reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

dziękuję gastone:-)
musze się tu zarejerstrowac tak??
zobaczę czy są jakieś ciekawe egzemplarze:-p
no i ze stronki z forum pewnie też skorzystam:-p
a tak wogóle widziałyście ogłoszenie w polskim sklepie na sprzedaż huśtawki , wanienki i maty za 100e...
i jeszcze jest włąśnie ten wóek z tą niską budą za 200e....tyle że ten kolor za szary a ten co oglądałam jest kakaowy:-D
 
reklama
bylam w szpitalu mialam niewydolnosc lozyska ktore sie odkleilo!dzidzia nie zyje od ok 3 tyg!dostalam tabletki do dopochwowe na poronienie!ze wzgledu na dziewczynki wypuscili mnie do domu
 
megan jak to nie żyje...??!!!
co się stało:szok: kto ci to powiedziął?? byłaś u lekarza???
o co chodzi???
współczuję Ci biedulko.....:-(

ale byłaś w szpitalu bo coś się działo czy miałaś umówioną wizytę??
który to był tydzień....
i co teraz?? a może jakbyś poszła prywatnie gdzieś się upewnić..
nie mogę uwierzyć....:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
przepraszam........***** MAC to moja 3 ciaza ktora stracilam....mam dosc DOBRZE ZE MAM MOJE KOCHANE 2 CORECZKI i KSIECIA ktory jest teraz w pracy!!!!!!!
 
domyślam soię że Ci bardzo ciężko...
przepraszam za głupie pytania:zawstydzona/y::-(
kochana masz rację że całe szczęście że masz dwie córcie....już przy sobie...
wiem że to bardzo boli kiedy się traci dzidziusia... sama sobie tego nie wyobrażam...
mam nadzieję że dasz radę i będziesz dzielna..... nawet nie wiem jak Cię pocieszyć żeby było dobrze,....
:-(
 
dzieki Alex ja wlasnie siedze i slepo gapie sie w monitor czekam na rozmowe z Ksieciem..to jego pierwsze dziecko ktore stracil!
 
reklama
dziękuję gastone:-)
musze się tu zarejerstrowac tak??
zobaczę czy są jakieś ciekawe egzemplarze:-p
no i ze stronki z forum pewnie też skorzystam:-p
a tak wogóle widziałyście ogłoszenie w polskim sklepie na sprzedaż huśtawki , wanienki i maty za 100e...
i jeszcze jest włąśnie ten wóek z tą niską budą za 200e....tyle że ten kolor za szary a ten co oglądałam jest kakaowy:-D
Nie widzialam,moe zadzwon i obejrzyj sobie?
moja dzidzia nie zyje!!!!!!!!!!!!!!

Megan strasznie mi przykro.Tyle juz przeszlas...Ale dasz sobie rade, dzielna kobieta jestes.Poczekajcie troche,odpocznij, zregeneruj organizm, dziewczynki odchowasz i urodzisz wymarzone dziecko Ksiecia.Organizm naprawde potrzebuje odpoczynku.Zreszta ty mlodziutka jeszcze jestes.Maszm nostwo czasu.A za aniolka zapalimy swieczke [***]
 
Do góry