reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Gastone skoro mi nie bylo dane to chociaz swinka morska ehhh
Marysia jeszcze raz wielkie dzieki!!!
aaaa jak tam nasze ciezarne?opowiadac jak sie czujecie/?bo na forum limerickim wielkie odliczanie
ja się nie mam czym chwalić bo dolegliwości mam straszne...
na każdą zmianę pogody bolała głowa....:sorry: co u nas codziennością jest, poza tym mam mdłości i co kilka dni :sorry:poranne wymioty... a teraz doszła jeszcze ta zgaga(czekam na tabletki z pl) ale wczoraj i przedwczoraj to już przesada bo tak paliło że w nocy strasznie z bólu wymiotowałam....
wrrrrr.....
ale poza ym jestem happy i wogóle.... a najbardziej to się juz końca nie mogę doczekać:-p
 
reklama
ok to idę do apteki niedługo kupić sobie to rennie...:tak: am nadzieję że będzie lepiej...
dziękuję wam za pomoc...

alex nie załatwiłam nic.....:baffled: pani gardziarka zadzwoniła do mnie że nikt nie chce zapłacić.... bo że dzieci za małe i nie możliwe że rzuciły...:wściekła/y: no i do sądu też z takimi maluchami nie można...
więc musiałam pokryć na własny koszt.... co prawda z ubezpieczalni mi dopłacili , ale ja dawałam 300e:sorry:
 
ja oczywiscie sie nie doprosilam o wysylke ciuszkow do irlandii i efekt jest taki ze bylam w no nime i kupilam kilka ciuszkow heheh za 2.95 i znalazlam te same ciuszki ale w innym sklepie internetowym i mi je wysla bez problemu!

co do dzieci to tu jest to chore bo w pl poprostu musieliby za dzieci zaplacic ale coz....
ide pranie wstawiac
 
no właśnie... tutaj mają wszystko gdzieś....
heh mój D owiedział że jak nasza dzidzia podrośnie to ją wyśle do nich niech też im samochody poniszczy:-p hahaha

a co do zakupów megan a może rzucisz tym linkiem ?? ;-)
ja czekam na odpowiedź czy mi wózek do IE prześlą.....
z łóżeczkiem się nie udało więc może chociaż to....
tym bardziej że będzie ważyył ok 25kg jako cały zestaw...:sorry:
 
reklama
Do góry