reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

i ja jestem juz na nogach.... Emolka obudzila mnie o 3 w nocy!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok:i byla wyspana siedzilam z nia chyba zgodzine a z przestanie sie smiac krzyczec i piszczec az sie zmeczy i zmeczyla... potem moj pies zesikla sie pod drzwiami wymiotowal 2 razy pod luzkiem i nadodatek zrobil kupe!!!!!!!!!!!!!!!!!nromalnie jestem taka zla ze niespalam wogule od 3... ja wiam ze mam super meza-nazeczonego-chlopaka... ale czasem mam go dosc hhehehe... a co do zdjecia to wtedy to tak strasznie nazekalam ze taka gruba bylam itd... a teraz oddam wszystko zeby tak wygladac!!! i jesten na dobrej drodze uzywalam tego pasa wczoraj z 10 razy:-D:-D hehe fajne uczucie i chyba sobie kupie taki narazie bez kaski jestem wiec cie wykorzystam troszke i pocwicze na twoim heheh ...a co do testow to to sa poprostu smieszne :-D:-D aty Madziu co robilas do tej pory na miescie????????????



Asia ja pas bez ustanku przez 8 godzin nosilam na mocy 50 tego czegos Ksiaze na 99(dalej juz nie ma)!spoto wykozystaj mnie hahah!robilam w nim obowiazki domowe choc czasami troche bolalo hahah
a co ja robilam??pojechalam od Ciebie do Ksiecia na luncha zjedlismy KFC i poszlam do kumpeli ktora mieszka w poblizu.nie widzialam Jej och chyba z pol roku,choc to moja dobra kumpela.ale ja tak mam ze nie moge sie z nikim zaczesto odwiedzac bo pozniej trace kolezanki hihi(wiec uwazaj hahah)
posiedzialam u Niej ma coreczke o 4 miesiace starsza od Susanki,ale byli juz umowieni po lozko pietrowe dla swojej Martynki.wiec poszlam na Parkway, bo wiedzialam ze sa ciuszki po 2,99 niestety juz nie bylo(byly resztki)ale weszla nowa kolekcja i kupujac 3 placisz 20 e (za sztuke 10e)obejrzalam(ale kaski brak)wiec poszlam po Kondzia spowrotem do Dunnesa i Susanka (kocha Swinki pod kazda postacia)zobaczyla wielka swinke!i tlumacze Jej ze mama nie moze kupic itd!przyszedl tatus a Ona "tata swinka do domu nie,bo mama kasy nie ma"tak nas rozbroila ze swinka jest z nami hhahaha uciekam narazie dziewczynki bo moje starsze dzieci wstaly (ksiaze i susanka)
 
reklama
ja jak narazie to na 40 moze zwieksze pozniej hehehe:-D:-D:-D
a i niechwalilam sie ze zamawiam sobie hula hop !!!:-D:-D z kulkami masujacymi i od poniedzialku sproboja od nowa cwiczyc mam nadzieje ze wroce do mojego starego wygladu ehhh...:-( ale jestem dobrej mysli....

znowu sie poklucilam z moim... a o co?? o pierdoly... juz normalnie niewysiedze w domu ryczec mi sie chce i mam wszystko du....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Helo dziewczynki.Ja juz dawno na nogach ale bylismy z malym u fryzjera na 9.Balam sie tego zabiegu dzis bo Max ostatnio wszystkigo sie boi i wreszczy strasznie.Ale odziwo niepisnalnawet bo obecalismy mu samochod hih.Ostrzyzony,odwierzony az inaczej wyglada bo juz jak dziwczynka wygladal.Ja ide sie odswierzyc w poniedzialek.
Wczoraj wieczorkiem znow akcja z histeria.Dzieckod trzech lat nigdy sie nie domagalo spania z nami w lozku ale wczoraj juz nie mielismy wyjscia...
 
Kasia tak to jest jak sie bardzo chce dzidziusia!najczesciej te co nie chcialy nie maja zadnych dolegliwosci a te ktore pragna cierpia katusze!
my wlasnie ogladamy shreka 3 i czekam na Brzydule!Asia nie kloc sie z Jackiem hehe nie ma sensu przeciez wiadomo ze to kobieta ma zawsze racje!
 
ojj bojcie sie bojcie bo my jak wpadniemy na droge to beda mieli przewalone hehhe....
a na sie musze pochwalic bo ..... zmieniam mieszkanko!!!!1:-):-):-) wkoncu niebede sie martwic o ta plesn w lazience...:wściekła/y::wściekła/y:

przed chwila moj J wrocil ze spaceru z psem i miala ubaw po pachy z.... prrki ktora wpadla do rzeki:szok::szok::szok::szok:a to bylo tak ze typek stana na krawedzi bo chyba sie musial wysikac i pewnie byl wstawiony i troche polecial do tylu a jego panna chwycila g za koszule zeby go przytrzymac i wpadli oboje!!!!!!!! ludzie smiali sie strasznie za bylo u mnie w mieszkanu slychac... a moj J to prawie plakal ze smiechu!!! ale naszczescie nic sie nie stalo ..
 
reklama
Do góry