reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

co do sklepów, to ten na Tulli jest za drogi , najlepszy wybór jest w Limerick, ja po wszystkie zakupy jezdze do Limerick, Tu w Ennis nic dla mnie nic nie ma.
Fakt ze nie jest tani, tylko ze tam masz mnostwo rzeczy, ktorych niegdzie wiecejnie dostaniesz.Ja lubie ten sklep.chociazby foteilki dla dzieci powinno sie przymierzac do samochodu, nie tylko do dziecka.Czasem pasy w samochodzie sa rozne (ja mialam np paskowe i z kilkunastu fotelikow pasowal mi tylko jeden), dla mnie wazne jest bezpieczenstwo dziecka, wiec wole jak osoba do tego przygotowana dobierze mi odpowiednio foteilk.Te babki byly na specjalnym szkoleniu.Poza tym mozna sobie wozio zamowic jaki chcesz itp.Sa wanienki, i wiele innych rzeczy.Uwielbiam ten sklep.No ale takie podstawowe rzeczy jak lozeczka, posciele itp lepiej kupowac w innym sklepie :tak:
Wiecie moze co jest dobre na opryszczke do kupienia tutaj bo wczoraj wybralismy sie na grila a ja ubralam sie jak w upalny dzien i mnie przewialo a mi takie zeczy szybciutko wyskakuja
Wygladam okropne z domu sie nie ruszam RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kurcze ja tez mam problemy z opryszczka tylko ze dawno jej niemailam, a jeszcze zpl mialam masc.ale mysle ze maja chyba tez zowirax.Polecam ci plastry te na oprysczke, sa rewelacyjne.
Ja od dziecka mamo opryszczke, ale jakos dawno jej nie mialam..
A jak masz czesto to masz pewnie oslabiony orgnizm, bo to cholertwo z 3 powodow wychodzi - przegrzanie, przeziebienie lub ogolne oslabienie organizmu, zmeczenie.Biez koniecznie witaminy i dbaj o siebie.O wlasnie ja biore ciagle witaminy moze dlatego niemam.
 
reklama
moje biedne dziecie boi sie jesc przez ta cholerna plesniawke nawet fryteczki jej nie wchodza..gastone wyslalam ci wiadomosc
 
dostalas na priva koles jest smieszny ale bezkomentarza...a ja zaraz bede miala mojego kochanego prawie mezusia w domku...
 
dzien doberek!
ja w przednim humorku (co prawda dzisiaj dzien wariata urzedowego)ale...slonko swieci Ksiaze w domu,jak zwykle niewyspana.Plamienia ustały, dzisaij dostaje zwrot CHB za Caroline i za 3 miesiace Susanaah wiec beda male zakupki!swoja droga zakochalam sie w poscieli na allegro i moze sobie zamowie?!
do poznieja lece pogadac z kibelkiem bo juz mnie bierze
 
Witam sie i ja.Megan w przednim humorze a ja w zlym.Facet nie spuscil rentu wiec domu nie bierzemy i nasze poszukiwania beda nadal trwac.Kurcze naprawde nielatwo jest znalesc dom wolnostojacy jeszce w dodatku tylkona wynajem.Cholera,zla jestem strasnie a moze bardziej rozczarowana..Ale nie bede placic facetowi 950 euro bo to duzo jest.No trudno,przeciez nic nie zrobie.Niech facet zaluje ze stracil dobrych lokatorow...
 
hej dziewczynki... dziękuję za podpowiedź....
wiem że w Limerick jest większy wybór... i też siuę tam wybierzemy ale niestety następnym razem bo dziś za dużo go nie mmy.... :sorry2: więc muszie jest ten sklep koło bisnes patadoowolić się ennis....
nie orientuję się jedynie gdzie jest ten sklep koło bisnes parku na quin road....
jeśli któraś byłaby chętna bardziej wytłumaczyć....
dziękuję serdecznie :*



gastone współczuję...
szkods że się jednsk nie udało ale masz rację.... 950e to naprawdę dużo.....
napewno coś znajdziecie i to szybko..... trzymam kciuki za Was.....
i nie matrtw się,... napewno koleś miał nie po kolei w głowie i robiłby później problemy ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pewnie juz pojechalas do Ennis? Ten sklep Toymaster, jest tak jak skrecasz n dworzec autobusowy, i jedziesz tam gdzie sie nct robi.Jedziesz prosto i po prawej stronie jest taki bizes park, tam jest sklad drewna i jakies inne jeszcze materialy budowlane,musisz wjechac toche w glab i napewno znajdziesz.
A co do domu to czekamy jeszcze, bo dzwonilismy wsprawie innego domu i jak maz pwoiedzial e zaplacimy max 850 ale umowa dlugoterminowa bo nam te zalezy na umowie dlugo terminowej to jeszcze sie zastanowi.Facet nie za bardzo jakisch problemow robic bo dom jest pusty bez mebli, pieniadze wysylane na konto,kosiarka i wszystko jest wiec tylko mieszkac.Zobaczymy..
Ciekawe co u Mikimauro?Miala isc z Maxem do lekara i cos nie odzywa.
 
Do góry