reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Nooo kobiety co jest????????? Wekend sie dawno skonczyl a wy co?????
No ,Mikimauro i Beata roumiem dzieciaki do szkoly (chociaz Beata to sie wylaczyla , za duzo to nie gada hmmm.Ja wlasnie zdycham na kanapie bo po bardzo dlugiej prerwie wymeczylam sie we wlasnej silowni hehe40 minut ui jestem padalec.
 
dziewczynki ja bardzo przepraszam!
ale jak jest ostatnio Ksiaze w domu to ja wogole nie mam czasu na pisanie.
ale dzisiaj w pracy wiec bede zagladac
 
U mnie z czasem też nie zaciekawie...
ostatniio w szkole rodzenia byliśmy na 1 lekcji, później z kotem u veta...
a wczoraj polizał krople które dostał na sierść i całą noc mi wymiotował...
w gruncie wyglądało to śmmiesznie bo on wymiotował D biegał i sprzątała a ja płakałam że mi kotek zdechnie.....:eek::unsure:
no i cała nocka nie przespana.... ehhh...
na szczęście kitek zwróił całą tą trutkę i dziś od samego rana chciał się bawić... więć nie mogłam sobie odespać.....:confused2:

mmiłego dzionka,...
 
dziewczynki ja bardzo przepraszam!
ale jak jest ostatnio Ksiaze w domu to ja wogole nie mam czasu na pisanie.
ale dzisiaj w pracy wiec bede zagladac

Pewnie ze rozumiemy, ja sama nie zawsze mam czas ;-)
No a ja obiadek zrobiony, lista zakupow dla meza zrobiona, posprzatane i ide o 15 w kime dzieckiem hihih aaa korzystam poki moge..
Mega to jak tam staranka zaczynasz ze mna wkrotce o powiekszenie rodinki?:rofl2:
 
Gastone jasne ze tak!!!!
my sie nie zabezpieczami czyli na zasadzie jak bedzie to bedzie!!!!
ale smiesznie byloby spotkac sie na porodowce hahah
ide sie przekimac bo umre tak sie dzisiaj zle czuje
 
reklama
Witam sie kochane.
Gastone jasne ze tak!!!!
my sie nie zabezpieczami czyli na zasadzie jak bedzie to bedzie!!!!
ale smiesznie byloby spotkac sie na porodowce hahah
ide sie przekimac bo umre tak sie dzisiaj zle czuje
nooo:-D No i ja trez sie poszlam polozyc.Wogole nie spalam dzis znow w nocy,moje dzieco tez sie obudzilo 3 razy w tym raz wystraszone jakies i jak tatus reke wyciagnal do niego a ten go ugryzl :-D:-D:-D Teraz lezy na podlodze jak pies i sie niunia.
czesc kobietki:-)dajcie jakis przepis na poprawienie tej paskudnej podgody :-(nic mi sie nie chce :eek:koszmarrrr:wściekła/y:

Ech Kasienko jakbysmy znaly taki przepis slonce w Irlandii swiecilo by n okraglo.
No dobra przywitalam sie to uciekam dojsc do siebie.
 
Do góry