reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Ja tam nie uważam, że się poniżyłaś! Już od dłuższego czasu miałyśmy dziwne przeczucia tylko dowodów było brak, nie :sorry:? Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak manipulować innymi i grać na ich uczuciach :szok::no::-(? Smutne to...
oj smutne....

witajcie mamuski:-):-):-)

kompletnie nie mam czasu dla Was mamuski,ale cos mnie tkneło i zerkłami co tu czytam ??????????:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

mysle ze megan powinna sie odniesc do tego posta :confused2::confused2::confused2:

gastone-wszystkiego najlepszego :tak::tak::tak:

beakta-to ile tych testów przetestowałas, no i jaki wynik ;-);-);-)bo juz nie wiem:eek:




Ty lepiej kolezanko opowiadaj jak na nowym mieszkaniu!!!

A ja taka podkurzona jestem ze szok.Mowilam wam o histeriach mojego dziecka przed spaniem? Szlag mnie normalnie trafia!!!Naprawde juz niewiem jak sobie z nim poradzic!!!Pytalamo rade psychologa.Kurcze juz ktorys raz z kolei przekonalam sie ze co psycholog to madrzejszy..Pani psycholog pwoiedziala ze mam go zostawic , wlaczyc mu bajeczki i sobie pojsc.a jakze wlaczylam alemoje dziecko i tak sie drze jakby go ze skory obdzierali!!!
Jestem u kresu sil....Nic nie pomaga,przytule poleze on zasnie a jak tylko sie rusze odrazu wrzask.3 letni terrorysta!!!!!!:wściekła/y: W dodatku po poludniu robi to samo!!! Chce spacbo sam sie kladzie ale mamam mabycobok.spoko poswiecam mu czas,leze i czekamaz zasnie i co????
Jedno wielkie g! Zaczyna sie drzec!Pochlastam sie mowie wam:wściekła/y:
Sasiedzi pomysla ze go leje tak sie drze,jakby ktos obcy go piesicami okladal!!!
 
Muszę się naradzic z Kasią Irlandką....
Megan ma to samo Ip co Mamuska25 i dominika19 :sorry:
Czyli nadają z jednego komputera.Pobiera internet z firmy mysmart.ie:tak:
Sama sprawdziłam.Odnalazłam linka :cool2:

Co wy proponujecie w związku z Megan?
 
nawet spokojnie nie moge sobie na zakupy wyjsc hahahah
zaczne od tego ze napewno Marcie i Krysce tlumaczyc sie nie bede!
wyjasnienie wysle prywatnymi wiadomosciami do Kasi Irlandki Anineczki oraz do wybranych mam z Ennis!po tym jak zostalam obrazona przez pozostale nie czuje sie w obowiazku do odpisywania na te pomowienia!
a jak moderatorki chca prosze bardzo wywalic mnie!

albo wiecie....nie bede Wam dawac tak duzego orzecha do zgryzienia hahah sama sie wywalam!
 
Ostatnia edycja:
3 testy i 3 negatywne...;-)
...szkoda....????:cool2:;-):-p
Muszę się naradzic z Kasią Irlandką....
Megan ma to samo Ip co Mamuska25 i dominika19 :sorry:
Czyli nadają z jednego komputera.Pobiera internet z firmy mysmart.ie:tak:
Sama sprawdziłam.Odnalazłam linka :cool2:

Co wy proponujecie w związku z Megan?
:szok::szok::szok: ...żal mi jej, mieć taką skrzywioną psychike.:-(
Jest mi przykro ze takie osoby otaczaja mnie, bo przeciez po niekąt to forum jest na tyle bliskie mi [ Nam] że w jakiś sposób kolegujemy się tu, poświęcamy temu forum mniejszy bąć większy czas, bo ufamy że nasze wypowiedzi, nasze problemy np. dnia codziennego lub poprostu wieści o naszych kochanych pociechach są przekazywane do osób normalnych, chcacych szczerze doradzić, wysłuchać, a niekiedy nawet pomóc jak jest taka potrzeba. Ludzie którzy zapisuja się do takiego forum dla sensacji, plotki czy sportu:eek: są żałośni. Po prostu załośni. Megan jesteś żałosna:-:)-:)-(
 
napisze tylko jedno zeby mi ulzylo!mam logiczne wyjasnienie na to co ma teraz miejsce!
ale za to jak panienki wyzwaly mnie na priwie od sz*** i k**** to wybaczcie ale dla mnie te forum jest do d***!
chcialabym tylko pogratulowac hamstwa mama ktore wiedza o co chodzi!!!!

i wyjasnienia do wybranych wypisze jesli mi sie jeszcze uda!!!nie chcialabym aby te ktore uzywaja mozgu zostaly pozbawione dowiedzenia sie prawdy!!!!jesli zas mi sie nie uda!!!skontaktuje sie z Wami w inny sposob bo ja napewno tego tak nie zostawie zeby ktos szargal moje dobre imie KONIEC
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Megan ja sie niestety przychylam do wypowiedzi Mikimauro.strasznie mi przykro ze tak nas oszukalas.Staralysmy sie nawizac tu jakas fajna znajomosc a ty poprostu zagralas na naszych uciuciach bawiac sie naszym kosztem.Strasznie mi przykro..Nie wiem co toba pokierowalo aledla mnie niema wytlumaczenia podszywanie sie dodatkowo pod dwie osoby.To smutne...
 
Pod 3 bo jeszcze na drugim forum była jeszcze dominika19, która chciała też zagrać na moich uczuciach i powołując się na pewną chorobę.No cóż.......Przykro mi dziewczyny że takie osoby pojawiają się na forum.
 
reklama
Dziekuje pania moderatorka i kilku innym pania ze ta sprawa zostala wyjasniona Ja dzis napisalam do panny M i wtjasnilam aby skonczyla z ta prowokacja a to ona mnie zwyzywala od puszczalskich i szmat ... Ja jej w nic absolutnie w nic nie wierze w anii jedno slowo ... A dziewczyny z Ennis przepraszam za to cale zamieszanie ale w koncu sie wyjasnila sprawa :)) Mam nadzieje ze nasze kontakty beda lepsze i ze bedziecie wpadac do nas moje drogie :))
 
Do góry