reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Witam sie w sobotni ranek.Pewnie frekwncja bedzie zadna..



Ale ta nasza Megan zniknela, nawet sienie przywita.Oj musi miec kobita gorcy urlop z ksieciem hahah



Oj Gastone przepraszam...jednak urlop Księcia zaczyna sie dpiero haha za pol godz a ja sie nie odzywam bo strasznie zle sie czuje ale powiem wam wiecej jutro bynajmniej bylam nawet na pogotowiu.dostalam jakies silne leki i chodze jakbym pila przez 3 dni.w dodatku nadal tak samo boli.ahhhh
szczegoly jutro!
 
Dzien dobry.Pogoda do kitu i ja tez do kitu.Terz mnie zlapalo .Katar,boli mnie glowa, brzuch i kosci ech.
Oj Gastone przepraszam...jednak urlop Księcia zaczyna sie dpiero haha za pol godz a ja sie nie odzywam bo strasznie zle sie czuje ale powiem wam wiecej jutro bynajmniej bylam nawet na pogotowiu.dostalam jakies silne leki i chodze jakbym pila przez 3 dni.w dodatku nadal tak samo boli.ahhhh
szczegoly jutro!

Oj biedaczko, tylko co cie boli?? Czekmy na wiesci! No i wracj do zdrowia!
A ja dopiero sniadankobede szamac, przelezalam 2 godzinki w lozku sama a mezu czekal na mnie i glodowl hih.:pojechalpo polskie jajeczka.Ech czsem jest dobry dla mnie, ale mowie czasem!
 
Witam mamusie
pogoda do d.....y a taka mialam ochote dzisiaj gdzies wyskoczyc z rodzinka

Megan co tam z toba sie dzieje czemu ska nie wyslalas ze cos jest nie tak jasie juz martwilam ze cos sie stalo bo sie nie odzywasz a teraz to mnie jeszcze bardziej zmartwilas:-:)-:)-(
 
jak dla mnie dzień też fatalnie się zaczął....:confused2:
boli mnie cały nos... i znów mam zgagę...
a myślałam że to mi minęło bo od 2 dni nie miałam... jednak nie:eek:

na 2 raz jak będę chciąła pomalować pokój poszukam pigmentów;-)
bo mam białą farbę...

ale póki co nasz pokoik już pomalowany od wczoraj.... i się wietrzy...
podoba mi się efekt końcowy.... hiii
jeszcze tylko naklejki nakleimyu i czekamy na pościele.... i będzie finito:cool2:
 
reklama
Do góry