reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

witam sie ja...
pozniej cos wiecej napisze....biegne na sniadanko...
JULIA ja latalam tylko ryanairem i centralem...pozdrawiam
 
reklama
czesc dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras z was lata linia wizzair??chcialam sie dowiedziec jak z ta linia czy jest bezpieczna jak leci sie z dzieciaczkiem:-)


Ja latam ta linia i jak dla mnie to chyba nie ma bezpieczniejszego samolotu latalam wczesniej innymi lin iami ale w tym czuje sie najbezpieczniej a jesli chodzi o dzieci to dzieci tam maja pierwszenstwo wejscia na poklad i stiuardesy sa tez bardzo mile


Dziendoberek

Mam fatalny chumor u mnie chyba szykuje sie przeprowadzka:-( a tak fajnie mi sie tu mieszka:tak:
 
nie zajrzałam już wczoraj bo się strasznie zdenerwowałam:wściekła/y:
dziewczyny powiedzcie mi bo może wiecie..
mi się to pierwszy raz zdarzyło.....
jechałam autem i 2 chłoaszkó rzuciło mi w auto butelką szklaną i kamieniem....:angry:
zawróciłam i byli tam rodzice ale każdy umył ręce bo poewidzieli że to nie możliwe o oni mają po 3lata:wściekła/y:a mi został odrapany samochód i wgniecienie w masce.....:wściekła/y:
buyam na gardzie podałam adres osiedla moje dane.... i mieli zadzwonić...
póki co... DUPA a ja chcę żeby ktoś mi zwrócił koszty naprawy... czyli wypukania auta i odmalowania 2 części.....:angry:
 
Wiesz co jak znam tu zycie to chyba zostaniesz sama z ta naprawa bo dziecia tutaj niczego nie zrobia a mamuski jakto mamuski nie chca wiezyc ze ich bachorki sa zdolne to rozobienia roznych zeczy chya ze mialas jakiegos swiadka ?
Ale moge sie mylic i wywalczysz cos POWODZENIA
 
miałam świadka a nawet 2 i rodzice tych dzieci też byli na podwórkach....ale oni
twierdzą że to nie możliwe bo dziecie tyko sobie biegały....
a jakbym chciała o z ubezpieczalnią jakoś załatwoić to co mam zrobić?
 
Musisz zadzwonic do swojej ubezpieczalni i zapytac sie czy pokrywa tego rodzaju wypadki bo my jak mielismy peknieta przednia szybe w samochodzie to nam wstawili nowa nawet nie musielismy nigdzie z samochodem jezdzic tylko przyjechali do nas

zadzwon tam i powiedz jaka sytuacja i czy zwroca albo pokryja koszty
 
nie zajrzałam już wczoraj bo się strasznie zdenerwowałam:wściekła/y:
dziewczyny powiedzcie mi bo może wiecie..
mi się to pierwszy raz zdarzyło.....
jechałam autem i 2 chłoaszkó rzuciło mi w auto butelką szklaną i kamieniem....:angry:
zawróciłam i byli tam rodzice ale każdy umył ręce bo poewidzieli że to nie możliwe o oni mają po 3lata:wściekła/y:a mi został odrapany samochód i wgniecienie w masce.....:wściekła/y:
buyam na gardzie podałam adres osiedla moje dane.... i mieli zadzwonić...
póki co... DUPA a ja chcę żeby ktoś mi zwrócił koszty naprawy... czyli wypukania auta i odmalowania 2 części.....:angry:
nie odpuszczaj, jeżeli masz świadów, z tutejszą policją to tak jest oni sami sie wszystkiego boją, ale jeżeli to trawelersi to juz sama nie wiem, ale jeżeli nie to ja bym jeszcze raz pojechała na garde i kazała interweniować, gdybyś podczas tego incydentu straciła panowanie nad samochodem i niedaj Boże przywaliła w coś lub w kogoś to by barany interweniowali, jak masz siłę, dobry angielski i czas to walcz o swoje.:tak::tak::tak::tak:
Musisz zadzwonic do swojej ubezpieczalni i zapytac sie czy pokrywa tego rodzaju wypadki bo my jak mielismy peknieta przednia szybe w samochodzie to nam wstawili nowa nawet nie musielismy nigdzie z samochodem jezdzic tylko przyjechali do nas

zadzwon tam i powiedz jaka sytuacja i czy zwroca albo pokryja koszty
nigdy w Irlandi nie płacisz za stłuczoną szybe, nie zależnie z jakiego powodu, zawsze wymieniają bezproblemu, to jest wliczone w ubezpieczenie.
 
reklama
Do góry