reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

witam sie.:-)
Tez go ogladalam w ciazyi tez poplakiwalam :) Chyba na jakims Zone Reality to lecialo czy cus takiego...
Niooo , wogole byl okres jak ogladalam Opowiesci i narodzinach, a potem przelaczalam na zone club i ogladalam Ratunku mamy dziecko :-D

Megan ladnie,kolorowo.Poszlam w twoje slady i dolozylam Imie Max, skromnie hiih
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alex milo ze wrocilas!
Gastone ładnie heheh ja poprostu szybko sie nudze jedna kompozycja hihi
a my z Ksieciem siedzimy przed tv i laptopami tak leniwego dnia juz dawno nie mialam!
 
Nigdy nie mow nigdy kochaniutka.
a co do produkcji to wlasciwie jeszcze miesiac,ale kto wie moze za tydzien sie cos zdarzy - nie wykluczam hihi
 
hej nie witałam się ale byłam zajęta cały dzie
musze wam powiedzieć że dziś po usg jestem zawiedziona....:confused2:
nie to żebym się tam niewiadomo czego spodziewała...
ale pojechałam do szpitala z myślą że lekarz mi powie jak się dziecko rozwija i ile już waży albo cokolwiek..
że jakieś foto mi da....
a jedyne co to powiedziała że wszusyko ok i serce bije...
zero zdjęć....
no i na dodatek prawie zemdlałam jej na fotelu:sorry: gdybym się na bok nie odwróciła to bym odpłynęła na maxa.... ehhh...
nie wiem czemu nawet... bo jakoś nie czuję żebym była przemęczona....
 
reklama
hej nie witałam się ale byłam zajęta cały dzie
musze wam powiedzieć że dziś po usg jestem zawiedziona....:confused2:
nie to żebym się tam niewiadomo czego spodziewała...
ale pojechałam do szpitala z myślą że lekarz mi powie jak się dziecko rozwija i ile już waży albo cokolwiek..
że jakieś foto mi da....
a jedyne co to powiedziała że wszusyko ok i serce bije...
zero zdjęć....
no i na dodatek prawie zemdlałam jej na fotelu:sorry: gdybym się na bok nie odwróciła to bym odpłynęła na maxa.... ehhh...
nie wiem czemu nawet... bo jakoś nie czuję żebym była przemęczona....


ich trzeba ciagnac za jezyk!!ja zawsze dostawalam zdjecie bo kazalam sobie dac!raz mi powiedziala babka ze mi nie da bo do karty musi wsadzic to jej powiedzialam ze ma zrobic nastepne a ona na to ze nie bo ma duzo pacjetek a ja jej powiedzialam ze w takim razie wezme sobie te bo przyciez prosilam ja podczas usg o zdjecie dla mnie!!!
a co do wagi itd to tez musisz pytac!trzeba wymuszac na nich odpowiedzi!


ja za to padnieta i jakas mala deprecha mnie dopada!nie to zeby sie cos dzialo poprostu przesilenie jesienne







a ja sie Wam nie chwalilam!!
w niedziele ide na moja upragniona trwala!moja dobra kumpela ma egzamin czeladniczy jako fryzjerka i szukala modelki a ja....od 3 lat szukam fryzjerki ktora mi takowa zrobi!
takze obopolna kozysc ja bede miala trwala za ktora normalnie musialabym zaplacic 150 e a Asienka bedzie miala modelke na egzamin.juz nie moge sie doczekac
 
Ostatnia edycja:
Do góry