reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

czesc spiochy!
ja juz na nogach z planem dnia w glowie.jejku to jest straszne ale mi sie nawet slub po nocach sni..tak bardzo nie moge sie doczekac.zaraz jedziemy na poczte odebrac paczke z pl...nie ma to jak babcia ktora na sile chce zeby nasze dzieci ogladaly polskie bajki edukacyjne!!jakby nie mozna bylo ich sciagnac z neta.ale oprocz tego mam duzy problem z Suzi.. obgryza paznokcie jak najeta i babcia wyslala nam ''gorzki paluszek''lakier do pazurkow zeby ich nie obgryzac.
mam nadzieje ze dzisiaj wpadajac na forum nie bede prowadzila monologow i ze czesciej zajrzycie(wiem macie swoja robote domowa ale fajnie jest z kims poklikac)
ide przywitac kibelek bo juz mi sie zbiera na poranna rozmowe ehh
 
reklama
witam się mamuśki:tak::tak::tak:
megan- bidulo dzień zaczynasz od wizyty w kibelku, trzymaj się, jeszcze troche i przejdzie :tak::tak::tak:. mam nadzieje, trzymam kciuki:tak::tak::tak:. ja ide robić śniadanie dla dzieciaczków,
do usłyszonka:-):-):-)
 
Mikimauro przyda sie trzymanie kciukow bo w kazdej mojej ciazy wymiotowalam od pierwszego do ostatniego dnia!teraz prawde piszac nie jest to tak czeste (no i niestety plamie-popoludniu jade do gp)
 
Mikimauro przyda sie trzymanie kciukow bo w kazdej mojej ciazy wymiotowalam od pierwszego do ostatniego dnia!teraz prawde piszac nie jest to tak czeste (no i niestety plamie-popoludniu jade do gp)
Megan, mam nadzieje ze to nic grożnego, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
o kurczaki tyle czasu wymiotowałaś ???:szok::szok::szok:masakra....
 
Gp ostrzegala mnie ze u mnie te plamienia moga sie zdazyc(ale mam przychodzic na kontrole)_po ostatniej ciazy jeszcze calkiem mi sie nie zamknela szyjka macicy.z Caroline bylo tak samo i wlasciwie cala ciaze mialam 2 cm rozwarcie za to od 6 miesiaca 3,5 ale nie chcieli mi zalozyc szwow..a co do wymiotow taka moja uroda.przywyklam do tego.i o ile z Susanaah wymiotowalam tylko rano to z Kubusiem po kazdym posilku a i tak do 7 miesiaca przytylam(z kuba 17-19 kg)za to z Suzi 26 do 38 tyg
 
Witam sie i ja.Megan zdawaj relacje co tam z tymi plmieniami!
Wczoraj frekwencja slaba ale niema sie co dziwic.W koncu niedziela..
Ja sie zaraz bior za jakies grubsze sprzatanie bo zwykle po weekendzie burdelllo..
Megan co do bajek, moje dziekco uwielbia mnostwo bajek.ale jak jedziemy samochodem albo na gore w spialni ma male dvd to musi koniecznie obejrzec Sasiadow.Juz mam tych sasiadow po dziurki w nosie! A temu jak najbardziej bajka opowiada,bi przeciez ciekawe rzeczy tam sie dzieja!Dachy sie rozwalja, sciany pekaja, mlotki stukaja itp.Normalnie raaaj! Najgorsze ze moje dziecko potem bierze swoj mlotek i naprawia mi mnieszkanie hahah
 
Dziendoberek

Chcialam usprawiedliwic swoja wczorajsza nie obecnosc wkoncu mialam mezusia w domku pierwsza niedziela od paru tygodni wybaczycie ?
dzisiaj znowu wracam do samotnej zeczywistoaci wiec bede klikac czesciej


MEGAN dawaj znac co u GP ja tez z 2 krwawilam tylko mocno i malo brakowalo alym stracila dziecko. Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry