reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

i ja sie witam:-)troche pozno ale jestem;-) mialam dzisiaj w palnach wypad nad ocean:)wszystko przygotowane spakowani i gotowi pogoda piekna:tak: wychodzimy i.... nasze autko mialo w nocy bliski kontakt ze zlodziejami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ktos probowal otworzyc drzwi lomem i nam uszkodzil dzrz:no:wi:no::no::no: masakra.i po humorach i po checi wyjazdu czekalismy na policje az spisza raport.i juz nigdzie nie pojechalismy:-( moze jutro jak bedzie ladnie:tak: masakra z tymi zlodziejami w lutym spod drzwi nam smigneli auto teraz znowu próbują :baffled::baffled::baffled::baffled:
my mieliśmy tak w zeszłym roku.....
z pod okna sypialni ukradli nam auto które ledwo kupiliśmy:szok:
nawet złodziej nie zdążyłby się zaczaić na to auto... musieli to być jacyś młodzi po dyskotece i tak od ręki wzięli nasze auto....
po tygodniu je odzyskaliśmy ale niestety bez szyby i z powyłamywanymi drzwiami:dry:
teraz się nie boję bo wjeżdżam na podwórko... i mam garaż....
 
reklama
nam nic nie ukradli naszczescie!ale teraz wkurza mnie to ze sasiedzi ktorzy sie wyprowadzili nie oddali pilota do bramy mimo ze agencja ich prosila powiedzieli ze nie maja i efekt!!!!!!!!!20 razy w ciagu dnia przyjezdza pewna durna rodzinka i nawet dzieci nie mozna puscic na podworko bo on jezdzi jak idiota po podworku do tego laza po klatce i gumami pluja!!!!ale to polska trzoda



Asia gratuluje schudniecia
 
Ostatnia edycja:
nam to auto w lutym ukradli irole stalo pol metra od drzwi!!!!a my jedlismy kolacje w salonie i nic nie slyszelismy!!pies nawet nie szczeknal!!!,przejechali sie nim i zostawili na south hill tak schowane ze znalazlo sie po 4 miesiacach,ale na szczescie ubezpieczalnia spisala sie na medal i po 2 tyg dostalismy kase !!!!i nawet moglismy negocjowac!!!:happy: a jak znalezli to tylko poinformowali i zabrali na przemial.:no: zobaczymy ile teraz bedziemy czekac zeby nam drzwi naprawili,oczywiscie dzisiaj w sobotke ubezpieczalnia nieczynna:-)
 
i jestem pierwsza dzis:-):-) witam wszytskie mamuski :-D poraz kolejny jest piekny dzionek trzeba kozystac puki jest bo z ta irl nigdy nic niewiadomy kiedy zacznie poadac:wściekła/y:narazie mykam sniadanko zrobic i sie jakos ogarnac..
 
a ja 3 na liście:-p

nieźle kasiu jak wam podczas kolacj ukradli... hehe
a gdzie macie ubezpieczone autko??


witam jako czwarta:)
mielismy ubezpieczone w axie w limerick,na szczescie moj przezorny pan wykupil cale ubezpieczenie wiec nawet jak nam ukradli nie stracil znizek....ale jak kupilismy nowe autko to za mniejsza pojemnosc silnika zaplacilismy wiecej niz poprzednio za wieksza:no::no: wiec sie rozgladnelismy i znalezlismy w New Port brokerow ktorzy zaoferowali za to samo auto 300 euro mniej!!!i tez ubezpieczenie jest w axie!!!!bardzo polecam ,dziewczyny w tej ubezpieczalni mile i pomocne:tak::tak::tak:
 
Kasia a Wy dzisiaj jedziecie nad ocean???
bo jak nie to może na chwilke do Was wpadniemy będąc w centrum??chyba ze Ci nie pasuje to sie na inny dzien zgadamy
 
reklama
Do góry