reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

Dzien dobry!klaniam sie nisko!
ja od 6 wojuje z moja dzieciarnia,poprostu jakis koszmar nie dosc ze chodza spac o 10 to wstaja tak wczesnie a kiedy mamusia ma sie wyspac??
milego srodka tygodnia zycze
 
reklama
Gastone troche mi sie zbrzydlo ale jak sie ubiore i uczesze to jeszcze ze mnie ludzie!
ja tez chce do ikei
dobranoc mamuski i pociechy
Nie przesadzaj :angry: Poprostu jakos inaczej wygladasz :-)
Dzien dobry!klaniam sie nisko!
ja od 6 wojuje z moja dzieciarnia,poprostu jakis koszmar nie dosc ze chodza spac o 10 to wstaja tak wczesnie a kiedy mamusia ma sie wyspac??
milego srodka tygodnia zycze

Moje dziecie obudzilo sie dzis o 1 w nocy i sie chcialo bawic z tatusem.:-D Tatus ma anielska cierpliwosc bo sie z nim troche pobawil :-D Ja bym sie zaraz wsciekla :-D

Milego dnia mamuski!
 
Witam sie i ja Megan jak zwykle byla pierwsza a ja jak zwykle ostatnia tylko mi chyba dzieciaki daja sie wyspac bo wstaja o 10 a ja razem z nimi

Pogoda paskudna tak jak moj chumor dziewczyny nie bede dzisiaj zbyt wiele pisac mam dola i zaduzo problemow na glowie :-:)-:)-(pa
 
Alex...
pod wzgledem dzieci zazdroszcze ja tez bym chciala pospac do 10 ale to chyba niemozliwe.
Nie lam sie kazdy z nas ma czasami ciezko,ja ciagle mam pod gorke!wiec mimo ze teraz wydaje Ci sie ze to problemy nie do przejscia niedlugo bedziesz sie z nich smaiac!!!
 
dzień doberek mamuśki :-):-):-)

ja również tak z doskoku, mam sprzątanko [ jak zawsze], no i chyba pojade do miasta kupie książki do szkoły dzieciakom. Odwiedze Was jeszcze dziś, narazie do miłego klikania:-):-):-)
 
a u ni wkoncu dzieci spia...obiad nie tylko zrobiony ale juz zjedzony siedze i ogladam seriale podgladajac co sie dzieje na forum...
blad mlodsze dziecie nie spi juz
 
Witam dziewczyny....
Chce sie pochwalic
:)))
W srode 15.07.09 o 11.26 urodzilam synka 3.320 nazywa sie NAtan

i w koncu jestem szczesliwa w pelni podwojna mamuska!!!!!!

a oto moje drugie szczescie:)))


no i przepraszam za moj brak systematycznosci w udzielaniu sie na forum
moje gratulacje... śliczny synek:tak:
ja mam jedno pytanko!dziewczynki o co chodzi z ta odprawa przez internet?czy ktoras sie tAK odprawiala??
megan nie wiem czy już Ci powiedzieli jak to dziąła...
ale właśnie musisz wejść na ryanair w to "odprawa online" i tam wypełnić jeden z punktów kilknąć dalej i ... nie wiem czy już tam ale jak będziesz miaał napisane że jesteś już odprawiona to własnie to będziez musiała wydrukować:sorry:
wiem tylko tak teoretycznie bo kumpeli tłumaczyłam i ona miała wpisywać ale nie wiem co jest dalej;-) wiem że to są te właśnie strony do wydrukowania

aha a ja byłam u lekarza wczoraj i u mnie wszystko ok... dziewczynka będzie na 100%
więc jesteśmy szczęśliwi.....
no i mamy filmik 3d :p
 
reklama
Witam mamuśki, no i gratulacje dla nowej mamusi - mam nadzieje ze dzidzia i mama już w miarę w formie :-). Ja jeszcze przez +/- 3,5 tygodnia będę podwójna :(

ja mam jedno pytanko!dziewczynki o co chodzi z ta odprawa przez internet?czy ktoras sie tAK odprawiala??

Megan ja już się tak odprawiałam - no 2 tygodnie przed odprawa wchodzisz na swoja stronę rezerwacji tam jest opcja "odprawa on-line" i wpisuje dane z ID lub paszportu to co będziesz miała przy sobie na lotnisku (tak samo dziewczynek) UWAGA!!! podczas drukowania biletów pojawia się na bilecie kod kreskowy którego nie widzisz nigdzie na kompie podczas odprawy on line jest to ważne bo on jest indywidualny dla każdego pasażera. Druga sprawa jak lecisz bez bagażu (tylko podręczny to ok) ale jak masz bagaż normalny do nadania to na lotnisku tez są odpowiednie jakby komputery tam wpisujesz numer rezerwacji i on (ten komputer) drukuje ci naklejkę na bagaż który nadajesz ty a nie pani na lotnisku.
Trudne to to nie jest ale nerwów trochę zjada. No i wszystko musisz robić na stronie ryanera w miarę sprawnie bo strona szybko wygasa i trzeba zaczynać od nowa.

Powodzenia
SSZep1.png
 
Do góry