reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
witajcie mamuski:-):-):-)

kompletnie nie mam czasu dla Was mamuski,ale cos mnie tkneło i zerkłami co tu czytam ??????????:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

mysle ze megan powinna sie odniesc do tego posta :confused2::confused2::confused2:

gastone-wszystkiego najlepszego :tak::tak::tak:

beakta-to ile tych testów przetestowałas, no i jaki wynik ;-);-);-)bo juz nie wiem:eek:



 
DZIEWIECZYNY ROZUMIEM ŻE NIEKTÓRE Z WAS MNIE NIE ZNAJĄ I MOGĄ POWĄTPIEWAĆ W DANĄ INFORMACJE PROPONUJE PRZEJŚĆ SIĘ DO SZPITALA TAK JAK JA TO ZROBIŁAM BĄDZ ZADZWONIĆ I UPEWNIĆ SIĘ:tak: ANITA NIE ISTNIEJE I ŻADNA KOBIETA Z TROJACZKAMI ;-)W CIĄŻY NIE BYŁA I NIE JEST PACJENTKĄ :-) A WIĘC???? NIE MA ROZWIĄZANIA INNEGO CHYBA ŻE PANI MEGAN COŚ WYMYŚLI WKOŃCU MA BUJĄ WYOBRAŻNIE A MOŻE TO SHIZOFRENIA TYLE ŻE ONA NIE JEST W CIĄŻY Z TROJACZKAMI!!!!
 
myśle że jednak to jest prawda .Ciąża trojacza zdazasię bardzo żadko. Mam tu mnustwo Irlandzkich znajomych, pozatym taka wiadomość,ze polka ma trojaczki na bank tyła by w chociażby gazecie Clare,

Dawno mnie tu nie było, i jak przeczytałam o tych trojaczkach to od razu szukałam gdzieś jakiegośpotwierdzenia, a tu nic cisza :eek::eek::eek:

martuana- widze że tez masz czworo dzieciaczków i tak jak u mnie same M....emenemsy...:-D;-);-) gratuluje Ci syneczka:tak::tak::tak:
 
myśle że jednak to jest prawda .Ciąża trojacza zdazasię bardzo żadko. Mam tu mnustwo Irlandzkich znajomych, pozatym taka wiadomość,ze polka ma trojaczki na bank tyła by w chociażby gazecie Clare,

Dawno mnie tu nie było, i jak przeczytałam o tych trojaczkach to od razu szukałam gdzieś jakiegośpotwierdzenia, a tu nic cisza :eek::eek::eek:

martuana- widze że tez masz czworo dzieciaczków i tak jak u mnie same M....emenemsy...:-D;-);-) gratuluje Ci syneczka:tak::tak::tak:
DZIĘKUJE CI BARDZO ;-)TOBIE TEŻ GRATULKI DZIECIACZKÓW:-D A CO DO TEJ CHISTORYJKI TO AŻ MI WSTYD ŻE TAK SIĘ PONIŻYŁAM ALE KTOŚ MUSIAŁ :)) NIKT NIE CHCE BYĆ OKŁAMYWANY A WDODATKU TAK PERFIDNIE:szok:
 
reklama
A CO DO TEJ CHISTORYJKI TO AŻ MI WSTYD ŻE TAK SIĘ PONIŻYŁAM ALE KTOŚ MUSIAŁ :)) NIKT NIE CHCE BYĆ OKŁAMYWANY A WDODATKU TAK PERFIDNIE:szok:

Ja tam nie uważam, że się poniżyłaś! Już od dłuższego czasu miałyśmy dziwne przeczucia tylko dowodów było brak, nie :sorry:? Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak manipulować innymi i grać na ich uczuciach :szok::no::-(? Smutne to...
 
Do góry