reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

pogoda super... tylko jezdzic nad ocean lub gdzies indziej... no a ja musze siedziec w limerik :crazy::crazy: problem taki ze niemam samochodu i niemam jak jechac a autobusem z malym dzieckiem niebardzo.... i tu moje pytanie... gdzie tu mozna isc sie poopalac lub jest jakies miejsce fajne ?????bo juz niemoge wysiedziec w domu:-:)-(
 
reklama
MEGAN widzialam Cie dzisiaj na spacerku my jechalismy do tessco a wy sobie szliscie cala rodzinka



dziewczyny ja nie bede sie odzywala przez jakis czas mam problem i nic mi sie nie chce tylko ryczec
 
Witam dziewczynki wpdlam sie tylko przywitac hi troche pozno i pozegnac.Wrocilismy dopiero z Zoo.Bylo super.Max bal sie tylko panicznie malp hihih Poza tym widzielismy pokaz latawcow.Lazilismy non stop 5 godzin alll moje nogi.Ide kapac babla.do jutraaa.
Alex moze ci jakos pomozemy? Czasem latwiej sie wyzalic niz dusic szystko w sobie..
 
hej kobietki ja tez dopiero teraz my dzis na spacerku i po sklepach troche polazilismy.dzien minal fajnie a wlasciwie pol dnia bo po wczorajszej imprezce wstalismy po 12...no nic ide do meza sie potulkac bo jutro znow na tydzien jedzie:wściekła/y:
pozdrawiam was dobrej nocki zycze
 
MEGAN widzialam Cie dzisiaj na spacerku my jechalismy do tessco a wy sobie szliscie cala rodzinka



dziewczyny ja nie bede sie odzywala przez jakis czas mam problem i nic mi sie nie chce tylko ryczec


szkoda ze nie dalo sie zatrzymac is ie poznac hahah.

A dziewuszki maja racje!wiesz dziewczyny maja tez problemy kazda z nas a noz ktoras ma podobne i pomoze w rozwiazaniu???
 
dzien dobry!
a ja dzisiaj pierwsza az nie wierze!!
wczoraj mily wieczorek w towarzystwie Ksiecia a po drugiej stronie kompa z Kasia hahahah.
tak mnie wciaglo szukanie wyprawki przez neta z Kasia,ze ...............Gastone dawaj dzialamy hahahaha sama mowilas ze trzeba by bylo kolejne dziecie na forum....bo zaraz nam sie ciezarowki wykrusza hahah
 
reklama
Druga! Megan ja dzialam za chwile jak najbardziej, czekam jeszcze kochana miesiac, bo takie byly plany a ja lubie miec wszystko w planie!
No a co do wyprawki to ja calymi dniami siedze i ogladam pomimo ze juz wszystko mam hhih.Udanego dzionka kobotki.My najpierw jakies zakupy, potem idziemy na party z Maxem.
 
Do góry