reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Swietna sprawa, nie wiedzialam ze twoje osiedle takie zorganizowane! A kto byl inicjatorem?
A zebym to ja wiedziala;-). Ale mamy tu jakby to nazwac rade osiedlowa, ktora zajmuje sie takimi sprawami wiec to pewnie oni. Zreszta byly tez zbierane pieniazki na koszenie trawy itp wiec to pewnie tez i z tych funduszy to bylo. Po prostu pewnego razu do skrzynki ktos wrzucil wydrukowana kartje ze dnia tego o godzinie takiej na glownym trawniku odbedzie sie Family Fun Day. Zapraszamy na piknik. Mile byloby widziane o przyniesienie jakiejs salatki i deseru. Grill juz byl, napoje tez.Muzyka i dmuchane zamki rowniez. Wiec poszlismy ze znajomymi integrowac sie z irlandczykami :tak:
 
reklama
i ja sie witam na koncu... wczoraj to masakra pol nocy nieprzespalam jeszcze Emilka sie budzila co chwile ... jeszcze jak by cos normalnego tam spiewali to jeszcze looz ale to byl porazka:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok::szok::szok: normalnie chyba głupszej muzyki to ja nieslyszalam:eek::eek::eek:masakra...
 
A zebym to ja wiedziala;-). Ale mamy tu jakby to nazwac rade osiedlowa, ktora zajmuje sie takimi sprawami wiec to pewnie oni. Zreszta byly tez zbierane pieniazki na koszenie trawy itp wiec to pewnie tez i z tych funduszy to bylo. Po prostu pewnego razu do skrzynki ktos wrzucil wydrukowana kartje ze dnia tego o godzinie takiej na glownym trawniku odbedzie sie Family Fun Day. Zapraszamy na piknik. Mile byloby widziane o przyniesienie jakiejs salatki i deseru. Grill juz byl, napoje tez.Muzyka i dmuchane zamki rowniez. Wiec poszlismy ze znajomymi integrowac sie z irlandczykami :tak:
Fajowo.U nas tez jest rada osiedlowa ( w dodatku zamozni ludzie, wiec moglby cos zorganizowac.Kto wie, moze organizuja, w koncu krotko mieszkam.U nas wogole, bramki dla dzieci sa, laweczki, a koszenie trawy co trzeci dzien.To moze jest i cos takiego jak family day :confused2:
i ja sie witam na koncu... wczoraj to masakra pol nocy nieprzespalam jeszcze Emilka sie budzila co chwile ... jeszcze jak by cos normalnego tam spiewali to jeszcze looz ale to byl porazka:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok::szok::szok: normalnie chyba głupszej muzyki to ja nieslyszalam:eek::eek::eek:masakra...

A co spiewali oj dana oj dana?:-D

A ja wrocilma z Limericku.Trochi fajnych zakupkow zrobilam.Kupilama sobie kurtalke przeceniona z 80 na 25 (powinna kosztowac 15 bo to zwykla szmatka..) Torebalke skuraana za 25 euro, bluzeczke,troche zabawek dla misia,troche rzeczy do domu.Jednym slowem zakupy udane!A w domu mam zoo hi bo kupilam mnostwo zwierzaczkow dla Masia.(oczywiscie nie prawdziwych :-D)
 
oo to Gastone udane zakupki!!
u nas tez dzisiaj zakupkowo!bylismy na wyprzedazy haha parkingowej hahahha
kupilam sobie 2 gorsety takie wizytowe i bluzeczke taka sliczna a do tego nowiusienkie sliczniuttenkie kozaczki takie sliczniutkie!zieloniutkie!teraz poluje na plaszczyk w dunnesie taki zieloniutki! i w tym roku na zime bedzie mi zielono hahahah!
a i wraam do was jutro tzn bede sie wiecej odzywac!
 
no to fahjnie że z zakupów zadowolona jesteś....:-D
ja też zawsze jak jadę to patrzę na promoje.... choć i tak moja szafa cała pęka w ciuchach:zawstydzona/y:
2 tyg temu dałam kumplowi żeby mi zawiózł do pl kilka ciuchów bo mówił że w 1 str będzie miał tylko podręczny a spowrotem 2 bagaże...
to wypchałam mucały bagaż 15-kilowy:eek::szok::sorry::-D
ale i tak miał być pusty ;-)


dziewczyny wiecie może czy maść cepan można używać na piersi będąc w ciąży??
 
oo to Gastone udane zakupki!!
u nas tez dzisiaj zakupkowo!bylismy na wyprzedazy haha parkingowej hahahha
kupilam sobie 2 gorsety takie wizytowe i bluzeczke taka sliczna a do tego nowiusienkie sliczniuttenkie kozaczki takie sliczniutkie!zieloniutkie!teraz poluje na plaszczyk w dunnesie taki zieloniutki! i w tym roku na zime bedzie mi zielono hahahah!
a i wraam do was jutro tzn bede sie wiecej odzywac!




Megan ja tez mialam zamiar kupic sobie ten plaszczyk w dunnesie zielony albo bialy:-D:-D ale oj powedzial ze mu sie nie podoba i siebuie niekupilam...:-( no ale coz za to kupie sobie cos innego napewno...:-)
 
reklama
no ja sie napalilam ale musze troche poczekac!mojemu sie podobal choc mowil ze nie wie czy do mnie ten kolor pasuje bo ja zawsze w ciemnych kolorach chodzilam a ta zielen taka jasna i intensywna!!
jest sliczniutki zaraz go poszukam na stronkach zebby inne mamusie wypowiedzialy sie na jego temat hihi

puszczam linka choc ten kolor na stronie taki wyblakniety w orginale bardziej zywy
http://www.dunnesstores.ie/fashion.php?id=women&secId=308
 
Ostatnia edycja:
Do góry