reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
buehehehe:-) my tu o stluczkach,a Megan zaraz z grubej rury!! WJECHAL W NAS AUTOBUS!!!:-p:-p hehe ;-);-)



Kaisa jaki ladny suwaczek!!!!
a bo Tobie nie opowiadalam!!zmasakrowalo nam jeden caly bok auta!jakby jechal odrobine szybciej nic by nie zostalo1
na szczescie dzieci byly w fotelikach choc od caroline nieduzo dzielilo od autobusu i tylko ja nie bylam wpieta ale nic mi sie nie stalo jak widac!!!!
 
czesc mamusie:-) ja dzisiaj juz po tescie na cukrzyce:tak: i jakie wielkie oczy zrobilam jak mi pielegniarka dala do wypici pol litra LUCOZADY!!!!!!!!! jestem w szoku:tak::tak::tak::tak: myslalam ze dostane tak ja w polsce glukoze lub cos na podobie do picia:-D:-Dhehe.a ja cala ciaze nie pije gazowanego ,a tu trach:-)w szpitalu dostalam sie napic za cale 26tygodni :-p:-p:)
miłąaś glukozę od tak?? czy jakiś powód konkretny był.....

ja nie miałam wogóle glukozy robionej...i nie wiem czy wogóle będę miała....


i też chciałam zauważyć że masz śliczny suwaczek:-D:-D:-D
taki podobny do mojjego... heheh:-p:-p:-p;-);-);-)
 
i ja sie witam dopiero teraz bo przed chwila wrucilam z zakopow...:baffled::baffled::baffled: padam normalnie.... co do glukozy jam mialam robiona w 32 tygodziu bo mi niedaly pielegniarki tego rozoewgo papieru... dopiero jak trafilaM do szpitala to wtedy robily....
 
Ka...M z tego co mi wiadomo kazda ciezarowka ma planowany test na glukoze?!
no właśnie... bo ja będę miała 32tydz w poniedziałek (suwaczek chodzi o tydzień w tył :sorry2:)
a o glukozie mi nikt nic nie wspominał....:no:
stąd też myślę że chyba nie mają zamiaru mi robić.... ale nie wiem...
bo tu pierwszy raz będę rodzić
troche to chore że na wszystko się dostaje zaproszenia ze szpitala... jak np na usg:sorry2:
a ja moje własnie zgubiłam i mam nadzieję że jak pojadę na usg na umówiony termin to mi je zrobią bez tej karteczki??!!:tak:
 
Wlasciwie to juz nie wiadomo gdzie lezy prawda, bo przebakiwali cos ze maja wprowadzic obowiazkowy test na glukoze.Ja mialam robiony ale mialam cukier w moczu.
 
reklama
Do góry