reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

witajcie mamuśki :-):-):-)

megan- bardzo mi przykro że Twój dziadek jest w tak krytycznym stanie:-:)-:)-(,

aja moje drogie PRZEPROWADZAM SIĘ !!!!!!nareszcie znalazłamfajny domek, jest mały,ale bardzo przytulny i nowiutki i bardzo zadbany.Postawiłam na mały metrazbo już nie wytrzymywałam z tym ciągłym sprzątaniem, najbardziejkątówktórych praktycznie nie urzywałam . tak więc terazbędzie innaczej, jak takie rozwiązanie się nie sprawdzi to zmienie domek spowrotem na większy. Generalnie to będę wpadała jeszcze zadziej[ hyba żadziej już się nie da:-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:], a jak odetna mi internet to napewno jeszcze Was poinformuje :tak:

miłedo tygodnia mamuśki:-):-):-)
 
reklama
witam was dxiewczynki....
u mnie sampopczucie do bani... wczoraj tak mi jakoś smutno się zrobiło że płakałam wieczorem jak głupia:zawstydzona/y:
to chyba te hormony....


megan przykro mi,...:-(

Ja to dopiero plakalam haha na reklamach nawet.Mialam tez swoj program, ktory lecial codziennie, o narodzinach (teraz go powtarzali przez wakacje) wtedy to dopeiro ryczalam.Faaktycznie , te hormony hihi
witajcie mamuśki :-):-):-)

megan- bardzo mi przykro że Twój dziadek jest w tak krytycznym stanie:-:)-:)-(,

aja moje drogie PRZEPROWADZAM SIĘ !!!!!!nareszcie znalazłamfajny domek, jest mały,ale bardzo przytulny i nowiutki i bardzo zadbany.Postawiłam na mały metrazbo już nie wytrzymywałam z tym ciągłym sprzątaniem, najbardziejkątówktórych praktycznie nie urzywałam . tak więc terazbędzie innaczej, jak takie rozwiązanie się nie sprawdzi to zmienie domek spowrotem na większy. Generalnie to będę wpadała jeszcze zadziej[ hyba żadziej już się nie da:-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:], a jak odetna mi internet to napewno jeszcze Was poinformuje :tak:

miłedo tygodnia mamuśki:-):-):-)

Noo kochana, chwal sie gdzie sie preprowadzasz i kiedy??? Noi i dawaj tu zdjecie jak masz i ile bedziesz placic.Jak na spowiedzi prosze :-D
 
czesc kobietki witam sie i ja poznym wieczorkiem...kobietki padam normalnie tyle pracy ze nie dlugo mnie maz z domu wyprowadzi...Megan przykro mi z powodu twojego dziadka:-(
zlozylam wniosek o paszport irl modlic sie zeby przyznali bo moje dziecko jszcze niewidzialo polski...jak dostane to lecimy w pazdzierniku:-Dno nic babki zagladne jutro(postaram sie)pozdrawiam was
 
Ja to dopiero plakalam haha na reklamach nawet.Mialam tez swoj program, ktory lecial codziennie, o narodzinach (teraz go powtarzali przez wakacje) wtedy to dopeiro ryczalam.Faaktycznie , te hormony hihi


Noo kochana, chwal sie gdzie sie preprowadzasz i kiedy??? Noi i dawaj tu zdjecie jak masz i ile bedziesz placic.Jak na spowiedzi prosze :-D
ah... może to ta pogoda dziewczyny???
wiecie... się wkurzyłam... bo pomalowaliśmy ten pokoik....
no a teraz uznałam że ja tu nie chce mieszkać... bo nawet nie mogę do sklepu wyskoczyć bez auta...
ale szkoda mi zeby teraz zmieniać mieszkanie i na nowo urządzać dziecku pokoik:zawstydzona/y:
chyba poczekam chociaż do stycznia albo do lutego....
a późńiej znów gdziś bliżej cywilizacji:tak::-D


włałśnie mikimauro pisz co i jak z chatą:rofl2:
 
ja tez tylko na chwile... mala ma goraczke:confused2: to dobranoc kobitki i do jutra


u mnie to samo ehhh obie chore


Ka...Mcia to sie wyprowadzaj u nas to najczesciej tak jest ze jak juz pomaljemy po swojemu zrobimy poleczki przemeblowanie to sie zwijamy!!hahaha
ale teraz jakos korzenie chyba narazie zapuscimy bo dobrze mi tutaj


a ja wlasnie zaczełam sie bawic w robienie zmian na profil hihi troche chyba zakolorowo??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry