reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

ja to zauważyłam że ostatnio wszystkie tylko się witamy i uciekamy.....
jakoś tak nie ma czasu.....
my mimo że mieliśmy już umeblowany pokoik dla dzidzi...
to yeraz wszystko powystawiane i malujemy go....:-)
zobaczymy w efekcie kiedy koniec...
ale póki co nie mam za nbardzo czasu... ehhhhh:sorry:
 
reklama
witam mamusie:-) cos oststnio zebrac sie nie moglam do pisania... dzis mam okropny dzien nie dosc ze wczoraj lało caly dzien to dzi powtorka z rozrywki to jeszcze okres dostalam... pierwszy od ciazy i umieram dosłownie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ehhh...
 
A no tak jest ale najwazniejsze chociaz sie przywitac pomimo braku czasu nie? Ech no wlasnie ide posprzatac hih bo jak narazie ogladalam Wieli Swiat malych ludzi 2 odcinki i moje ulubione jon&kate plus 8.
oooj bedzie zle zaczyna sie niania do wynajecia a potem opowiesci o narodzinach.Hohoho ale sie wciagnelam, ale lepsze to niz opery mydlane nie? hihi A co to bedzie od poniedzialku? Wraca Brzydula, Na wspolnej...No i M jak milosc juz wrocilo..
 
CZESC DZIEWCZYNKI:-)ZNOWU TRAGICZNY DZIONEK:confused2:GRRRRR,NIC TYLKO POD KOLDRE SIE SCHOWAC LUB OD TELEWIZORA NIE ODCHODZIC.ZWARIOWAC MOZNA Z TA POGODA:no:

MAM DO WAS PYTANKO:CZAS CHYBA ZACZAC ROZGLADAC SIE ZA WOZECZKIEM,MOZE MACIE JAKIES SWOJE TYPY NA DOBRY WOZEK??I GDZIE W LIMERICK NAJLEPIEJ SZUKAC??
 
Ja ci moge ewentualnie cos polecic, powiedz tylko ile chcesz przeznczyc pieniazkow i jakie sa twoje kryteria.czy chcesz wozeczek trzyfunkcyjny? Na porzadny wozek i w dodatku ldny trzeba pieniazkow troche wydac, niestety.Ja posiadam 4 hehe Ale najlepsze jak dla mnie to quinny i jane.
 
mysle ze trzyfunkcyjny jest najlepszy,a co do ceny to mysle ze taki do 250 euro ,chociaz szczerze to nie orientuje sie w cenach. no i kolor-na pewno nie nic czarnego,szarego ,granatowego,za smutne kolory,mysle o czyms zielonym,czerwonym:-)
 
zobacz w smyth w Limerik raz widziałam tam wózeczek (na wprost lidla) za 199e
a w Ennis był taki sam za 399 :-) kolor kakaowy
ja osobiście zamawiam w pl na allegro Tako Jumper X za 1200 zł a przesyłać będa mi go kurierem za którego zapłacę 44e. i mam kolorek jaki chcę ;-)
 
No to ja wlasciwie chyba jednak nic nie poradze bo ja osobiscie nie gustuje w graco, taco i inych podobnych wiec tez nie wiele o nich wiem.Ale wiem no ze w mothercare sa czesto przeceny i tam mozna dostac dobry wozek za dobra cene.
 
reklama
Hej. Z kolorami wozkow to w Irl moze byc ciezko. Oni tu niestety wiekszosc szaroburych wozkow maja. Niewiem jakim cudem udalo mi sie znalezc tutaj moj kolor. Juz prawie chcialam z Pl sciagac ale sie okazalo ze pani w sklepie ma jeden jedyny dokladnie ten wozek ktory chcialam. :tak:Ja mam Maxi Cosi Mura4. Super wozek. Ja jestem zadowolona.
 
Do góry