reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Dzien dobry
no gastone niezla chatka tylko pozazdroscic chyba cie kiedys nawiedzimy zeby zobaczyc twoje krolestwo:tak:
megan strasznie mi przykro jedyne co moge to tylko wspierac cie duchowo trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze
mikimauro ja tez bym nie liczyla na tych polskich lekarzy ale mozesz sprobowac nie poddawaj sie


gastone ja chyba nie mam cie na NK kiedys szukalam i nie moglam znalesc gdzie ty sie babo chowasz ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
tyl;ko mnie nie zabijajcie:-p
może i niektóre rzeczy są tańsze... tam na wszystko jeszcze nie sięgnęłam okiem....
ale jak np upatrzyłam sobie na allegro łóżeczko za 364zł....
więc licząć że kupiłabbnym tu za 100e to w przeliczeniu miałabym 430zł.... a dodać jeszcze 100zł... i mam takie które mi się podoba w pl razem z przesyłką....:tak:
a tutaj jeszcze nie znalazłam takiego jak mi się podoba.....:sorry2:
co do wózeczka jeszcze nie wiem... oglądaliśmy wczoraj taki fajny 2częściowy gdzie gondola składa się później w fotelik samochodowy.... i zamiast 2 części mam 3....
niestety kosztował 900e:szok: więc jak o nim pomyślę to też uważam że lepiej w pl kupić a moja mama jak będzie leciała to nam weźmie....
i spodobał mi się jeden 3 częściowy któr miał nawet dodatkowo bazę do fotelika...
ale (znów ale:sorry2: ) miał strasznie niską budę.... co mi się nie sopdobało...
poza tym ten wybór kolorów,.....:dry: straszny......
 
HEJ babki
Gastone ja sie do Ciebie wprowadzam :-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D miejsca ci u mnie dostatek:-D
Dzien dobry
no gastone niezla chatka tylko pozazdroscic chyba cie kiedys nawiedzimy zeby zobaczyc twoje krolestwo:tak:
megan strasznie mi przykro jedyne co moge to tylko wspierac cie duchowo trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze
mikimauro ja tez bym nie liczyla na tych polskich lekarzy ale mozesz sprobowac nie poddawaj sie

gastone ja chyba nie mam cie na NK kiedys szukalam i nie moglam znalesc gdzie ty sie babo chowasz ?

hihih Znajde sie spoko i wysle ci zaproszenie.

Ka..M wszystko jest kwestia gustu.Ja sobie upatrzylam tu mebelki i je kupilam.A co do wozka ja jako pierwszy wozek kupilam sobie Quinny buzz i w pl byly identyczne ceny wiec mi sie nie oplacalo.A co kolorkow wozkow, pamietaj ze kolory mozna sobie zamowic.Nie musisz kupowc wozka odrazu tego co stoi w sklepie.U nas w Ennis w tym na tulla road mozesz zamowic wszystko.
 
Ostatnia edycja:
Ka...M przepraszam jesli zle zrozumialas mnie zle...nie ganie tego ze chcesz kupic cos w pl.ja aktualnie zamierzam zamowic na allegro komplet poscieli bo ten sam komplet tu kosztuje 90 e ale ma tylko 5 elementow w pl ma 11 i kosztuje 350 zl

Gastone uznanie...domek klasa

pojechalam do Gp ale sie nie dostalam bo ma zaduzo pacjentow dzisiaj!do szpitala nie zdazylismy bo Ksiaze musial jechac do pracy(nie ma mozliwosci wziecia sobie teraz wolnego bo i tak pracuje tylko 4 dni w tyg)a nie mam z kim zostawic dzieci...wiec nie wiem co robic?!w zpitalu mnie nie przyjma z 2 dzieciaczkow!
 
wiem bo mi pokazywała katalog na tulla ale i tak nie wszystkie kolory mi podchodziły...i tam był właśnie za 900e z czymś.... a w pl nawet jakbym za 1000zł upatrzyła to jest dużo taniej bo cena w ie wychodzi ok 3500 :sorry2:
bardziej już spodobał mi się na quin ale sama się zastanawiam co z tą niską budą....
ale jak mówię jak kto woli.....
nie do końca twierdzę że wózek w pl zamówię.... bo może trafię na coś taniego i maprawdę ładnego tutaj.....
jeszcze muszę galway i limerick odwiedzić....:tak:
zobaczymy..... jak narazie to byo moje wstępne podsumowanie....
co do mebelków.... sama nie wiem bo w listopadzie przed porodem się przeprowadzamy i sami będziemy mieszkać.... wtedy zobaczę co z meblami dla dziecka i co z urządzeniem dziecięcego pokoiku....:tak:
 
Ostatnia edycja:
hehe megan bez przesady.... nie jestem zła:-p
wiem że każdy wybierze to co uważa....
ja ttylko tak sobie ceny kalkuluję.... wiem że z łżeczkiem problemu nie będzie jeśli chodzi o wysłanie....
ale np nad wózkiem się dobrze zastanawiamy ... bo te z pl nawet nie można dotknąć....
jesli jednak nie znajdę tu takiego jak mi przypasuje.... to go nie kupię i już....
a w pl kupię sobie i wtedy coś się pokombinuje... ;-) ważne żeby trafił do nas ...
pościelki też chcemy zamówić sobie tam za 240zł....:tak:ale tutaj pewnie całą resztę bo nie ma sensu wszystkoego pokolei przesyłać z pl....:-p
 
megan- melduj, czy byłas u lekarza, cały czas krwawisz, kurczaki kobito szkoda mi Ciebie, :-:)-:)-:)tak::tak:

no gastone- moja droga, juz wiem o jakiej przestrzeni mówiłaś, fantastyczny domek, już wsiadam do autka i pędzę do agencji negocjować ten domek na Tulli za 850 [ ten z placem zabaw] nikt go za tą kaske nie weżmie, a jak mi opuszczą to ja go łykne, dla mojej familiji wsam raz:tak::tak:;-);-);-);-).
 
Wiecie co mi dzisiaj moja corka powiedziala
Wlaczylam im bajke "uciekajace kurczaki " usiadlam razem z nimi i ogladalam tez a moja corcia do mnie : mama ale ty nie mozesz ogladac z nami bajki bo jestes juz stara szczena mi opadla:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
gastone juz dostalam szybka kobita z ciebie ale musze ci powiedziec ze wygladasz duzo mlodziej i slicznego masz synka
Dzieki.Syncia mam slicznego wiem :-D kazda z nas ma sliczne dzieci a co domojej mlodosci, hi no coz,podobo sie nie starzeje :-D mojmaz mi tak powtarza :-D No ale masz racje niekazdy mi daje 32 lata, bo tyle skoncze w padzierniku.
megan- melduj, czy byłas u lekarza, cały czas krwawisz, kurczaki kobito szkoda mi Ciebie, :-:)-:)-:)tak::tak:

no gastone- moja droga, juz wiem o jakiej przestrzeni mówiłaś, fantastyczny domek, już wsiadam do autka i pędzę do agencji negocjować ten domek na Tulli za 850 [ ten z placem zabaw] nikt go za tą kaske nie weżmie, a jak mi opuszczą to ja go łykne, dla mojej familiji wsam raz:tak::tak:;-);-);-);-).
:-D:-D:-D Facet musi opuscic ten om bo nikt go nie bierze,bedziecie musieli sobie go tyo odmalowac.Jedna rzecz.Tam nie mapraktycznie przedpokoju wiesz? Wchodzisz bezposrednio na schody prawie,jakos tak ciasno..Ale jak go wynajmneszto przynajmniej bede wiedzialajakmieszkasz bez odwiedania cie :-D:-D
Wiecie co mi dzisiaj moja corka powiedziala
Wlaczylam im bajke "uciekajace kurczaki " usiadlam razem z nimi i ogladalam tez a moja corcia do mnie : mama ale ty nie mozesz ogladac z nami bajki bo jestes juz stara szczena mi opadla:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:

hhaha ale ci dogadali :-D:-D:-D

Ka..m
a tu jest stronka gdzie mozn wozki polskie kupic,ktos ja dal na ogloszeniach. http://e-funkybaby.com/ zobacz tez na naszych ogloszeniach, zapytaj czasem mozna odkupic tez fajne rzeczy z drugiej reki.https://www.babyboom.pl/forum/mamy-...m-sprzedam-zamienie-szukam-15002/index56.html
 
Do góry