reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

ja sie witam jako pierwsza dzis:D mala mnie obudzila 0 7 i juz mi nie zasnela...:szok:
wyspana jest to mi bedzie szalec teraz hehe...

megan to super tez chcialam sobie zrobic trwala ale ze duzo to kosztowalo dla mnie:eek::eek: narazie sie musze uporac z tymi co mam ale musze zapuscic bo moj by mnie zatulk jak bym obciela...:szok:niewiem co oni widza w dlugich wlosach:eek::confused2:
 
reklama
ja sie witam jako pierwsza dzis:D mala mnie obudzila 0 7 i juz mi nie zasnela...:szok:
wyspana jest to mi bedzie szalec teraz hehe...

megan to super tez chcialam sobie zrobic trwala ale ze duzo to kosztowalo dla mnie:eek::eek: narazie sie musze uporac z tymi co mam ale musze zapuscic bo moj by mnie zatulk jak bym obciela...:szok:niewiem co oni widza w dlugich wlosach:eek::confused2:



faceci maja manie dlugich wlosow a badzmy szczere...dlugie wlosy sa nudne!!!mozna coprawda fajnie je czesac ale wfekt jest taki ze panienki nosza albo rozpuszczone poplatane na maxa albo kitka albo warkocz koniec bo komu sie chce stac przed lustrem i kombinowac??
a krotkie....jak ja to mowie strzelisz 2 razy z recznika i juz suche a do tego uczesane!no i dobrze sciete krotkie wlosy wygladaja duzo ladniej niz te dlugie.
do mozna je szybko wymodelowac a i nielad artystyczny mile widziany za to nie wyobrazam sobie nieladu artystycznego na dlugich wlosach:szok:
a tak pozatym Asia to ja ta trwala bede robic niedaleo Ciebie na rogu mont kenet i dock road ten salon przeszklony!

a ja dzisiaj strasznie niewyspana ale jakos nastroj lepszy hihi ide szamac sniadanko...
a zapomnialam dzien dobry drogie mamy
 
Dzien doberek.
Jak o wlosach to ja dodam ze moj mezu jest inny, bo nie lubi dlugich wlosow tylko krotkie.I jest szczesliwy ze mam krociotkie.No i problem mam z glowy.
No a ty Megan sie pokaz po przemianie i po tych eksperymentach jak tylko zrobisz.
 
faceci maja manie dlugich wlosow a badzmy szczere...dlugie wlosy sa nudne!!!mozna coprawda fajnie je czesac ale wfekt jest taki ze panienki nosza albo rozpuszczone poplatane na maxa albo kitka albo warkocz koniec bo komu sie chce stac przed lustrem i kombinowac??
a krotkie....jak ja to mowie strzelisz 2 razy z recznika i juz suche a do tego uczesane!no i dobrze sciete krotkie wlosy wygladaja duzo ladniej niz te dlugie.
do mozna je szybko wymodelowac a i nielad artystyczny mile widziany za to nie wyobrazam sobie nieladu artystycznego na dlugich wlosach:szok:
a tak pozatym Asia to ja ta trwala bede robic niedaleo Ciebie na rogu mont kenet i dock road ten salon przeszklony!

a ja dzisiaj strasznie niewyspana ale jakos nastroj lepszy hihi ide szamac sniadanko...
a zapomnialam dzien dobry drogie mamy




a niema ona moze jeszcze jednej kolezanki co szuka modelki??:-D:-D moze i ja sie zalapie heheh....:-D:-D narazie lece sie przespac jeszcze bo padam ...
 
a niema ona moze jeszcze jednej kolezanki co szuka modelki??:-D:-D moze i ja sie zalapie heheh....:-D:-D narazie lece sie przespac jeszcze bo padam ...



Asia zapytam!ale to byłaby iryska!jak Ci nie przeszkadza moge zapytac!to byloby w ta niedziele.dam znac

Gastone zazdroszcze upodoban mezusia bo moj niemezus lubi mnie w dlugich na szczescie nie marudzi czy z trwala czy bez tym bardziej ze poznal mnie kiedy mialam MIKROFON na glowie hahaha

jeszcze ma wymagania co do koloru!nie moze byc blond i za rudym nie przepada ale blondu by nie zniosl tym bardziej ze jego byla zona byla zółtą blondyna
 
Asia zapytam!ale to byłaby iryska!jak Ci nie przeszkadza moge zapytac!to byloby w ta niedziele.dam znac


dla mnie niema problemu tylko bede miec problem z dogadaniem sie ale jak mi pomozesz to dam rade;d;d heheh :-):-):-) jak cos to daj znac

narazie robie pyszny obiadek ziemniaczki zapiekane z warzywani i łosos gotowany...mmm.. pycha hehhe..:-D:-D
 
Witam
Wybaczcie ze dopiero teraz ale rozlozylo mnie totalnie :eek:w nocy dostalam takiego potworniego bolu brzucha a rano zaczelam wymiotowac i moj synek tak samo
moj M zawiozl nas dzisiaj do lekaza dostalam takie piguly do lykanie ze az moi w gardle staja
Caly dzien w luzku dopiero teraz sie ocknelismy
jedynie dobre jest to ze corusia moja zdrowa
 
Witam
Wybaczcie ze dopiero teraz ale rozlozylo mnie totalnie :eek:w nocy dostalam takiego potworniego bolu brzucha a rano zaczelam wymiotowac i moj synek tak samo
moj M zawiozl nas dzisiaj do lekaza dostalam takie piguly do lykanie ze az moi w gardle staja
Caly dzien w luzku dopiero teraz sie ocknelismy
jedynie dobre jest to ze corusia moja zdrowa



ojej bidulko!
kuruj sie grzecznie!
znowu jakis wirus panuje??
 
reklama
Do góry