reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

taka to ma dobrze!!na imprezke idzia a ja...dzisiaj imprezka z zelaskiem!!!juz nie pamietam kiedy ja prasowalam!!i nastal straszny czas ze trzeba sie za to wziasc!!
a teraz mysle co na obiadek kupic?nie mam zupelnie dzisiaj koncepcji!!
 
reklama
alex dziewczyny mają rację.... może jakoś pomożemy.....


a ja 3 się melduję:-p byłabym wcześniej ale musiałam na moich listopadówkach nadrobić a tam dziewczyny piszą jak szalone... hehhe

a wczoraj nie było nas cały dzięń normalnie.....:-D
jak ja kocham Lahinch kiedy jest ładna pogoda :-p
 
witam sie jako czwarta dzis;p :-D:-D opogoda poraz kolejny sie zapowiada super... wczoraj mialam takiego lenia ze zdomu niewyszlam na spacer dzis musze nadrobic:-):-):-) jakis obiadek trzeba zrobic i spadam na polko:-D wlasnie moj piekny si za prasowanie bierze hehe..a ja obmyslam plan co by tu zrobic w jednej sytuacji...:confused::confused::baffled::baffled::baffled::baffled: a co byscie zrobily jakby waszy dzieciom ktos grozil??? normalne mnie to dobija to jest poprostu chore!!!!!!!!!!!
 
No a ja piata


szkoda ze nie dalo sie zatrzymac is ie poznac hahah.

A dziewuszki maja racje!wiesz dziewczyny maja tez problemy kazda z nas a noz ktoras ma podobne i pomoze w rozwiazaniu???

No niestety nie dalo sie zatrzymac bo my sie minelismy na moscie tzn. na tej drodze co sie do cresentu zjezdza obok McDonalda ruchliwa droga machnelam Ci lapka ale nie zauwazylas




Dzieki dziewczyny ale nie chcialabym o tym pisac na glownym a i nie wiem czy moglybyscie mi pomoc tez problem to sie chyba musi rozwiazac sam
 
Wpadlam jeszcze na chwilke.Megan ja to mam prasowania i chyba jutro sie za nie wezme hihi Od 2 tygodni a moze dluzej lezy ..
Pojechalam na zakupy, dziecko mi dalo tak popalic ze polozywlam gos pac.No wogole jest cacy bo znow zapalenie spojowek ma wrrrr ach ten piasek..
No ale jest plus tego wszystkiego ze pojdzie na party wyspany bo tak by nie spal, bo on sypie kolo 3,4 wiec dzis niespodzianka hehe
Obiad mam gotowy, (wlasciwie 2 bo dla nas szaszlyczki a dla maxa kurczaczek z ryzem i warzywami)pranko zrobione, siedze i odpoczywam.
 
witam sie jako czwarta dzis;p :-D:-D opogoda poraz kolejny sie zapowiada super... wczoraj mialam takiego lenia ze zdomu niewyszlam na spacer dzis musze nadrobic:-):-):-) jakis obiadek trzeba zrobic i spadam na polko:-D wlasnie moj piekny si za prasowanie bierze hehe..a ja obmyslam plan co by tu zrobic w jednej sytuacji...:confused::confused::baffled::baffled::baffled::baffled: a co byscie zrobily jakby waszy dzieciom ktos grozil??? normalne mnie to dobija to jest poprostu chore!!!!!!!!!!!

jak to groził??
:szok::szok::szok:
 
witajcie mamuśki:-):-):-)
ja oczywiście ostatnia:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, ale to nic i tak mi wybaczycie:-p:-p:-p
słuchajcie, wiozłam dzisiaj do szkoły dzieciaczki i na skrzyzowaniu [ na światłach ] wjechała mi w kufer babka [ murzynka], moje auto nie ucierpiało, ale jej błotnik się toćke zagioł. ja wysiadłam ze swojego auta i zerkłam że nic sie nie stało, ona nawet nie wysiadła tylko szybe uchyliła, machłam jej ręka że jest ok i ona pojechała, nawet na swoje nie zerkła. Zastanawiam sie tylko czy mnie ta miotła nie załatwi jak męza gastone, zeby mnie nie podała na garde ze jej dziecko ucierpiało, boje sie ze ona spisała mój nr rejestracyjny i że będe miała babsko na karku. Ale to była ewidentnie jej wina, ja się zatrzymałam na światłach dla pieszych bo juz było pomarańczowe zmieniajace się na czerwone, a ona mi lu w tył auta, to była ewidentna jej wina, ale z tymi ludzmi to nigdy nic nie wiadomo, mam teraz stracha, kurczaki, znam to babsko z widzenia, bo ona koszmarnie jezdzi i zawsze jak ja widze na drodze to w duchu mówie sobie , tylko nie wal we mnie, :-(, ta baba pod szkołą to juz tyle aut porozbijała, boje sie ze bedę miała kłopoty:-:)-:)-(
 
A JA DZISIAJ DOBRY WIECZOR I DOBRANOC:-)
MEGAN SPRAWDZALAM DZISIAJ TE PRZEWIJAKI ICH NIE MA W KATALOGU SA TYLKO NA STR INTER, DLATEGO ICH WCZESNIEJ NIE WIDZIALAM.I SA TYLKO Z DOSTAWA DO DOMU,NIE WIEM DLACZEGO TAK,ALE CHYBA JUTRO PODJEDZIEMY I ZOBACZYMY CZY MAJA NA STANIE I ILE TO BY POTRWALO,ZEBY DOSTARCZYLI.
BUBA A KTO GROZI DZIECIOM??MOJEJ KOLEZANKI SYNKOWI KIEDYS IRLANDCZYCY GROZILI W SZKOLE TO NAUCZYCIELE JESZCZE NA NIEGO SIE UWZIELI I CHLOPIEC TAK SIE ZAMKNAL W SOBIE ZE NAWET ZMIANA SZKOLY NIE POMOGLA:no:DOPIERO PO 6 MIESIACACH Z PSYCHOLOGIEM MALY DOSZEDL DO SIEBIE,ALE BARDZO NIE LUBI SZKOLY I NIE CHCE SIE BAWIC Z IRLANDZKIMI DZIECMI:no::no::no::no:
 
BUBA A KTO GROZI DZIECIOM??MOJEJ KOLEZANKI SYNKOWI KIEDYS IRLANDCZYCY GROZILI W SZKOLE TO NAUCZYCIELE JESZCZE NA NIEGO SIE UWZIELI I CHLOPIEC TAK SIE ZAMKNAL W SOBIE ZE NAWET ZMIANA SZKOLY NIE POMOGLA:no:DOPIERO PO 6 MIESIACACH Z PSYCHOLOGIEM MALY DOSZEDL DO SIEBIE,ALE BARDZO NIE LUBI SZKOLY I NIE CHCE SIE BAWIC Z IRLANDZKIMI DZIECMI:no::no::no::no:[/QUOTE]


to w polsce grozi ojej znajomej inna dziewczyna... takie to pokomlokowane ze szok....mala o tym niewie ale ta znajoma normalnie taka zla chodzi... niewiem chyba bedzie trzeba ja postraszyc czyms zeby sie odczepila czy co...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo to patologia jest normalne....
 
reklama
Do góry