reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Wiecie moze co jest dobre na opryszczke do kupienia tutaj bo wczoraj wybralismy sie na grila a ja ubralam sie jak w upalny dzien i mnie przewialo a mi takie zeczy szybciutko wyskakuja
Wygladam okropne z domu sie nie ruszam RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jeżeli ta poryszczka jest w fazie dopiero pojawiania sie,tzn. rośnie rewelacyjny jest maść- cymex, kupisz tu bez recepty, za grosze, jezeli jusz masz wulkan to tylko zofirax. lub te plasterki co poleciła gastone.
Banish cold sores with Cymex
Witam sie i ja.Megan w przednim humorze a ja w zlym.Facet nie spuscil rentu wiec domu nie bierzemy i nasze poszukiwania beda nadal trwac.Kurcze naprawde nielatwo jest znalesc dom wolnostojacy jeszce w dodatku tylkona wynajem.Cholera,zla jestem strasnie a moze bardziej rozczarowana..Ale nie bede placic facetowi 950 euro bo to duzo jest.No trudno,przeciez nic nie zrobie.Niech facet zaluje ze stracil dobrych lokatorow...
kurcze szkoda gastone, myślałam ze juz poszukiwania za Wami, że tylko przeprowadzka Wam zostanie, to baran z tego właściciela, nie martw się napewno coś znajdziesz
Pewnie juz pojechalas do Ennis? Ten sklep Toymaster, jest tak jak skrecasz n dworzec autobusowy, i jedziesz tam gdzie sie nct robi.Jedziesz prosto i po prawej stronie jest taki bizes park, tam jest sklad drewna i jakies inne jeszcze materialy budowlane,musisz wjechac toche w glab i napewno znajdziesz.
A co do domu to czekamy jeszcze, bo dzwonilismy wsprawie innego domu i jak maz pwoiedzial e zaplacimy max 850 ale umowa dlugoterminowa bo nam te zalezy na umowie dlugo terminowej to jeszcze sie zastanowi.Facet nie za bardzo jakisch problemow robic bo dom jest pusty bez mebli, pieniadze wysylane na konto,kosiarka i wszystko jest wiec tylko mieszkac.Zobaczymy..
Ciekawe co u Mikimauro?Miala isc z Maxem do lekara i cos nie odzywa.
no widzisz, wszystko będzie dobrze, oby tym razem tranzakcja została dopełniona. trzymam kciuki:tak::tak:
ja jestem mamuśki, z Maxiolkiem dopiero na trzecią, zaczynam się szykować, zobaczymy co mi powie lekarz.
 
reklama
juz jestem dziewczynki, oczywiście nic nie załatwiłam. Pani doktor nie widzi problemu, tzn. widzi bo skrzywienie wyrażnie widać, ale una uważa ze widocznie taki krzywy musi być, myślałam ze ją w pape zamaluje, żadno moje dziecko nie jest krzywe i nigdy nie będzie, muszę sie wybrać do medikusa- niestety, zobaczymy co tamta znawczyni mi powie?/:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Kurcze, ech tak zle i tak nie dobrze.Wiesz ja mialam z Maxem takiproblem , ze jakmila 5 miesiecy nagle zaczal strasnie lewa reka rzucac, jak by nie wspolpracowala z innymi czesciami ciala.Trafilam na studenta na praktyce i tez myslalam ze mu w pape zamaluje.ale u nas na szczescie poczekalismy jeszcze troche i samo minelo.A do jakiego ty lekarza chodzisz? A propo Medipolu to tez glupia sprawa bo nie liczylabym na to ze prawde ci powie.Juz sie przekonalam ze kase tylko wyciagaja, i co do pl lekarzy to tez tutaj rzadko mozna im ufac..
 
witam sie ja...
nie zalatwilismy slubu...chyba zaraz jade do szpitala bo krew plynie coraz zywsza(choc nie wiem po co mam jechac jak jeszcze 3 miesiac nie minal a mi mowili ze dopiero od wtedy wogole rozmawiaja z pacjentka)
co do medipolu to ja mam swoje zle zdanie na ich temat ale o tym pisalam juz kiedys..
ide bo wyc mi sie chce przez te krwawienia
 
Megan trzymaj sie, szkoda mi ciebie tylko tyle moge powiedziec ze ci wspolczuje bo juz tyle przeszlas....
 
właśnie przeczytałam mojego posta i widzę że nagryzmoliłam przed tym wyjazdem:sorry2:
przepraszam... ale pisałam na szybko...
tak już byłam w Ennis....:-pale trafiłam tam na quin bez problemu i przypomniało mi się że byłam tam kiedyś po zakupy dla siostrzeńca:-)
jeśli chodzi o zakupy tu w IE to chyba jest to nieopłacalne;-)
łóóżeczko napewno kupimy w pl i prześlemy tutaj...
ale nad wózkiem jeszcze się zastanowimy..... bo widziąłam jeden bardzo fajny za 400coś e... więc nie tak źle....:tak:
zsjrzę jutro a teraz zmykam spać....
 
Ka...M..nie oplaca sie robic zakupow w ie??
kurcze to ja siedze wlasnie na allegro i jestem przerazona cenami wozkow i fotelikow w pl poprostu masakra!
foteliki ktore tu sa na promocji teraz po 100 e w polsce kosztuja po 700zl no coz ale moze sie myle?!
fakt ze lozeczko w pl mozna kupic za 150 zl ale ja mialam problem z przewiezieniem mojego pieknego lozka z pl tu!i efekt taki ze kupilam tutaj i nie zaluje bo te po kubusiu zostalo na nasze przyjazdy do dziadkow!a i duzo ladniejsze sa tu przedewszystkim meble..chociaz przyznam szczerze ze maja maly wybor gadzetow do zdobienia pokoi dlatego ja szukam wlasnie naklejek na allegro tylko nie kazdy chce wysylac do ie ehhh a ja dalej krwawie
 
Witam.Ja tez uwazam ze niejest tak zle z cenami.Lozeczko mozna kupic juz za 90 euro.Ja kupilam sobie komplet mebelkow za 500 euro i jak patrze na taki podobny komplet to kosztuje w pl jakies 2500 tys.Co do wozkow ceny tez sa podobne jesli chodzi o wozki markowe.Wiesz jak chcesz kupic wozek typu Taco lub Polak, to aplacisz okolo 600-700 zl ale musisz go przewizc jeszcze.Poza tym Te woki nie nadaja sie za bardz na warunki irlandzkie jakdla mnie.zbyt masywne i wogole jakies takie wielkie.Jedno co kupowac w pl to wlasnie ozdoby do pokoju typu naklejki i ja jeszce posciel dl amalucha bo tu nie ma wyboru.

Edit: Dziewczymki jestem meeeega szczesliwa.Facet sie zgodzil na 850 euro.Ale bedemiala chate jaaaaaaaaa.Nawet jacuzi mam ulalala jupi!!!
Za miesic sie przeprowadzam hurrrrrrrrrrrraaa!!!
To taki domek jak w linku tylko ze bez mebelkow, bo ja mam swoje.
Co najwazniejsze dla mnie dom nie jest do sprzedania tylko na wynajem.
Ten poniej to inny dom, z mojego niemam zdjec,moj sie rozni tylko tym zepodlogi ma wszedzie drewniane i meble w kuchni tez inne.Ale gabaryty te same.Ale sie ciesze jak nie wiem co bo juz mnie meczylo to szukanie..
http://www.daft.ie/imagebrowser.daft?type=sale&id=371906&photo=1
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry