reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Witam.Megan jedz ile wlezie,fajny to stan bo jesc mozna wszystkona co m sie ochote i brzuchem sie nie martwic hihi
Anite ucaluje mocno i trymamy ksiukasy za cala 4!
No a ja dzis sama calusienki dzien.Maz pojechal o 5 rano do Cavan na slub, budulek taki kawal drogi.Wroci bardzo pozno i tyle go widzialam.A dzis mama imieninki i mialo byc tak fajnie a siedze sama jak palec.Ech...

Beata zamiast wydawac ciagle kase na testy za dwa euro i bac sie ich wiarygodnosci kup poprostu w aptece hihi
 
reklama
a to Gastone wszystkiego naj!!!
testy za 2 e moim zdaniem sa rzetelne w wynikach,bo ja zawsze robie najpierw te pozniej aptekowe i zawsze wynik sie pokrywa!


Anita jednak do nas dzisiaj dolaczy(o ile bedzie miala sile)wypisuje sie sama!
jest wsciekla ze pewne osboty chca sobie zrobic do niej pielgrzymke,żeby uspokoic swoje sumienie ze byly niemile!

zreszta jak bedzie chciala to sama opowie!ja sie wlasnie wybieram na miasto!pozniej moze Ja odwiedze
 
Ostatnia edycja:
i ja sie witam:-):-):-) wlasnie jedziemy ogladac kolejan chatke ...
a potem moze Balibunion zobaczymy jeszcze.. narazie zmykam jak wroce to opowiem wraenia hehe:-D:-D
 
Kasia nie wiem!ona jest dorosla!wie co robi!


dziewczyny doczytalyscie moze czy za wyzywanie kogos mozna zostac usunietym z forum??bo nie wiem czy mam zglosic to czy moze tylko sie osmiesze??
 
Ostatnia edycja:
kasia nie wiem!ona jest dorosla!wie co robi!


Dziewczyny doczytalyscie moze czy za wyzywanie kogos mozna zostac usunietym z forum??bo nie wiem czy mam zglosic to czy moze tylko sie osmiesze??

zglos sprawe do moderatora,moderator po to jest.nie zalatwiaj sprawy na wlasna reke,bo jeszce wylecisz,a szkoda by bylo..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny na początku chce was bardzo przeprosić za to ca napisze a Ciebie Gaston przede wszystkim:)) Nie wiem czy wiecie ale Panna megan-anita i jak przypuszczam dominika czy jak jej tam to jedna i ta sama osoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a więc taj jak pisałam na limericku byłam w szpitalu chociaż byłam pewna że dana anita nie istnieje (no chyba że w chorej wyobrazni megan) byłyśmy na obu oddziałach i w informacji w dodatku spotkałam położną która odbierała mój poród i Ona sprawdzziła NAPEWNO że żadnej Anity tam nie było a co lepiej w życiu nie miały takiej pacjentki na pewno by zapamiętały anite z trojaczkami:-D Megan tak naprawde jest mi cie żal wszystko co się wokoło ciebie kręci jest kłamstwem tak samo jak ciąża w której tak nie dawno byłaś i poroniłaś i bałaś się żeby czasem z Konradem na ten temat nie mówić dziewczyna która ma ciąże zagrożona i krwawi??nie lata po mieście a co na pewno żaden lekarz ni dałby ci tabletki na poronienie i wypuścił do domu nie tylko Ty ronisz dziewucho!!!!Głupich z nas nie rób!! :-Ddziewczyno o co biega czy aż tak masz koszmarne życie że żyjesz złudą i cudzym, życiem?? tak naprawde to Ty mącisz na każdym forum i ufają Ci tylko te dziewczyny co cie nie znają w realu!!! czy pomyślałaś ż są dziewczyny które naprawde ronią co chwile i zapładniają się inwitro i One cie naprawde żałowały!!! a ciebie Wielka wredna kłamczucha Pomyślcie dziewczyny z grona mam z Limerick dużo dziewczyn się z nią przyjazniło a ona wszystkie kłamała jak z niut Magan a może ty w to wszystko naprawde wierzysz????/ Dziewczyny mogłabym wiele pisać a wy same osądzcie !!! ja mam czyste sumienie a chyba też nie chcecie rozmawiać z kłamczuchą I MEGAN WYPRASZAM SOBIE POGRÓŻKI I WIADOMOŚCI TEGO TYPU JA SIĘ CIEBIE NIE BOJE A KŁAMSTWO MA KRÓTKIE NOGI:-D:-D:-D:-D
 
Kurcze naprwde sie nie przyjemnie robi...Ja nie wiem co mam myslec,bo ju sama zglupialam...Co jak co nie przykladam do tego reki.O!
KasiaIrlandka pomoz!!!!Bo co tu robic?
 
reklama
Do góry