reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

dzień doberek mamusie !!!!!!!

tak sobie myślałam i wymyśliłam. Kiedyś byłam u koleżanki [ Mileny;-)] i przyjechała garda, albo ktoś z ubezpieczenia i ze ona miała kolizje, moja kolezanka oczy w pięć zł i ze nie, ze nigdy nie miała jeszcze w irlandi zadnej kolizji i sie odczepili. ja w razie wu... tez tak powiem, moje auto kompletnie nie ucierpiało, gedzie dobrze:tak::tak::tak:
 
reklama
Gastone no wlasnie niestety nie!!!
bardzo zaluje zgubionego tel i nie chce zadnego nowego aparatu!
do tamtego bylam przyzwyczajona i choc teraz bede miala duzo bardziej funkcjonalny to marze o mojej starej nokii!!!
nawet facet zadzwonil ktory znalazl ten tel ale niestety nie uda mi sie juz go odzyskac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dzisiaj jade po duplikat karty!!!!!!!!!!
 
czesc mamusie:-) ja dzisiaj juz po tescie na cukrzyce:tak: i jakie wielkie oczy zrobilam jak mi pielegniarka dala do wypici pol litra LUCOZADY!!!!!!!!! jestem w szoku:tak::tak::tak::tak: myslalam ze dostane tak ja w polsce glukoze lub cos na podobie do picia:-D:-Dhehe.a ja cala ciaze nie pije gazowanego ,a tu trach:-)w szpitalu dostalam sie napic za cale 26tygodni :-p:-p:)
 
Ostatnia edycja:
Megan jak to zadzwonil i nie odzyskasz telefonu, to po co zadzwonil??
Kasialimerick tak tu daja lucozade, ale powiem wam ze jak ja ponad trzy lata temu jak bylam w ciazy z Maniem to mi dawali taki smaczny napoj porzeczkowy w kartoniku

Mikimauro wyobraz sobie dzis znajomy opowidal ze zona mial stluczke, z kim?? Z nigeryjka oczywiscie.wymienily si en wszelki wypadek danymi i pojechaly bo nic sie nie stalo.Po dwoch tygodniach list z ubezpieczalni ze ona naprawila zerzak i kosztowalo ja to prawie 3 tys.Czujesz??? ale ta na aszczecie zrobila zdjecia , wiec poszla do prawnika i tamta oskarzyli o oszustwo.
 
Megan jak to zadzwonil i nie odzyskasz telefonu, to po co zadzwonil??
Kasialimerick tak tu daja lucozade, ale powiem wam ze jak ja ponad trzy lata temu jak bylam w ciazy z Maniem to mi dawali taki smaczny napoj porzeczkowy w kartoniku

Mikimauro wyobraz sobie dzis znajomy opowidal ze zona mial stluczke, z kim?? Z nigeryjka oczywiscie.wymienily si en wszelki wypadek danymi i pojechaly bo nic sie nie stalo.Po dwoch tygodniach list z ubezpieczalni ze ona naprawila zerzak i kosztowalo ja to prawie 3 tys.Czujesz??? ale ta na aszczecie zrobila zdjecia , wiec poszla do prawnika i tamta oskarzyli o oszustwo.
:szok::szok::szok::szok::szok:o żesz ty... no to jestem udupiona, co ja mam zrobić... jak to jest w takim razie,, jak mi coś takiego przyjdzie to ja mam wyłozyć ta kase, czy jak to jest ????
 
Witam kochaniutkie.

:szok::szok::szok::szok::szok:o żesz ty... no to jestem udupiona, co ja mam zrobić... jak to jest w takim razie,, jak mi coś takiego przyjdzie to ja mam wyłozyć ta kase, czy jak to jest ????
Nie, wszystko zalatwia ubezpieczalnia, ty jestes tylko informowana o postepowniu.Wszystko sie dzieje poza toba,ale traci sie znizki (nie wiem ile).Nie bedziesz musiala nic placic wlasnej kieszeni.
Witam sie pierwsza:szok::szok::szok:a gdzie reszta mamusiow

Dziewczynki musze wam zakomunikowac ze od jutra mam gosci w domciu i nie bedzie mnie az do wtorku

Usprawiedliwona :tak:

Lece na sniadanko, wpadne pozniej.
 
witam mamusie:-) dziewczyny niekoniecznie traci sie znizki!!!my mamy ubezpieczone takze zniki i w razie wypadku nawet z naszej winy tych znizek nie tracimy!!! kazda ubezpieczalnia ma taka opcje!!!! to kwestia doplaty od 30 do 80 euro w zaleznosci od ubezpieczalni:tak::tak::tak::tak::tak: jak nam ukradli auto w lutym nie stracilismy znizek:tak: a normalnie zabraliby wszystkie!!!!teraz za zniszczone drzwi tez nic nie tracimy:tak: waro podejsc do ubezpieczalni i sie zorientowac ile kosztuje ewentualnie dokupienie czegos takiego:tak::tak:
 
reklama
dzen dobry i ja sie witam!
dzisiaj czeka mnie latanina!
a co do znizek to ja nie wiem:zawstydzona/y:bo my nie mielismy nigdy stluczki z naszej winy!!!(jak wjechal w nas autobus to byla jego wina).
 
Do góry