reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

i tu jest ten problem ze nie mozna... jak juz wczesniej wspomnialam to dosc skomplikowane jedno niewierzy drugiemy i ten trzeci grozi pierwsemu itd... normalnie idzie sie pogubic:baffled::baffled::baffled: .... ja to juz naprawde nie wiem co zrobic;/:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
skomplikowane to troche!tu byla rozmowa wczoraj a ja co???nie bylo mnie!!!ale za to spedzilam mily wieczor w towarzystwie Ksiecia!!!dzieci wczoraj szybko zmoglo i obejrzelismy wkoncu sobie filmik!!!
a ja pedze na sniadanko i milgo dnia zycze chociaz pogoda dzisiaj chyba nieteges
 
Witam sie i ja .Mikimauro nie zadroszcze bo nie wiadomo co cie czeka..Moze zapomni a moze juz sobie wymysli ze dzieci jej ucierpialy.A tak dla wiadomosci to ostatnio moj maz widzial ze 4 stluczki z udzialem nigeryjek oczywiscie z dziecmi w srodku.Podejrzenia jest takie ze znalazly znow sposob na wyciaganie pieniedzy.A to dlatego ze nie wazne czy to twoja wina czy nie , jesli w incydencie braly udzial dzieci i sprawa trafia do sadu , i nawet jesli to klamstwo to i tak sad zasadza pieniadze na dzieci i to nie male.Mowila nam o tym babka z ubezpieczen, ze maja takich spraw tysiace i nie sa w stanie nic zrobic.
 
Dzien dobry

Mikimauro a dlaczego ty nie zareagowalas odrazu przeciesz to ona w ciebie stuknela i to byla jej wina trzeba bylo ja odrazu za chabety brac przeciesz moglas od nie jakies odszkodowanie wyciagnac
 
Dzien dobry

Mikimauro a dlaczego ty nie zareagowalas odrazu przeciesz to ona w ciebie stuknela i to byla jej wina trzeba bylo ja odrazu za chabety brac przeciesz moglas od nie jakies odszkodowanie wyciagnac

Dokladnie!Tak ja ta pindzia co z nami sie stuknela.Walnela cie w tyl, mialas dzieci w samochodzie trzeba bylo ja spisac i odrazu do ubezpieczyciela.Szkoda ze ty nie spisalas rejestracji moglabys to zrobic tak czy siak.One wlasnie tak robia!!!!!
Dostala by za swoje!Ale pewnie nie spisalas tablic i teraz juz po ptokach.:sorry2:
 
Witam sie i ja .Mikimauro nie zadroszcze bo nie wiadomo co cie czeka..Moze zapomni a moze juz sobie wymysli ze dzieci jej ucierpialy.A tak dla wiadomosci to ostatnio moj maz widzial ze 4 stluczki z udzialem nigeryjek oczywiscie z dziecmi w srodku.Podejrzenia jest takie ze znalazly znow sposob na wyciaganie pieniedzy.A to dlatego ze nie wazne czy to twoja wina czy nie , jesli w incydencie braly udzial dzieci i sprawa trafia do sadu , i nawet jesli to klamstwo to i tak sad zasadza pieniadze na dzieci i to nie male.Mowila nam o tym babka z ubezpieczen, ze maja takich spraw tysiace i nie sa w stanie nic zrobic.
:szok::szok::szok::szok::szok:ŁOŁ.....
Dzien dobry

Mikimauro a dlaczego ty nie zareagowalas odrazu przeciesz to ona w ciebie stuknela i to byla jej wina trzeba bylo ja odrazu za chabety brac przeciesz moglas od nie jakies odszkodowanie wyciagnac
bo widzicie, jak ktoś ma miękie serce to ma twarde dupsko:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ja tak nie potrafie, moje dzieci miały pasy, moje auto kompletnie nie ucierpiało, nic nawet ryski, więc jej darowałam, no i zależało mi żeby nie blokować drogi , no i do szkoły się spieszyłam, no i machłam jej tylko ręka że nic sie nie stało, no i hmm... jestem dupa wołowa:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, jak mie ta baba załatwi tak jak pisze gastone to leze i kwicze....:-:)-:)-(
Dokladnie!Tak ja ta pindzia co z nami sie stuknela.Walnela cie w tyl, mialas dzieci w samochodzie trzeba bylo ja spisac i odrazu do ubezpieczyciela.Szkoda ze ty nie spisalas rejestracji moglabys to zrobic tak czy siak.One wlasnie tak robia!!!!!
Dostala by za swoje!Ale pewnie nie spisalas tablic i teraz juz po ptokach.:sorry2:
co do jej nr. to moge mieć je w każdej chwili bo znam z widzenia to babsko.... ale czy to coś pomoże to nie wiem... czy juz nie jest po ptokach....
 
Czesc kobialki!

:szok::szok::szok::szok::szok:ŁOŁ.....
bo widzicie, jak ktoś ma miękie serce to ma twarde dupsko:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ja tak nie potrafie, moje dzieci miały pasy, moje auto kompletnie nie ucierpiało, nic nawet ryski, więc jej darowałam, no i zależało mi żeby nie blokować drogi , no i do szkoły się spieszyłam, no i machłam jej tylko ręka że nic sie nie stało, no i hmm... jestem dupa wołowa:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, jak mie ta baba załatwi tak jak pisze gastone to leze i kwicze....:-:)-:)-(

co do jej nr. to moge mieć je w każdej chwili bo znam z widzenia to babsko.... ale czy to coś pomoże to nie wiem... czy juz nie jest po ptokach....

Nie wiem, decyzja nalezy do ciebie, niebede cie namawiac zebys mnieponiej nie przeklinala hehe

dzien dobry dziewczynki!smigam na sniadanko i lece na miasto zeby zdjac simloka z nowej komoreczki

Megan przyznj sie e zgubilas te komorke specjalnie zeby nowa zzyskac :-D
 
reklama
Dzien dobry

Mikimauro a dlaczego ty nie zareagowalas odrazu przeciesz to ona w ciebie stuknela i to byla jej wina trzeba bylo ja odrazu za chabety brac przeciesz moglas od nie jakies odszkodowanie wyciagnac
trzeba było od razu się upomnieć i zgłosić....


co do jej nr. to moge mieć je w każdej chwili bo znam z widzenia to babsko.... ale czy to coś pomoże to nie wiem... czy juz nie jest po ptokach....[/QUOTE]
to może załatw i coś z tym zrób...
chociaż ja jak miałam ten incydent z butelką to kasy nikt mi nie dał choć nie była to moja wina nawet:wściekła/y::no:
 
Do góry