reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
no to po zadymie [ kolejnej:-(]

pogadajmy sobie mamuski o czyms miłym:tak::tak::tak:

gastone-mieszka sie fajnie, dopiero teraz urzadzam sobie domek po swojemu [ tak go dopieszczam ;-)] bo od dnia przeprowacki ktoś mnie cały czas odwiedza i tyłek zawraca, no i moja mama tez w między czasie była. generalnie ja jestem zadowolona, choć malutki ten mój domek, to taki przytulny jest.no i sasiedztwo miłe, jest ok.:tak::tak::tak:

ja narazie koncze bo musze obsraj-dupke przewinac :-p;-);-)
pa[patki mamuski :-)
 
DZIEWCZYNY STRASZNIE SIĘ CIESZĘ ŻE SIĘ SPRAWKA WYJAŚNIŁA:-D:tak:NO I MORAŁ Z TEGO TAKI ŻE MUSIMY BYĆ CZUJNE HAHHA ALE CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI:tak::-DBARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACE A MYŚLE ŻE PRAWDY MEGAN I WYJAŚNIEŃ ŻADNA NIE CHCE ZNAĆ BO KTÓRA TO PRAWDA TO PRAWDA:-D;-) HAHHAH;-) MAM NADZIEJE ŻE TERAZ PRZYNAJMNIEJ BĘDZIEMY WIĘCEJ KLIKAĆ CONIE ??COŚ MOŻE Z TEGO DOBREGO MAMY:-D
 
beakta-hahaha... i po co Ci to było :-p:-D:-D nie lepiej do Romany po peperoni byłopodskoczyć ?;-);-);-)

maranta-to atmosfera już oczyszczona, mam nadzieje ze nasze relacje z mamami z Limerick ociepla się choć troszke :tak::tak::tak:do miłego klikania :-):-):-)
 
Ale burza.
nawet na chwile do miasta nie mozna wyskoczyc :D
W zwiazku z zaistnialymi okolicznosciami podjelysmy wraz z Anineczka decyzje o nominacji uzytkowniczki megan234 i jej pozostalych 2 wcielen do zbanowania . Mysle ze zadne dodatkowe wytlumaczenie potrzebne nie jest.
 
Oj nie jest..

Beata ser dajesz na wszystko co juz masz na pizzy.Moze za wysoka temperatura? hih noale od czegos trzeba zaczac.Ja jako swoja pierwsza potrawe ugotowalam rosol.Ale tobylo jakmialam 11 lat.Najfajniejsze bylo ze dodalam na koniec lyzke masla hahahah A mojamama siepyta dziecko co ty robisz? A ja jej nato no co babcia daje maslo do kazdej zupki hihihih
No ale ja lubie gotowac to calkiem przyjemnei mnie odstresowuje.Uwielbiam spedzac czas w kuchni.No a karpaciocha upieczona mniaam.

Martuana dzieki za wyjasnienie sprawy, ja wciaz nie moge dojsc jak tak mozna? Rozdwojenie jazni???
 
reklama
Beata jesli spalil sie ser -temperatura za wysoka na pewno, i moze za dlugo trzymalas... Jak ja robi epizze to : Ciasto smaruje keczupem, na to daje ser - zazwyczaj w plastrach, na ser- pieczarki, szynke, papryke...co tam lubisz, na troszke sera zetre na tarce, i wszystko posypie oregano, i do piekarnika na 160 st. Jak brzegi sa ruymiane, to wyciagam. I jest pyyyyszna.
 
Do góry