reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

i ja na koncu:-) wlasnie koncze robic obiad... naszczescie mala mi juz zasnela normalnie chyba lewa noga wstala bo placze co chwile;/ :baffled:a pogoda niestety dalej nietego:wściekła/y::wściekła/y: a wieczorem kolo mnie bedzie kocert jakis do 11 wieczorem i moge zapomniec o spaniu i Emilka tez ... mam nadzieje ze cos normalnego beda puszczasc to przynajmniej poslucham znaczy niemam wyjscie i tak bede musiala...
 
reklama
a gdzie ten koncert???
wiecie ze dzisiaj jest ponoc dzien bez samochodu??nie wiem jak ma sie to niby objawiac ale tak wczoraj mowil nam taki starszy irys.
 
kolo hotelu tam gdzie jest zlomowisko... mam nawet bilety ale nie ide bo mam kolo siebie wszystko.... no i podbno jest dzien bez samochodu ... kurcze mala ma znowu goraczke:( ehhh....
 
Ostatnia edycja:
Jednak pogoda fajna.Siedzialam z diabelkiem w ogrodzie, czytalam ksiazke ech..A teraz lenie sie przed tv, chalupk wysprzatana, obiadek zrobiony,prania nie mam.Wiec moge.hiihi
 
Ostatnia edycja:
Hej. A na naszym osiedlu dzisiaj Family Fun Day :-)....kazdy mial cos przyniesc na przegryzke, stoly na trawnik wszyscy powynosili i nawet muzyka jest.;-) A dla dzieci mamy dwa dmuchane zamki i rozne konkurencje typu skakanie w worku itp :tak:Troche sie zintegrujemu z siasiadami;-)....to uciekam dalej
 
Hej. A na naszym osiedlu dzisiaj Family Fun Day :-)....kazdy mial cos przyniesc na przegryzke, stoly na trawnik wszyscy powynosili i nawet muzyka jest.;-) A dla dzieci mamy dwa dmuchane zamki i rozne konkurencje typu skakanie w worku itp :tak:Troche sie zintegrujemu z siasiadami;-)....to uciekam dalej
ale macie fajnie.....:tak:
u mnie kogę sobie family fun day zrobić jedynie z krowami:sorry::eek::laugh2:

a może wiecie gdzie w ie doczepiają włosy??:happy:
tak mi się zachciało zrobić doczepianie:-p no i najlepiej jakby to był jakiś polski salon...
 
ale macie fajnie.....:tak:
u mnie kogę sobie family fun day zrobić jedynie z krowami:sorry::eek::laugh2:

a może wiecie gdzie w ie doczepiają włosy??:happy:
tak mi się zachciało zrobić doczepianie:-p no i najlepiej jakby to był jakiś polski salon...



jA nie mam zielonego pojecia!


Asia to u ciebie dzisiaj jazda bo u nas slychac co sie w centrum dzieje hahah
my spokojny wieczorek z dziecmi!a mi zeszlo godzine na tel z ojcem ehhh
 
czesc laseczki!!!
ja juz na nogach niestety dzisiaj Susanka sama do nas do wyrka przyszla!a wczoraj troche posiedzielismy i ogladalismy dr House!
a dzisaij sie zaczyna ladna pogoda ponownie!jemy sniadanko i wybieramy sie na spacerek,niestety to ostatni dzien urrlopu mojego Ksieciunia ehhh:-(ale juz we wtorek i srode znowu ma wolne hihi
milej niedzieli zycze
 
reklama
witam kochaniutkie.

Hej. A na naszym osiedlu dzisiaj Family Fun Day :-)....kazdy mial cos przyniesc na przegryzke, stoly na trawnik wszyscy powynosili i nawet muzyka jest.;-) A dla dzieci mamy dwa dmuchane zamki i rozne konkurencje typu skakanie w worku itp :tak:Troche sie zintegrujemu z siasiadami;-)....to uciekam dalej

Swietna sprawa, nie wiedzialam ze twoje osiedle takie zorganizowane! A kto byl inicjatorem?
U mnie na osiedlu tyle ludziow i dzieciakow m0ze tez ktos wpadnie na taki pomysl.Gdyby to byla Polska pewnie ja bym to zrobila, w koncu ma sie doswiadczenie hihi

Milej niedzieli kobialki, ja jeszcze nie wiem jak ja spedze, bo puki co moj J jedzie na jakis portret:wściekła/y:
 
Do góry