia juz do 60 dobija:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry