reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

i ja sie witam:-):-)

pogoda zapowiada sie piekna chociaz rano bylo masakrycznie zimno...

zapowiada sie ze moja siostra ma do mnie przyjechac na pewnien czas albo na wakacjae albo do pracy jak cos znajde ale oczywiscie bedzie nianika dla mojej Emilki:-):-)hehe w koncu chwila relaksu czy wyjsc an jakas imprezke czy cos niebylo mozna a teraz to moge isc:-) moze akurat sie os z robota ruszy bo w twj fabryce co byl dell to ma cos innego powstac juz kasa na to poszla wiec moze juz niedlugo i moj J do pracy pojdzie i ja pojdeto mam zkm ja zostawic... lece robic testy na prawko:-):-)i podpisaywac katalogi do AVON:-D:-D
 
reklama
Alex mykalam juz ze sie na nas pogniewalas, a ty neta nie masz!
A ja dziewuszki jakas zmeczona jestem, Max zaliczyl kolejna histerie,histeryzowal godzine sam w pokoju az w koncu padl.
Dobra lece bo mam meza w domciu.
 
auto odwiezlismy do mechanika ,a ubezpieczalnia dala nam na czas naprawy auto zastepcze,za darmo,wiec nadal jestesmy zmotoryzowani:tak::tak: a szkola rodzenia jakos poszla:-) R dzielnie sie trzymal nawet ze mna cwiczyl i podobalo mu sie ze tyle wyjasniaja i pokazuja:tak: ale rodzic nadal ze mna nie idzie:no: hehe,moze jeszcze zmieni zdanie;-)
 
witam mamuski:-):-) pogoda jak zwykle do du** jak to w irlandii moze sie jeszcze zmieni..

na nogach od 4:szok: moja myszka katar ma staszny i niemogla spac cala noc praktycznie....:-:)-( wymeczyla sie strasznieteraz troche lepiej...

za niedlugo jedziemy ogladac mieszkanka hehhe:-D:-Dw koncu... jak powiedzialm wlascicelowi ze sie wyprowadzam bo tam ta plesn i grzejniki nie chodza to ten dup** wyslal tgo samego dnia zeby ktos naprawil ten kaloryfer ale do plesni to nie ma nikogo!!!!! taka zla jestem...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale mamy kogos kto bedzie tu mieszkal za nas wiec moze kalcja nie przepadnie...

no ale narazie szybki prysznic i sie trzeba ogarnac z pakowaniem troche... ale zabawy bedzie zEmilka...
 
WITAM MAMY Z ENNIS!
Megan strasznie mi marudziła,żeby do Was dołączyć,co poniektóre z Was wiedzą, jak potraktowały mnie mamy z limerick (temat zakończony).Dlatego też długo zastanawiałam się, czy do Was dołączyć,ale spróbować chyba mogę?
Zanim ponownie wejdę w życie forum trochę potrwa,więc bądzcie dla mnie łaskwe.Nie mam zbyt wiele czasu w ciągu dnia,żeby się odzywać,a i samopoczucie,trochę kuleje ostatnio.(co się dziwić przy tak mnogiej ciąży).teraz kończe i idę moje dzieciątka szykować do szkoły i przedszkola.
Miłego wtorkowego chłodnego poranka
 
czesc laseczki!
dziewczynki mnie obudzily dzisiaj w sumie po 8 ale czuje sie jakby to 3 w nocy byla!dzisiaj jestem padnieta a ide do socjala pozalatwiac sprawy a len dopada masakryczny.jeszcze jak patrze przez okno to tym bardziej mi sie nie chce.

Asia dacie rade ja sie z 2 dzieci przeprowadzalam!
Gastone jak tam dzien z mezusiem i Maxem??
Anita??a jednak??hahaha
 
hej... zaniedbuję was...?:-(
wiem..
ale jakoś taka jestem roztargniona....
napewno postaram się wpadać częściej a dziś muszę jakoś się ogarnąć z przygotowaniami do imprezki urodzinowej...
ehhh człowiek się starzeje:-p;-)
 
reklama
i chwilka tylko dla mnie.dzieci w szkole i przedszkolu, Said w pracy.Mąż zabronił mi robienia czegokolwiek w domu z obawy,że coś mi się stanie w ciąży.trochę przesadza,chociaż z drugiej strony w moim przypadku,rzeczywiście nie powinnam nic robić tylko leżeć.a mnie tak ciągnie na zakupy.wiem,że to wcześnie,ale muszę kupić wyprawkę razy 3:szok:3 łóżeczka,wózek na zamówienie:-D.i łóżko piętrowe dla moich starszaków(bo się w domu nie pomieścimy).
Kasia Ty masz wizytę 29 pazdziernika w maternity?(Megan zdradziła:-D)to się widzimy w szpitalu:-)na którą masz?ja na 10
 
Do góry