reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
witam i ja....
kurde dziś znów nie mam za bardzo czasu... bo przyjeżdża mi koleś pralkę naprawiać:sorry:
normalnie masakra.....

Myślę że musimy sobie ustalić godzinę w której byśmy wszystkie na raz wchodziły żeby można było pogadać:cool2:
o ile takowa itnieje bo wiadomo nie każdy ma czas o tej samej porze...
a szkoda:zawstydzona/y::sorry:;-)

miłego dnia... postaram się wpaść później , buźki moje panie :happy:
 
witam sie i ja.:-)

Hej. Z kolorami wozkow to w Irl moze byc ciezko. Oni tu niestety wiekszosc szaroburych wozkow maja. Niewiem jakim cudem udalo mi sie znalezc tutaj moj kolor. Juz prawie chcialam z Pl sciagac ale sie okazalo ze pani w sklepie ma jeden jedyny dokladnie ten wozek ktory chcialam. :tak:Ja mam Maxi Cosi Mura4. Super wozek. Ja jestem zadowolona.

To zalezy od wozka, na quinny niema co narzekac np bo maja mnostwo kolorow.Mura ogolnie nie ma z duzo kolorow.Graco same szarosci..
 
ja tez sie witam.. pogoda jak narazie ladna chociaz co chwile pada no ale moze przejdzie ... obiadek w drodze potem spacerek wiec narazie uciekam ...
 
witam:)dzieki za wszystkie podpowiedzi,musze po prostu przejsc sie po sklepach i zobaczyc co w trawie piszczy,bo jak widze kazda z Was ma swoj typ:-)wiec ogladne wszystko co maja i cos wybiore,na szczescie mam jeszcze troche czasu,wiec mam nadzieje ze nie bede zmuszona do szarosci i dostane cos w fajnym kolorze;-)
 
witam sie i ja.:-)



To zalezy od wozka, na quinny niema co narzekac np bo maja mnostwo kolorow.Mura ogolnie nie ma z duzo kolorow.Graco same szarosci..

No tak. Quinny jeszcze ma znosne kolory. Ale znacznie przewyzsza kwote 250e....A niewiem czy wiesz ale z 6 kolorow jakie produkuje Mura tylko 3 sa dostepne w Irl i to te szarobure. Dziwne ,nie ? ....tak mi powiedziala pani w sklepie na Tulla rd i taki tez pokazala katalog....hm.
 
Jak to w Irl hih .Ja np wczoraj chcialam kupic jakas taka paste do podlog drewnianych no i pn w sklepie mowi ze niema czagos takiego, myslalam ze pekne ze smiechu.Mowi ze jak podloga porysowana to dwa wyjscia albo zedrzec podloge i zrobic nowa, albo kupic duzy dywan.Debil jeden.I to facet w ogromnym sklepie z panelami.Ech..Kupilam wosk pszczeli, ale wiem ze jak pojade na przyszly rok do pl to sie zaopatrze chyba w sidolux.
No Beata a kolorek , ktory masz najbardziej misiepodobva, wiec trafilas fajnie. Ja np szukam sobie na ebayu siedziska do buzza i sa do sprzedania ale same czarne a ja czarnego nie chce.Zreszta ja juz sama nie wiem co chce ihihi
 
:-D:-D:-D gastone to mnie rozbawiłaś.... hahha
to tak jak my chcieliśmy kupić pigment do malowania, żeby pokoik zrobić bo mamy białą farbę więc byłoby opłacalne... ale oni czegoś takiego nie posiadają:eek:
to musieliśmy farby kupić...
a jak szukaliśmy taśmy papierowej żeby podłogi, parapety i okna okelić to też powiedzieli że nie mają:sorry:
na szczęście w iinym sklepie znaleźliśmy......

ah ta Irlandia.....
 
Sami specjalisci hihi
Pustawo tu dzisiaj wiec ide sobie.Moj maz mnie dzis wkurza jakos.Ciagle mi odbakuje na moje pytania.Lepiej niech sie nie naraza bo weekend mu wyprawie heheh Nie wiem czy wam pisalam ze moje dziecie mialo goraczke wczoraj wysoka, wahala siemiedzy 39,5 a 39.8 dzis jest lepiej tylko 37,5 ale nie wiem co to sie przyplatalo.Tylko goraczka..Nic mu dzis nie jest, biega, lata bawi sie.A wczoraj zwloki normalnie.hmmm
No dobra prowadze sobie monolog wiec ide papap kobialki milego weekendu!!!
 
reklama
:-D:-D:-D gastone to mnie rozbawiłaś.... hahha
to tak jak my chcieliśmy kupić pigment do malowania, żeby pokoik zrobić bo mamy białą farbę więc byłoby opłacalne... ale oni czegoś takiego nie posiadają:eek:
to musieliśmy farby kupić...
a jak szukaliśmy taśmy papierowej żeby podłogi, parapety i okna okelić to też powiedzieli że nie mają:sorry:
na szczęście w iinym sklepie znaleźliśmy......

ah ta Irlandia.....


My tez malowalismy caly domek i tez mielismy biale farby ale nam sie bez problemu udalo kupic pigmety
 
Do góry