reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

widze ze przyjedzi mi monologa walnac ale co mi tam ostatnio Was moje grogie panie zaniedbywalam!
chcialam w sumie mojego posta poswiecic chwaleniu sie...zaczne od tego ze moje ukochane dziecie Susanaah juz pieknie mowi!!moze nie dla wszystkich jest to mega wyrazne ale w 90% wiem co potrzebuje i co mi chce przekazac!!tak sie ciesze bo mialam juz dosc sytuacji w stulu :"mama to to to"i siedzisz jak ten osiol i zastanawiasz sie co potrzebuje a dwie twoje pomylki konczyly sie histeria dziecka :-(teraz tak nie jest!mowi co chce czego nie chce jak sie czuje!tylko z nocnikiem nadal walka ehhhh
a moje drugie dziecie ladnie je z siedzeniem tak srednio ale za to pociska juz w chodziku.a jej przysmakiem jest jedzenie kurczaka.w dodatku jest na poziomie zabkowania i juz jeden zabek sie przebija hihi bede miala niebawem zajaca w domu!
no dobra starczy chwalenia bo powiecie ze chwalipieta jestem i tyle heheheh
 
reklama
no to gratuluje ci coreczek;d;d moja to zaczyna sie slinic dopiero i dziaselka ja swedza... ja tez sie musze pochwalic... od jutra znow zaczynam cwiczenia i zobaczymy co z tego wyjdzie mam plan z rzucić 20 kilo do grudnia moze mi wyjdzie:-):-) mam taka nadzieje narazie zaczynam sie przyzwyczajac do jedzenia malo bo ostatnio sie zaniedbywalam i jadlam po 10:wściekła/y::wściekła/y: co wyszlo mi w boczkach znaczy w przod bo mi brzuch urusl:szok:
 
no to gratuluje ci coreczek;d;d moja to zaczyna sie slinic dopiero i dziaselka ja swedza... ja tez sie musze pochwalic... od jutra znow zaczynam cwiczenia i zobaczymy co z tego wyjdzie mam plan z rzucić 20 kilo do grudnia moze mi wyjdzie:-):-) mam taka nadzieje narazie zaczynam sie przyzwyczajac do jedzenia malo bo ostatnio sie zaniedbywalam i jadlam po 10:wściekła/y::wściekła/y: co wyszlo mi w boczkach znaczy w przod bo mi brzuch urusl:szok:



ja musze schudnac jak najszybciej bo sie zakochalam w zielonych ciuszkach a do nich nie mozna miec zbyt wielu faldek bo odrazu wszystko widac
 
Megan ja tez mialam zamiar kupic sobie ten plaszczyk w dunnesie zielony albo bialy:-D:-D ale oj powedzial ze mu sie nie podoba i siebuie niekupilam...:-( no ale coz za to kupie sobie cos innego napewno...:-)
haha mój też spytał "Ty chcesz w tym chodzić??" :-p
ale to tylko dlatego że ja nie chodze na ogół w takich ciuchach :tak:
przeważnei na sportowo ... lub tak normalnie -jeansy i jakaś bluzeczka a do tego zwykła kurteczka:-D więc ten płaszcz by się do niczego cyba nie nadał:cool2:



ah... i megan moje gratulacje :)
 
kobietki ja jestem w nim zakochana!!!!!!!!!i bede go miala ale za tydzien hihi

dzieki za gratulacje



a i kolorowych snow bo ja dzisiaj juz mam o dziwo odplyw a na mnie jeszcze odcinek dr house czeka hihih
 
Ostatnia edycja:
jak sobie kupilam podobny w tamtym roku ale czrny to tem do mnie ze niebedzie ze mna chodzil bo mu sie niepodobam...!!!!!! oczywiscie w tym plaszczyku no ale co zrobie ... pewnie postawie na swoim i zrobie mu na zlosc i cos innego kupi lepszego:-D:-D:-D co mu kopara opadnie hihihi... narazie zmykam bo sie moj upomina Emilka juz spi wiec na mnie porac.. rano trzeba wstac i posprzatac bo zaczelam wczoraj ale mi sie niehchlo konczyc i musze jutro... lenia mialam strasznego...to dobranoc milych snow i do juterka:-D
 
i ja sie witam jako druga:-D
wlasnie karmie moja Emilke marudzi jak zwykle... chyba ma to po mnie:-D:-D
czas sie za sprzatanie wziasc i obiad jakis upichcic:tak:
aaa i ja sie musze pochwalic moja coreczka!!!ma 2 miesiace i wstaje tylko raz w nocy!!!:szok::-D:-D:-D
 
reklama
Do góry