reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Ka...M koszt pomalowania i wyklepania 2 elementow ok300-500 e !!
witam sie dziewczynki a wlasciwie zegnam dzisiaj mialam dziwnie senny dzien!i wlasciwie czulam sie dziwnie!!
caly czas mam wrazenie ze plamie(ide do ubikacji a tam sucho)nie wiem co sie ze mna dzieje?!chyba przez mojego GP dostalam fazy slabej ciazy i teraz bede sobie fazy wkrecac!
ja jutro od 14 do 22 sama ehhh bede plakac...moze skoncze jutro suknie i bede sie miala czym pochwalic?a moze poprostu pstrykne Wam jej fotki a reszte opisze co i jak ma wygladac i bede liczyla na Wasza wyobraznie?no nic zobaczymy narazie czas do spania
dziękuję ślicznie za wiadomość.....:tak: nawet nie wiedziałam ż to takie drogie.....:dry:
a o plamienie się nie martw... ja często tak mam że czuję jakieś upławy czy coś.... a jak idę do wc to nie ma nic....

zdjecie robione bez halki i bez stanika...tyl jeszcze nieskonczony...
ale chce szczerych opinii niekazdej musi sie podobac

mnie się podoba.... jest ślicznie uszyta..... lubię takie podchodzące pod gorsecik z rozszeżanym dołem.....:tak: zobaczymy jeszcze jak będzie wyglądała już skończona.....:-)
tylko się zastanawiam po Co ci stanik??
 
reklama
Ka...M nie tyle stanik co wkladki sylikonowe!wiesz kochana to moja 5ta ciaza i biust juz nie ten!!!
jak skoncze pstrykne fotki!wlasnie zamawiam obraczki
 
oj dziewczynki...mi sie dostanie od moderatora za post pod postem..ale tu taka cisza ze szok:szok:
wiem wiem weekend..i mezusiow macie przy sobie ale ja nie mam:-(
ide wiec ogladac film i chyba wezme sie dalej za suknie zmobilizowalyscie mnie do skonczenia hehe
 
GAstone juz pedze robic fotaski specjalnie dla Ciebie!!!
w limerick na deptaku jest taki sklep z materialami schodkami do gory tam sa barwniki!!a gorset o ile nie jest zbyt elegancki mozna i do koszuli nosic!!ide po aparat
Hm gorset niestety bardziej elegancki i chyba nie darady go zafarbowac,:sorry2: ma wyszywane czerwone kwiatuszki..
zdjecie robione bez halki i bez stanika...tyl jeszcze nieskonczony...
ale chce szczerych opinii niekazdej musi sie podobac

Bardzooo ladna, super.A co do silikonowych wkladek na cyccki to mozna kupic takowe na ebayu nawet.

Tak wygladala moja suknia, nie mam juz rekawow hih bona weselu poprostu je ucielam nozyczkami do paznokci :-D:-D:-D bo sie podarly od tancow :-D a oryginaknie ich nie bylo, zamawialam specjanie ihih Wiec gorset jest bez rekawow.Nie wiem czy mi sie kiedys przyda, ale chociaz gorest na pamiatke sobie zostawie...
 

Załączniki

  • ja w sukni.jpg
    ja w sukni.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 42
Gastone sukienusia sliczna choc nie w moim stylu...
ja juz podpielam halke i sylikonowe preciki do podtrzymania gorsetu chyba nawet wkladki nie beda potrzebne!zostalo tylko zrobic zapinki do wiazania z tylu wyprac(juz raz robilam to w pralce:-) bo ja ja tu kupilam jak bylam szczuplejsza byla przeceniona z 1500 e na 250 bo byla brudna od butow-jedna dziewczyna ja przymiezala w brudnych butach>:szok:) no i wyprasowac!pozniej juz tylko bedzie czekac na wielki dzien!
Caroline spi a Susanaah ma coraz leprze pomysly!wlasnie wlewa sok do opakowania po ciastkach i........zjada je:baffled:
 
hej babki widze ze tu temat sukienny.... ja tez jeszcze mam swoja suknie i mam zamiar ja tu przywiezc.... sprzedalabym ja (tez na nia 3tysiaki wydalam) ale sama nie wiem zostawie ja chyba i mojej niunce kiedys dam w prezencie i ona zrobi sobie z nia co zechce..... wkleje fotke zeby sie pochwalic jak ja w dniu slubu wygladalam....
 

Załączniki

  • DSC07658.jpg
    DSC07658.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 33
a ja widzialam fotki Justysii...i mowilam zeby wkleila na pudelka albo gdzies ze paris hillton wziela slub hehehe....
ja mam dzisiaj jakis dziwny dzien poprostu nie wiem co ze soba zrobic..chcialam skonczyc suknie a tu sie okazalo ze nie mam niezbednych zapinek wiec szykuje moje laseczki do sklepu a tu..........nie ma wozka.
Ksiaze ma go w bagazniku no i d....
skoncze jutro o ile wena bedzie.ale...garnitury stanialy.ten ktory sie Konradowi podobal kosztowal 220 e teraz...99 hura
 
hej babki widze ze tu temat sukienny.... ja tez jeszcze mam swoja suknie i mam zamiar ja tu przywiezc.... sprzedalabym ja (tez na nia 3tysiaki wydalam) ale sama nie wiem zostawie ja chyba i mojej niunce kiedys dam w prezencie i ona zrobi sobie z nia co zechce..... wkleje fotke zeby sie pochwalic jak ja w dniu slubu wygladalam....

Justys ja ja tez przywiozlam do sprzedania ih ..5 lat temu..:-D
 
reklama
dobranoc dziewczynki!
frekfencja dzisiaj cieniutka moze jutro bedzie lepiej?dzieci spia choc dzisiaj powiem Wam szczerze,że ani jedna ani druga nie miala zamiaru isc do spania.w dodatku tatus wrocil po 22 i efekt taki ze obie polozyly sie po 23 gdzie ja zawsze pilnuje zeby spaly przed 22.ale skoro tatus musi dac buziaka na dobranoc to niech tak bedzie.
bardzo sie ciesze,ze Susanaah zaczyna ogladac z wiekszym zainteresowaniem bajki.do tej pory krolowal ''piesek puppy''(bajka edukacyjna)teraz juz powoli kazda bajke da sie obejrzec.
a i przyznam sie ze zrobilam wielki blad wychowawczy....dalam Zuzce na imie Susanaah i kazdy do Niej Zuzka wolal i moje zdziwienie bylo wielkie jak zaczelam na Nią wolac poprawnie a dzieciak nie wiedzial o co chodzi?!teraz wolam na przemian raz Zuzka Susanaah Suzi.na szczescie imie karolina mi sie nie podoba a Caroline bardzo(karolajna) i od narodzin drugiej mojej lady wolam na nia w 90% poprawnie..
teraz mysle o Vannesie albo Olivierze...
 
Do góry