reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

My tez malowalismy caly domek i tez mielismy biale farby ale nam sie bez problemu udalo kupic pigmety
Oooo a gdzie w Irl kupilas pigmenty? Bom, ciekawa na przyszlosc ;-)......a jesli chodzi o podloge to dobrze wiedziec bo tez nan troche porysowana przez te wszystkie pojazdy ktorych w domu sie coraz wiecej pojawia ;-)...dobrze ze mam duzy salon i garaz:tak: Gosia a w Dunnsie nic takiego nie ma ?
 
reklama
Witam sie w sobotni ranek.Pewnie frekwncja bedzie zadna..
Oooo a gdzie w Irl kupilas pigmenty? Bom, ciekawa na przyszlosc ;-)......a jesli chodzi o podloge to dobrze wiedziec bo tez nan troche porysowana przez te wszystkie pojazdy ktorych w domu sie coraz wiecej pojawia ;-)...dobrze ze mam duzy salon i garaz:tak: Gosia a w Dunnsie nic takiego nie ma ?

Beata w dunsie swego czasu byl wosk, ale nie widzialam.Ale J kupil w takim sklepie,o ktorym nawet nie wiedzial.Jak jedziesz od strony miasta, to jak jedziesz na bus station, to nie skrecasz na rondzie na quinn road tylko jedziesz dalej i jest nastepne skrzyzowanie, kolo takiej Maryjki.Tam po lewej stronie jest centra.I Miniesz centre i po prawej stronie jest skret w takie betonowe podworko.Tam jest sklep, gdzie jest mnostwo rzeczy.J mowi ze nawet naklejki na sciane dla dzieciakow do pokoju.Ja ta jeszcze nie bylam ale podobno bardzo duzo takich rzeczy do domu jest.I tam sa rozne specyfiki do podlogi.J kupil wosk pszczeli, ladnie odswierzylam podloge i rysy nawet zniknely.

Ale ta nasza Megan zniknela, nawet sienie przywita.Oj musi miec kobita gorcy urlop z ksieciem hahah
 
Ostatnia edycja:
My tez malowalismy caly domek i tez mielismy biale farby ale nam sie bez problemu udalo kupic pigmety
a co to jest to Doon??
u nas w okolicach nie było nigdzie....
musiałaś na dobry sklep trafić:sorry:

ja mam praleczkę już naprawioną...
pokoik dziecięcy już skończony :tak: w sensie malowania... ;-)
bo trzeba spowrotem pousytawiać wszystko no i czekać na dostawę z pościelkami....:cool2:
 
Oooo.....bo mam znajomego malarza i on tez mowil ze w Irl nie maja pigmentow. Jedna kolezanka nawet z Pl chciala sobie przywiezc. To ciekawe co to z niego za malarz skoro takich rzeczy nie wie....hm;-)


Dziewczyny ja naprawde nie klamie my kupowalismy w Doon bo bylo nam naj blizej od naszego mieszkania i tam bez problemu dostalismy
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja naprawde nie klamie my kupowalismy w Doon bo bylo nam naj blizej od naszego mieszkania i tam bez problemu dostalismy
alex nikt nie mówi że kłamiesz....:no:
po co miałabyś kłamać......:sorry: wiesz lahonch to miasteczko turystyczne więc i w okolicach marne sklepy przeważnie z pamiątkami... ;-)
najbliższe są w Ennis... no ale tam to nie wiadomo gdzie czego szukać...:-D
w Limerick napewno coś by się znalazło tylko trzeba dobrze szukać... ale jak dla mnie za daleko żeby tylko po jeden pigment jechać ;-)
a beakta pewnie też nie miała nic złego na myśli... wkońcu nie każdy malarz wie wszystko;-)
 
hej:)ale sie rozwinela malarska debata:-)my ostatnio tez malowalismy cale mieszkanko :-)nie bylo problemu ze znalezieniem papierowej tasmy ,foli i innych takich:tak:pani nawet zapytala w sklepie czy mamy swoja biala farbe,bo jezeli tak to ona nam moze zrobic kolor jaki chcemy.kupilismy wprawdzie gotowe farby,ale pigmenty widzialam w co 2 sklepie z takimi gadzetami w limerick.ale wiecie jak to jest jak sie czegos szuka bo sie bardzo potrzebuje...to nigdy znalezc tego nie mozna, a jak juz po sprawie to na kazdej polce lezy to czego tak bardzo potrzebowalismy:cool2:
 
reklama
witajcie mamuśki :-):-):-)
ja jak sie będę wyprowadzać to tez pomaluje ściany.
Co do pigmętów to ja kupowałam w tesco u tego faceta po prawej stronie w środku, gość ma drogo , ale tez wybór kolorów, zresztą wszystko co do malowania to u niego kupuje..
 
Do góry