reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Witam sie trzecia.Ech w totka to i ja gram i moj maz,obydwoje w kazda srode, piatek i sobote i mam takacicha nadzieje ze wygram cholercia hhihih.Ostatnio wygralam 50 euro a moj mezu 60 .Nie mogly to byc miliony??
Dzis dzien samotnosci mezu slub ma i wroci pozno.Pogda te mnie dobija bo pranie rosnie a nie mam gdi wieszac pomimo ogronej suszarki,.a nie chce uzyw suszarki bebnowej.wrrrrr milego dnia dziewuszki, zajrze pozniej.
 
ja zagladam ponownie bo juz na polmetku z pracami domowymi!a moze nie na polmetku??bo jak wezme sie za prasowanie to...jestem 100%do tylu!!
ale juz ciacho w piekarniku rybka czeka na swoje miejsce po ciescie ryz na kuchence wiec...obiadek prawie gotowy!!ide myc kibelki bo ostatnio mi sie nie chcialo no i kolejne pranie!!

a wiecie...fajnie tak pomarzyc o wygranej!!piekny do ale niezaduzy i do tego olbrzymi ogrod z placem zabaw z jednej strony i czyms zblizonym do kilarney z drugiej ehhhh marzy mi sie
 
Oj Megan komu sie nie marzy..Dobrze ze za marzenia sie nie placi..
A ja dzis wlasciwe nie mam nic do roboty.Mieszkanie posprzatane, dla dzieckaobiad mam, dla siebie tez.Mezu wroci pozno wiec obiadu nie chce.Wiec wlasciwie mam luz..No moze wyprasuje kilka rzeczy ihih
 
Alex to u mnie tez posprzataj prosze!choc juz niewilee zostalo!!!
Gastone to ksiazeczka i relaks!!!ja musze dzisiaj zrobic jednak to prasowanie no i wkoncu laptopa wyczyscic!!
 
Witam was dziewczyny,
no wy tu od wczoraj o dietach a ja już w lustrze się nie mieszczę :tak:.
Ale sprzęt do ćwiczeń już kupiłam i A6W wydrukowałam w nadziei ze po porodzie wezmą się ostro do pracy. Zobaczymy ile mi tego zapału zostanie no ale grunt to mieć plan.
Ja tak co drugi dzień się pojawiam ale przestaje mieć siły tym bardziej ze jeszcze dziś i przyszły tydzień pracuje a potem na macierzyński. Juz się nie mogę doczekać:happy:.

SSZep1.png
 
reklama
witajcie mamuśki:-):-):-)
, znowu ostatnia:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, ale musicie mi wybaczyć bo ja matka polka jestem i mi doba mała:-p, ja nadal poszukuje domku [czytaj- szlak mnie trafia na te ich oferty], troche sprzątam, bo dzieciaki całe dnie w domku siedza i strasznie syfia, już nie nadazam:wściekła/y:, troche maże [ o domku, hihi..], i generalnie nadal mam mega doła, bo z wakacji to chyba nici, no i domku nie ma....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ahhh....
bede Was podczytywać, do miłego klikania mamuśki:tak::tak::tak:
 
Do góry