reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

mój Ksiaze ma na 16 ale ja zerkam troche ale wiem jak to jest ja tez sie staram nie zagladac jak jest w domu bo wkoncu to niewiele czasu spedzamy razem jak pracuje!
 
reklama
my mamy tak samo..
ale pewnie pójdzie w tym roku na socjal... bo coś się zgadywał z kumplem... no żeby był więcej ze mną i z małą... a kumpel ma zostać za niego na zimę w pracy ale nie wiem jak to z tym socjalem jest.... i się zastanawiamy...
a wtedy pewnie będę miała go dość:eek::-D
 
Witam sie troche pozno ale meza mam w domu.poza tym spalam do 12 bo w nocy nie spalam , bo sie czym strulam i kibelek odwiedzalm.Wiec ostatni rz zgsilam swiatlo o 5 rano..Dobrze e maz pozwolil pospac.
No a teraz wrocilam z zakupow.Chwila odpoczynku, dziecko spi a ja brzydulka i obiadokolacja.
Megan gratuluje postepow dzieciakow, o nocnik sie kochana nie martw bo ty dobrze paiatasz jak ja dlugo walcze? No wiec ci powie ze dalje walcze...
A moje dziecie juz 3 lata skonczylo!
No a co do kolorow to ja w zeszlym roku kupilam sobie kurtko - plaszczyk w koloze bardzo jasno zielonym i kurtke hihi Uwielbiam ten kolor i jest mi w n9m dobrze i na szczescie mezu tez lubi.Buty mam zielone, czerwone, biale, zrebrne bezowe...i wymieniac moge i moge hih Torebki? hmm hihihmoze lepiej nie bede wymieniac.Szalilki, apaszki w roznych kolorach , a co!!!!!No a koralach, kolczykch i bibelotach juz nie wspomne, ja jestemprawdziwa sroka!!!!
 
a no gastone faktycznie jak sroka:-):-):-) ja walsnie po spacerku jestem glowa mnie boli i zaraz kolacje robie bo diete mam i jem wczesniej ...

Megan ja moge wpasc do ciebie w czwartek??
 
JA zawsze kolory stonowane nosilam co najwyzej dodatki bardziej wyraziste ale...teraz widze ze juz mi sie to nie podoba i zaczynam miec coraz wiecej kolorkow w szafie!!!

wiem wiem ile walczysz z Maxiem ale ja przyznam szczerze ze szybciej pozbede sie pampersow!!!!

Asia moze byc czwartek


ale mi smutno!!!!
pamietacie jak kilka miesiecy temu pisalam ze dziadek ma raka i bedzie mial wycinane pluco??wlasnie sie dowiedzialam ze leczenie lekarze zakonczyli daja mu tylko morfine i morfino pochodne.wypisali do domu zeby ostatnie chwile spedzil z rodzina!!
lekarze mowia ze zostaly mu dni moze tyg ale juz jest bardzo bardzo zle ehhh a ja nie moge sie z nim pozefnac!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Madziu bardzo mi przykro z powodu dziadka... mojemu Jackowi niedawno oboje dziadkow zmarlo i tez niemogl jechac i ich pozeganc....:-:)-:)-( ehhh... przykro mi..
 
reklama
witam was dxiewczynki....
u mnie sampopczucie do bani... wczoraj tak mi jakoś smutno się zrobiło że płakałam wieczorem jak głupia:zawstydzona/y:
to chyba te hormony....


megan przykro mi,...:-(
 
Do góry