reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
a ja kuje testy na prawko!hehe niebawem mamy z limerick...bojcie sie hahaha
ja ostrzegam mamy z Ennis,ow poniedzialek ruszam w droge:-D
ojj bojcie sie bojcie bo my jak wpadniemy na droge to beda mieli przewalone hehhe....
a na sie musze pochwalic bo ..... zmieniam mieszkanko!!!!1:-):-):-) wkoncu niebede sie martwic o ta plesn w lazience...:wściekła/y::wściekła/y:

przed chwila moj J wrocil ze spaceru z psem i miala ubaw po pachy z.... prrki ktora wpadla do rzeki:szok::szok::szok::szok:a to bylo tak ze typek stana na krawedzi bo chyba sie musial wysikac i pewnie byl wstawiony i troche polecial do tylu a jego panna chwycila g za koszule zeby go przytrzymac i wpadli oboje!!!!!!!! ludzie smiali sie strasznie za bylo u mnie w mieszkanu slychac... a moj J to prawie plakal ze smiechu!!! ale naszczescie nic sie nie stalo ..
Gratuluje zmiany mieszkanka,pewniebardzo sie cieszysz.
U nas jakos nieszczeliwie jak ktos wpadnie do rzeki albo chce sie popisac przed kolegami to tonie.:crazy:


Milej niedzieli kochane.
 
Beatka ja jak wyciągnę spodnie z pralki to Ci powiem dokładnie jaka firma haha
ale wydaje mi się,że kupowałam w a/war cos tam hahah.takie z wysokim stanem z guziczkami wizytowe w kant.
dzisiaj byłysmy z Asia na wyprzedazy z zakupkow bardzo jestem zadowolona a jak TY Asia??
pozniej wizytka u Kasi jak tam porzadki po naszej wiztcie??

KaM cia nie mam pojęcia jak zlikwidowac to z klawiatura

bylismy tez u Anity!ma brzuch jak bania hahah wkoncu trojaczki w drodze heheh!
powiedziala ze jak znadziej chwilke to sie do nas odezwie na forum!
ja zmykam do wanienki a pozniej uczyc sie testow
 
ja oczywiscie zadowolona... kupilam bluzke w ktora sie nie mieszcze!! ale mam motywacje zeby schudnac i sie zmiescic ....:-D:-D

lece spac bo padam po caly dniu jezdzenia i lazenia....:eek:to d juterka:-)
 
dzien dobry:tak: madzia posprzatane ,mozesz znowu wpadac i dzieci znowu moga balaganic;-);-);-) a ja dzisiaj oddaje w koncu auto do mechnika!!ubezpieczalnia w koncu sie wezmie za te drzwi rozwalone,bo juz deszcz zaczal nam zagladac do srodka,a wilgoci w aucie to mi nie potrzeba:no::no: a pozniej do szpitala na szkole rodzenia:tak: i o dziwo moj R idzie ze mna!!!hehe,ale i tak sie boi ze juz tam beda cos pokazywac i bedzie mu slabo:tak:;-):-)hehe:laugh2::laugh2::laugh2:
 
dzien dobry mamuski!
ja wstalam w bardzo dobrym humorze pomimo(żaloby i tego ze jak wstalam juz Ksiecia nie bylo).
mam gore prasowania i pelno sprzatania ale w sumie bede miala chociaz zajecie na przedpoludnie bez Ksiezulka.moze znowu po Niego wybiore??
biore sie tez za przegladanie szaf hihi znowu cos ubedzie hehehe!

Kasia to powodzenia na szkole rodzenia hihi oby Radek nie padl haahaha.no i oby Wam te auto naprawili. aaaa i jeszcze bede sie uczyc jak posprzatam i dzieci dadza mi chwilke dla mnie.
Gastone jakos sie za Toba stesknilam hahaha
aaaa i gdzie Sylwusia???
 
Witam :-)
Hej dziewczyny. Widzialyscie moze gdzies spodnie z wysokim stanem najlepiej na szelkach ? Jeansy lub materialowe? :-)poszukuje takowych
ja nie widzialam:no:
Beatka ja jak wyciągnę spodnie z pralki to Ci powiem dokładnie jaka firma haha
ale wydaje mi się,że kupowałam w a/war cos tam hahah.takie z wysokim stanem z guziczkami wizytowe w kant.
dzisiaj byłysmy z Asia na wyprzedazy z zakupkow bardzo jestem zadowolona a jak TY Asia??
pozniej wizytka u Kasi jak tam porzadki po naszej wiztcie??

KaM cia nie mam pojęcia jak zlikwidowac to z klawiatura

bylismy tez u Anity!ma brzuch jak bania hahah wkoncu trojaczki w drodze heheh!
powiedziala ze jak znadziej chwilke to sie do nas odezwie na forum!
ja zmykam do wanienki a pozniej uczyc sie testow

Biedna Anita sie nadwiga to jakos 4 miesiac dopiero nie?No ale zycze jej zeby ciaza rozwiazala sie szczesliwie.Fajnie ze donas wpadnie :tak:

A ja dzis bede miala kiepski dzien.Nie wyspana, dziecko nam dalo wczoraj znow popalic histeriami i maz w nienajlepszym humoerze a dzien mamy spedzic razem.Czarne chmury!
 
reklama
a ja...dzisiaj chce pojsc po Ksieciunia do dunnesa ale nie wyciagnal mi podwojnego wozka co za tym idzie Susanka idzie z buta hahahaha
boje sie troche wezme jej szelki jak dla pieska i bedziemy wedrowac hahaha
 
Do góry