reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Magsh ogromne gratulacje..... a imie cudne mialam takie samo wybrane gdyby sie chlopiec urodzil.... na bank tez w przyszlosci Nathanka bedziemy mieli....:tak:
 
reklama
Witam sie pogoda zeczywiscie paskudna znowu dzieciaki beda mi szalu dostawaly w domu


Witam dziewczyny....
Chce sie pochwalic
:)))
W srode 15.07.09 o 11.26 urodzilam synka 3.320 nazywa sie NAtan

i w koncu jestem szczesliwa w pelni podwojna mamuska!!!!!!

a oto moje drugie szczescie:)))


no i przepraszam za moj brak systematycznosci w udzielaniu sie na forum



Ogromne gratulacje sliczny synus no i pisz u nas czesciej
 
Madzia ja juz gratulowalam na nk ale jescze raz gratuluje.Jak najdziesz chwilke napisz ak sieczujesz po drugiej cc i wogole jak wrazenia?

Megan,ja jeszcze sie nieodprwialam online, wiem tylko tyle ze jak bukujesz bilet , musisz sobie wydrukowac karte pokladowa odrazu bo potem treba plcic 40 euro jak jej nie masz.
 
Gastone dzieki za odpowiedz choc TY....bo niestety inne mamy mnie olały!nie mowie o mamach z Ennis...nie chce wracac do dawnego tematu ale wpienia mnie jak mnie ludzie olewaja!!!
a my od 3 dni rodzinnie i to bardzo a padam na ryjek jak nie wiem hehe, ale za to jak jest milo
 
megsch- a tak mi ostatnio po głowie chodziłaś :-D:-D:-D, myślałam że poprostu nie chcesz już klikac z nami, a tu TAKA niespodzianka:-):-):-)moje wielgachne gratulacje, Natan prześliczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!! dużo zdrówka dla Was obojga, jak znajdziesz czas i siły to napisz coś więcej, jak zareagował starszy synek na widok takiej małej iskierki ????

megan-miałam tego nie komętować, ale .... po jaką cholere Ty tam klikasz, powiem Ci szczerze ze nie bardzo Cię rozumiem, juz od jakiegoś czasu piszesz na mamach z Limerick, ewidentnie dziewczyny Cię olewają. Szczeże Wcale im się nie dziwie, zrobiłaś zadyme, obraziłaś pare dziewczyn, oznajmiasz w przenośni ze masz je w du...pulu, poczym za jakiś czas klikasz jakby nigdy nic. Sory w co Ty grasz, bo nie kumam......
 
Megan ja nie odpisywalam bo nie mam pojecia na ten temat ja jak lecialam miesiac temu do PL to mialam jeszcze normalna odprawe czy to tylko tak jest w Ryanair

A powiedz mi co zalatwiliscie juz wszystko z pieskiem ?
 
megsch- a tak mi ostatnio po głowie chodziłaś :-D:-D:-D, myślałam że poprostu nie chcesz już klikac z nami, a tu TAKA niespodzianka:-):-):-)moje wielgachne gratulacje, Natan prześliczny !!!!!!!!!!!!!!!!!!! dużo zdrówka dla Was obojga, jak znajdziesz czas i siły to napisz coś więcej, jak zareagował starszy synek na widok takiej małej iskierki ????

megan-miałam tego nie komętować, ale .... po jaką cholere Ty tam klikasz, powiem Ci szczerze ze nie bardzo Cię rozumiem, juz od jakiegoś czasu piszesz na mamach z Limerick, ewidentnie dziewczyny Cię olewają. Szczeże Wcale im się nie dziwie, zrobiłaś zadyme, obraziłaś pare dziewczyn, oznajmiasz w przenośni ze masz je w du...pulu, poczym za jakiś czas klikasz jakby nigdy nic. Sory w co Ty grasz, bo nie kumam......

powiem tak w 50% sie z Toba zgadzam...ale juz wszystko wrocilo do normy a ja mialam pytanie jak kazdy normalny czlowiek na ktore oczekiwalam normalnej w swiecie odpowiedzi.uwazam ze forum od tego jest....
co do zadymy to ja nikogo nie obrazalam tylko ja z Sylwia zostalysmy obrazone a nikt nawet nie zauwazyl ze to TY zaczelas...
zostawmy ten temat ja nadal nie wiem dokonca co z tym Ryanairem...
Alex dzieki za info w sumie zadne ale chociaz wiem ze na mnie nie lejesz
 
Megan wejdz na watek mamy z Irlandii i tam sie zapytaj.Temat byl niedawno poruszany ale jak poprosisz o wyjasnienie jeszcze raz (bo ciezko przeleciec posty w dol) to napewno ktoras z dziewczyn ci pomoze bo lataa do pl caly czas.
 
reklama
Do góry