reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
nie odpuszczaj, jeżeli masz świadów, z tutejszą policją to tak jest oni sami sie wszystkiego boją, ale jeżeli to trawelersi to juz sama nie wiem, ale jeżeli nie to ja bym jeszcze raz pojechała na garde i kazała interweniować, gdybyś podczas tego incydentu straciła panowanie nad samochodem i niedaj Boże przywaliła w coś lub w kogoś to by barany interweniowali, jak masz siłę, dobry angielski i czas to walcz o swoje.:tak::tak::tak::tak:

nigdy w Irlandi nie płacisz za stłuczoną szybe, nie zależnie z jakiego powodu, zawsze wymieniają bezproblemu, to jest wliczone w ubezpieczenie.
O kochana nie zgodze sie bo zalezy gdzie sie ubezpiecasz i jakie masz ubezpieczenie.Sa rozne rodzaje, wiec nie zawsze tak jest.czasem tak jest ze np.w umowie jest ze firma pokrywa koszt wymiany szyby do kwoty 250 euro (np w Axa , ubezpieczenie thirt party lewel) a jesli przkroczysz placisz.Zalezy tez od ubezpieczyciela, firmy sie teraz prezcigaja.Wiec to nie jest regola.

A jesli chodzi o dzieciaki to coso tym wiem.w zeszlyn roku walczylismy tutaj, policja byla dwa razy i troche sie uspokoil, alenieobylo sie od ciaglego pukania mamusiek do domu o 23 i darcia mordy ze to niejej dzieci.A jesli to trawelersi nawet nie ma co co walczyc.Oni sie ich boja.Interweniuja, jasne jak chhodzi o grubsza sprawe typu noz w plecy.A takie incydenty puszczaja bokiem..

Ale nie kazdy moze miec pelne ubezpieczenie ktore bedzie pokrywac niewielkie stluczki

Dokladnie..

Apropo szyby to mialam ostatnio pecha jak jechalismyw pdzierniku do Pl.Pekla nam szyba po drodze, wocililismy, wymienili a po dwoch tygodniach znowu pekla.Tojest szczescie co? Szyba domojego auta kosztuje kolo 700 euro wiec dzieki bogu ze nie trzeba bylo za nia placic...
 
Ostatnia edycja:
Ale nie kazdy moze miec pelne ubezpieczenie ktore bedzie pokrywac niewielkie stluczki
ja mam full ubezpieczenie....
więc myślę że mi pokryją koszty wgniecienia....:baffled:
a może będziesz wiedziąła mikimauro ile kosztowałoby wypukanie jednego elementu pomalowanie go i pomalowanie jeszcze drugiego.....:sorry2:
tak z ciekawości pytam może Twój mąż wie.....
bo na gardzie kazali mi się dowiedzieć jakie będa koszty naprawy....
może coś sie da z tym zrobić......
 
Ka...M koszt pomalowania i wyklepania 2 elementow ok300-500 e !!
witam sie dziewczynki a wlasciwie zegnam dzisiaj mialam dziwnie senny dzien!i wlasciwie czulam sie dziwnie!!
caly czas mam wrazenie ze plamie(ide do ubikacji a tam sucho)nie wiem co sie ze mna dzieje?!chyba przez mojego GP dostalam fazy slabej ciazy i teraz bede sobie fazy wkrecac!
ja jutro od 14 do 22 sama ehhh bede plakac...moze skoncze jutro suknie i bede sie miala czym pochwalic?a moze poprostu pstrykne Wam jej fotki a reszte opisze co i jak ma wygladac i bede liczyla na Wasza wyobraznie?no nic zobaczymy narazie czas do spania
 
Witam dziewuszki.
Megan pokaz pokaz te suknie! Wlasnie wiecie co ja, tez ma suknie slubna tu hihi chcialam ja sprzedac ale mi sie nie udalo.Nie chce jej trzymac bo przeciez to bez sensu, ale tak mi jej szkoda bo wydalamna ni9a mnostwo pieniedzy (kosztowala mnie prawie 3 tys zl..)zastanawialam sie czy np gorsetu nie wykorzystac, moze kiedys sie przyda.Tylko trzeba by bylo go chyba ufarbowac i nie wie mczy to dobry pomysl.Walne jeszcze ogloszenie na gumtree albo buy and sell i za 100 chociaz hihi
Pedze na sniadanko.paaaaaa
ps> Megan oszczedzaj sie , nie mysl za duzo a bedzie dobrze.Zero stresow!!!!
 
GAstone juz pedze robic fotaski specjalnie dla Ciebie!!!
w limerick na deptaku jest taki sklep z materialami schodkami do gory tam sa barwniki!!a gorset o ile nie jest zbyt elegancki mozna i do koszuli nosic!!ide po aparat
 
reklama
zdjecie robione bez halki i bez stanika...tyl jeszcze nieskonczony...
ale chce szczerych opinii niekazdej musi sie podobac
 

Załączniki

  • 100_2402.jpg
    100_2402.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 41
  • 100_2403.jpg
    100_2403.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 44
Do góry