reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

No zaraz ale jak drukujesz naklejke na bagaz nadajesz go sama na tasme czy jak, bo nie kumam.No i co z waga bagazu?
 
reklama
Tak jest taśma na którą stawiasz walizkę razem z naklejka - wygląda to podobnie jak przedtem ale bilet drukujesz w domu a bagażem zajmujesz się sama (czyli robisz to co robiła wcześniej obsługa na lotnisku). W Shannon nie wiem w ktorym miejscu na lotnisku znajduje się taki punkt - gdzie to się odbywa. Ale tak to wyglądało w Anglii. Bagaż miałam prawidłowej wagi wiec nie wiem jak jest gdyby ktoś chciał lekko limit naciągnąć (nie wiem czy montują jakieś czujniki wagi na lotnisku, czy potem waza tez nie mam pojęcia, nie wiem jak to wygląda tez z wózkami i jakimś innym sprzętem ale chyba podobnie).
Ale za niedlugo przylatuje do mnie teściowa to będę wiedzieć w jakich punktach to się odbywa w Shannon. Swoja droga mam nadzieje ze sobie bo dla niej to wszystko to czysta abstrakcja - staramy się jej to wytłumaczyć ale wiecie jak człowiek sam wszystkiego na własnej skórze nie spróbuje to nie wie.
Jak któraś z was leciała z Shannon i wyglądało to inaczej to chętnie poczytam bo co człowiek to inne doświadczenia :happy:
Mam nadzieje ze choć trochę pomogłam i nie za bardzo namieszałam.

SSZep1.png
 
Marysiu!!bardzo Ci dziekuje mysle ze wszystko juz bedzie jasne dla mojej mamy.
a u mnie...jak ja nie jestem w ciazy to nasza swinka zaciazyla hehehe czekam na male swiniaczki
 
Gastone skoro mi nie bylo dane to chociaz swinka morska ehhh
Marysia jeszcze raz wielkie dzieki!!!
aaaa jak tam nasze ciezarne?opowiadac jak sie czujecie/?bo na forum limerickim wielkie odliczanie
 
Gastone daj troche pierogow...a swoja droga moze i ja zrobie??
ale jestem zla!!!!znalazalam swietne ciuchy dla mnie na allegro ale nie chca mi wyslac do irlandii!!!!!a nie moge prosic nikogo o wysylke z pl!!!!!
zreszta czemu mam 2 razy placic za wysylke??walcze z nimi moze zmiekna???
 
Witam sie i ja jak zwykle ostatnia ale za to moglam sie wyspac i w znacznie lepszym nastroju niz wczoraj;-)
Moj M wczoraj przyszedl rano do domu z taka paskudna wiescia ze myslalam ze sie poplacze caly dzien chodzilam jak zbity pies ale wieczorkiem jak wrocil powiedzial ze alarm odwolany i wszystko dobrze to tak sie wkuzylam ze mi stracha napedzil ze go malo co nie pobilam :wściekła/y::wściekła/y:
Ja wam mowie on mnie kiedys do grobu wpedzi:baffled::baffled:


Megan jak tam piesek zalatwiliscie juz wszystko ?
 
reklama
Alex jak mam byc szczera to ostatnio nie mam do tego glowy zeby to zalatwiac zreszta do tego potrzebuje Ksiecia bo ja nie moge isc i patrzec jak beda psa kuc(a efekt i tak bedzie taki ze ja bede musiala piesa trzymac bo Ksiaze jest zamieki)

a chcialam sie pochwalic ze Caroline zjadla pierwsza rybke!
 
Do góry