reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

jak się nie myklę to takie coś się nazywało piochtanina (nie wiem prrzez jakie h :zawstydzona/y: )

Dokladnie tak sie nazywalo, to jest to samo czym smaruje sie pepek u dziecka.ale nie wiem czy jest do dostania w IRL :no:
Ale tego juz do jamy ustnej rzadko sie uzywa, to juz stare metody choc bardzo skuteczne.Jest mnostwo srodkow innych i przyjemniejszych w urzytkowaniu. Bardo dobry jest zel Daktarin, nawet smaczny, mozna go stosowac od 6 miesiaca zycia. Jest tez cos takiego jak mycostatin stosuje ,to jest nystatyna w plynie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aha i jeszcze jedno pytanko dla mamusiek prosto z Ennis... może doradziłybyście jakieś sklepy z akcesoriami dziecięcymi w Ennis.... jutro jedziemy wstępnie coś obejreć ale niestety nawet nie wiem gdzie takie sklepy można znaleźć....:zawstydzona/y:
z góry dziękuję....

i zapomniałam dodać o tej policji... dzisiaj dzwoniła do mnie gard:zawstydzona/y:ziarka i powiedziała że jeszcze jytro się odezwie co w sprawie z tymi rodzicami....
zobaczymy....
miłego dnia
 
Ka..M jesli chodzi o akcesoria dzieciece to sa trzy sklepy.Zalezy oczywiscie jakie akcesoria chcesz kupic.Najwiekszy wybor jak dla mnie jest Na na tulla road.Tam jest maly sklepik ale maja naprawde bardzo duzy wybor.Nie wiem na ile znasz Ennis ale jakby co powiedz to ci wytlumacze.Jeszcze jest World of wonder - to jest na Kilrush road, jak sie jedzie to taxu, to jedziesz dalej i polewej stronie napewno zauwazysz ten sklep, no i jeszcze jest Sklep w biznes parku na quinn road.Radzilabym ci wybrac sie jednak do Limericku bo tm jest o wiele wiekszy wybor..
 
Ostatnia edycja:
rewelacyjny jest Daktarin, juz po pierwszym posmarowaniu plesniawka znika, ale jeszcze trzy dni musiszsmarowac

gastone- trzymam kciukasy, może opuści, jeśli tak , to ja zawalcze o ten co Ci pokazywałam za 850 z tym placem zabaw. moze i mi się uda //:tak::tak:
 
dzieki dziewczynki za pomoc z tymi plesniawkami jutro cos na nie kupie bo dzisiaij naprawde jestem nie do zycia.
czy w Ennis tez niebo jest tak paskudne,ze nawet jednego malego promyczka slonka nie widac?
 
Wiecie moze co jest dobre na opryszczke do kupienia tutaj bo wczoraj wybralismy sie na grila a ja ubralam sie jak w upalny dzien i mnie przewialo a mi takie zeczy szybciutko wyskakuja
Wygladam okropne z domu sie nie ruszam RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ALEX ja niestety Ci nie pomoge bo w swoim zyciu moze 2 razy mialam opryszczke i to w pl wiec nie mam zielonego pojecia co na to sie daje?!
a ja wlasnie postanowilam ze....zdaje egzamin na prawko i to 24 sierpnia
 
reklama
Alex piszac szczerze to tu pojscie na prawko mija sie z celem..to samo robisz w domu bo dostajesz plyte i siedzisz jak matol i uczysz sie testow(moi znajomi byli w szkolce i zalowali)
dlatego jak wiekszosc polakow poprostu kupuje plyte z testami i bede uczyla sie w domku a 24 stawiam sie na egzamin i zdaje (jest 40 pytan mozna miec do 5 bledow)zapraszam chetne mamy bez prawka(narazie tylko teoria)
 
Do góry