reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

witam mamuski... widze ze debata na temat malowania sie rozkreca... ja rowniez bede malowac ale salon... planuje zrobic maly remoncik i zobaczymy co z tego wyjdzie...:-):-):-) narazie zmykam bo z psem na spacer trzeba wyjsc...
 
reklama
witam sie w dos dobrze zapowiadajacy sie dzionek:-):-):-) widze ze jak narazie spokoj wszyscy zajeci pewnie mezowie na urlopach i trzeba korzystac... narazie zmykat trzeba sie troszke ogarnac i wogule...
 
ojojojojo ale pusto , coraz bardziej ...dziewuchy co wami???? Sama do siebie mam gadac? Ja juz wszystko zrobilam ,chaplupa lsni, a mam co sprzatac hih
 
Wyslalam dzis meza na zakupy.Kupil mi 18 paczek husteczek pampersa za niecale 15 euro.Takiego tylko wysylac hih


No i pare godzin pozniej, znow gadajac sama do siebie mowie dobranoc..
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki!
ja przepraszam ze sie nie odzywalam ale u mnie troche jak zwyke sie dzialo.jak to napisaly znowu na moj temat mamy z limerick ja zawsze mam problemy!ahhh
Ksiaze ma urlop co mnie troche usprawiedliwia ijedziemy jutro do FOTY pokazac Susance zwierzatka bo wiadomo ze Caroline nie skuma co i jak.

a co do mnie...mozecie sie smiac!hahah ale mi wcale nie do smiechu.
5 dni temu zlapal mnie okropny bol myslalam ze sie wsciekne,ale mysle ze to przed @ ktory powinnam dostac haha (07.09),ale ani okres nie przyszedl ani bol nie przeszedl!przyszedl kolejny dzien i nadal @ nic za to bol taki ze lezalam i sie z bolu skrecalam.zadzwonilam do dunnesa zeby Ksiaze sie wyrwal z pracy polozylam sie zaraz po jego przyjezdzie o 20 i spalam z przerwami do 3!o3 zaczelam skrecac sie z bolu!myslalam ze sie wsciekne Ksiaze zapakowal mnie do szpitala !zajechalismy na pogotowie najpierw oczywiscie jakies formalnosci pozniej mialam czekac-na zbawienie chyba!!!przede mna w kolejce byl tylko jeden facet z kolega i oni sie zmyli bo nie chcialo im sie czekac!!!
i tak czekalam ok 40 min az mnie zawolaja,pobrali mi mocz i.........wyrzucili do poczekalni Ksiaze pojechal do dziecia a ja zostalam tam gryzac siedzenie z bolu.wkoncu ochroniaz zaproponowal mi zebym sie polozyla na lozku,czkalam jeszcze z 15 min przyszla inna pielegniarka,ktora najpierw gadala z ta od moczu i slyszalam jak mowila ze nie mam infekcji i chyba symuluje zeby dostac zwolnienie hahah.wiec ja do nich ze marze o tym zeby wrocic do dzieci do domu, a zwolnienia nie potrzebuje bo i tak nie pracuje.ta od moczu zamknela sie i poszla,a druga pobrala mi krew.po kolejnych 20 min na poczekalni dostalam wkoncu upragnione 2 kroplowki znieczulajace,ale to wszystko lezac na korytarzu hahah.przyjechalo pelno gardy i ciagle ktos tam biegal zreszta jako miejsce spoczynku gardianie upatrzyli sobie moje lozko!lezalam prawie 2 godz (kroplowka zleciala po 10 min.a do mnie nikt nie przyszedl.biegal dookola jakis bambus (sorki ale inaczej sie o nim nie da powiedziec)i krzyczal ze on nie wie za co sie wziasc bo jest jeden a w nocy byla strzelanina i wypadek samochodowy i kilka zaslabniec a on jest jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rozumiecie????????????????byl ponoc jeden pseudolekarz na cale pogotowie limerickie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!poddalam sie po kroplowce mi przeszlo i poprosilam ta siostre od krwi zeby mnie wypuscili do domu!!!podpisalam co trzeba i poszlam.po kilku godzinach bol wrocil.......zaczelam sie martwic!!nadal nie wiem dokonca co ze mna sie dzieje bo mam takie napady bolu ze sie wsciekam az(moze odzywa sie moja chora trzustka)ale co ja podejrzewam???moze to i ta trzustka bo od 5 dni nie bylam w kibelku!a wierzcie mi takie cos moze doprowadzic do szalU!!!!!!!!!!!!!!robilam juz sobie lewatywke,bralam leki na przeczyszczenie.jadlam pikantne i co?nie moge napisac hahah GÓW..............hahaha
obiecuje sie odzywac czesciej ale jutro juz sie usprawiedliwiam pobytem w cork.buziaczki!ciesze sie ze Was mam chociaz Wy sie o mnie martwicie no i Kasienka Tobie wielkie dzieki za troske i nietylko!!!bo na pseudoprzyjaciolce nie moge polegac a ploty zbiera od sasiadow hahahah
aaa jeszcze cos to z pozytywow!!!!!!!!!!!!!!
moi durni sasiedzi sie wyprowadzili!niecierpialam ich,,,,palili na klatce ich tata zostawial wszedzie butelki po polskich browarach i wogole ehhh i juz ich nie ma !za to moze sie wprowadza parka ktora znam maja 3,5 letnia Oliwke, z ktora chyba Susanka pojdzie do przedszkola
 
to widzę megan miałaś trochę [przeżyc....:shocked2:
oby Ci przeszło.... no i wracaj do nas bo tak pusto bez Ciebie.....

My wczorsaj w galway byliśmy to też nie byłam na kompie... D sobie tatoo robi:sorry:
a ja siedziałam na sowie i kwitłam:-p za tydzień kolejna część... ehhh aż mi się nie chce.....

kochane pogodz dziś u mnie dobijająca... a jak u was???
 
Witam mamki.Pogoda u nas kiepska.Az sie plaka chce.
Megan wspolczuje bolu, najgorzej jest jak sie nie wie co boli.Moze to cos z tymi twoimi jajnikami? Moze idz do lekarza niech cie skieruja na jakies dodatkowe badania, jakies usg? To nie przelewki skoro tak cie boli, a to nie jest zwykla kolka.
A ja pedze robic salatke bo mojemu sie zachcialo.ech..


Megan
tak mi sie przypomnialo nie daj boze oczywiscie ale tez warto sprawdzic.Mowi sz ze sie ni9e zabezpieczcie moze twu twu skoro masz takie bole zeby to nie byla ciaza pozamaciczna? Nie wiem jak wlasnie z ciaza pozamaciczna ale mocz moze nie wykazac? Wykaze napewno badanie krwi.Moze jednak zrob usg.,chociaz tez nie zawsze mozna zobaczyc.Moja kuzynk tez dostala okropnych boli, w ostatniej chwili pojechala do szpitala, bo dostala krwotoku, okzalo sie ze c,poz. o czym tez nie wiedzila.Nie to ze cie strasze czy cos le skoro nie wiadomo co sie dzieje,a wlasnie sie nie zabezppieczacie lepiej sprawdz.Trzymam kciuki zeby bylo dobrze.
tu sie dowiesz wiecej http://mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=643
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam mamuski:-)meganka ty mi nie dziekuj,tylko bawcie sie dobrze i zwierzatek nie wystraszcie;-) a jak juz znajdziesz chwile to serio kobietko przebadaj sie bo nigdy nic nie wiadomo,lepiej sie upewnic.ksiecia masz w domu to odpocznij troche:tak:

a pogoda w limerick gorzej niz zla:wściekła/y:kladlam sie wczoraj do lozka to bylo ciemno,a wstalam dzisiaj i ....tez jest ciemno,hehe:no:KRAINA DESZCZOWCOW.........
 
Do góry