reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Bardzo Dziekuje:)))


a wiec porod odbyl sie przez cesarskie ciecie-mialam juz tydzien wczesniej umowiony termin.Mialam prawo wyboru gdyz pierwszego synkla urodzilam takze przez cc.. w szpitalu bylam 4 dni .ja czuje sie dobrze -rana troche pobolewa ale da sie zyc...jestem ogolnie zadowolona z opieki w szpitalu...
moje kochane malenstwo tez jest cale i zdrowe i oby roslo i rozwijalo sie jak najlepiej...



mikimauro starszak zareagowal dosc dobrze-myslalam ze bedzie zazdrosny ale nie jest...jedyne co robi to sie go ....wstydzi..nie zwraca jakos szczegolnie na niego uwagi ale mysle ze sie niedlugo przywyczai i wszystko bedzie ok:)
 
gastone- kiedy się przeprowadzasz????, kupiłas łóżka ????ja nic narazie nie mam, nie sadziłam że znalezienie jakiegos ładnego domu jest takie skomplikowane....hmmm.... nadal czekam:-:)-:)-(
 
Bardzo Dziekuje:)))

mikimauro starszak zareagowal dosc dobrze-myslalam ze bedzie zazdrosny ale nie jest...jedyne co robi to sie go ....wstydzi..nie zwraca jakos szczegolnie na niego uwagi ale mysle ze sie niedlugo przywyczai i wszystko bedzie ok:)
to super, mały musi się przyzwyczajić, wszystko będzie dobrze, pytałam bo moja Majka na Maxa zareagowała bardzo żywo, co chwila łapała go za rączke próbując go włączyć, jak mały się poruszył to miała niesamowitą frajde, ale jak raz zapłakał to tak strasznie się przestraszyła, potem musiałam cały czas ja pilnować:tak::tak::tak:
 
Bardzo Dziekuje:)))


a wiec porod odbyl sie przez cesarskie ciecie-mialam juz tydzien wczesniej umowiony termin.Mialam prawo wyboru gdyz pierwszego synkla urodzilam takze przez cc.. w szpitalu bylam 4 dni .ja czuje sie dobrze -rana troche pobolewa ale da sie zyc...jestem ogolnie zadowolona z opieki w szpitalu...
moje kochane malenstwo tez jest cale i zdrowe i oby roslo i rozwijalo sie jak najlepiej...

mikimauro starszak zareagowal dosc dobrze-myslalam ze bedzie zazdrosny ale nie jest...jedyne co robi to sie go ....wstydzi..nie zwraca jakos szczegolnie na niego uwagi ale mysle ze sie niedlugo przywyczai i wszystko bedzie ok:)
Aby roslo zdrowo, to najwazniejsze.Ech jeszcze troche i ja sie doczekam moze..Narazie moj kofany 3 latek mi wystarcza:-D


gastone- kiedy się przeprowadzasz????, kupiłas łóżka ????ja nic narazie nie mam, nie sadziłam że znalezienie jakiegos ładnego domu jest takie skomplikowane....hmmm.... nadal czekam:-:)-:)-(

Mam czas sdo polowy sierpnia.Ale pakowanie i prenoszenie zaczynam 3 bo wtedy klucze dostaniemy.ale powiem ci ze juz zyje przeprowadzka.Oczywiscie juz mnostwo nowych rzeczy zakupilam hih.Lozek nie mam bo w Limericku koszmarne ceny.Jednak wybiore sie do ikei busem wiec sie zapakuje chyba po dach.Pudel mam juz mnoswto i workow potrzebnych do przeprowadzki i juz tuz tuz bede sie pakowac.Mysle ze w przyszlym tygodniu powoli rusze.Bo jest tego spooro.:laugh2:
 
My właśnie zladowalismy do domu Caroline juz spi piesek tez Suzi sie slania wiec jest szansa ze bedzie wieczorek filmowy o ile ja nie padne zaraz!
pochwale sie Wam moja rodzinka hehe
 

Załączniki

  • 100_2709.jpg
    100_2709.jpg
    54,3 KB · Wyświetleń: 38
Megan jakas nie podobna do siebie jestes hihi No i widze ze pogoda dopisala..
Mikimauro w Dublinie otwieraja Ikea na dniach.

No i wpadlam na chwile i sie zegnam.Moze jakisfilmik zapuscimy z mezem.
 
Megan jakas nie podobna do siebie jestes hihi No i widze ze pogoda dopisala..
Mikimauro w Dublinie otwieraja Ikea na dniach.

No i wpadlam na chwile i sie zegnam.Moze jakisfilmik zapuscimy z mezem.
juz wiem gastone, dziewczyny na mamach z Irlandi juz dni odliczaja, napewno się wybiore, ja tez sie zegnam
do miłego klikania :-):-):-)
 
reklama
Gastone troche mi sie zbrzydlo ale jak sie ubiore i uczesze to jeszcze ze mnie ludzie!
ja tez chce do ikei
dobranoc mamuski i pociechy
 
Do góry