reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamuśki po "30"

A ja bym już chciała termin porodu, czuje się jak wieloryb wyciągnięty na brzeg, moje spostrzeżenia są takie że dużo bardziej sprawna byłam 10 lat temu . Mając 19 lat urodziłam pierwsze dziecko , może zabrzmieć to dziwnie ale było planowane , rok wcześniej wyszłam za mąż , teraz jak oceniam z perspektywy czasu wiem że stanowczo za wcześnie , nie ta dojrzałość. Potem synowie , miałam 21 i 23 lata , już dużo lepiej ale jeszcze nie to .Mając 27 lat urodziłam córkę i uważam że to wspaniały wiek na dziecko, dojrzały , spokojny , doświadczony . Teraz mam 36 , w lutym 37 więc już bliżej do tej daty, spostrzeżenia,,,,, dojrzale, mądrze, aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dużo ciężej , kręgosłup boli, nogi puchną, już nie te siły:szok:
 
reklama
Ja myślę, że dla mnie 30 to był odpowiedni czas na dziecko. I właściwie od tamtej pory zaczeliśmy sie starac. Ale Martusia zazdroszcze takiej gromadki :*
 
martusia fakt im człowiek starszy tym już ciężej znosi, ale masz dużo plusów...przede wszystkim ogromne doświadczenie :) nie to co Ja pierwsza ciąża i zupełnie zielona :-) Fajnie mieć taką gromadkę :) zdrówka i siły kochana;-)

oliwia no to tym bardziej gratulacje :) a jak przechodzisz? Dobrze się czujesz? pzdr
 
Hej dziewczyny! Ja kilka dni temu skończyłam 34 lata. Jest to moja pierwsza ciąża i wcale nie czuje się jak dinozaur. Dla mnie to tak w sam raz :) Odpukać prawie nic mnie nie boli, objawy książkowe i mam zamiar donosić jak trzeba :) Fakt, że jak zobaczyłam dwie kreski to miewałam jakieś "schizy", że coś będzie nie tak ale mi przeszło. Mam zamiar urodzić zdrowego bobasa i cieszyć się z macierzyństwa :) Pozdrawiam serdecznie!!!
 
a ja skonczylam w tym roku 35 i tez spodziewam się pierwszego dziecka, wierzę że wszystko będzie dobrze , cieszę się ze nie jestem sama :)
 
a ja skonczylam w tym roku 35 i tez spodziewam się pierwszego dziecka, wierzę że wszystko będzie dobrze , cieszę się ze nie jestem sama :)

Nieszporek, dopiero tu się dowiedziałam, że masz 35 :)) ja mam 37 i tez 1 ciąża i wcale nie czuję się za stara, wręcz odrwotnie, to jest odpowiedni moment na dzidzi w moim życiu :)
dziś walczę z przeziębieniem, mam nadzieję, że do wtorku przejdzie! Pozdrawiam wszystkie mamy po 30 :)
 
hello
widzę, że jednak znalazły się mamy 30+. Fajnie, bo tak zaglądałam, zaglądałam i nic.
Zaczarowana jak się Młody chowa?
Marta ładna gromadka. Ja ostatnią ciąże troszkę problemową miałam, ale nie wykluczam, że za kilka lat na 40 nie zaszaleje;-) Do tego czasu wierzę, że zapomnę o "trudach" tej ciąży.
Z wiekiem bardziej chyba na luzie ma się podejście i bardziej celebruje się każdą chwilę. Przynajmniej ja teraz tak mam.

pozdrawiam wszystkie mamy, mam nadzieje, że nam wątek nie "umrze"
 
reklama
Hejka.Udzielałam się tu kiedyś a potem sluch o mnie zaginął hehe.Przypomnę si troche mam 36 lat i dorobek jak na suwaczkach dla mnie najlepszy czas na dziecko to wtedy jak urodzilam córke czyli 30 lat bo teraz juz zdrowie nie to.
ZACZAROWANA jak synek? i jak przyjeli go starsi bracia?
ANNAOJ KCE witaj! A Twój malutki jak się chowa?
 
Do góry