reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamuśki po "30"

Hej dziewczyny:-) Witam nowe mamusie.:-) :-)
Anna, co Cię zmogło? Co to za akcja ze szpitalem i leżeniem? :baffled: U mnie ok. tylko zapowiada mi się kolejny klocek mały do urodzenia.... Mały w 32 tygodniu ważył pomiędzy 2200 a 2500 , wcześniej lekarka mi powiedziała że raczej w moim przypadku urodzenie takiego statystycznego dzieciaczka nie wchodzi w rachubę...:angry: poprzedni maiał 4330, a ten może być ciut większy.... U mnie wyprawka już prawie skompletowana, brakuje tylko łóżeczka, ale może w przyszłym tygodniu kupię, bo potem to już tylko miesiąc zostaje , więc czas mi ucieka:sorry2:Pozdrowionka dziewczyny.
 
reklama
hejka

Zaczarowana
jak Ci już niedużo zostało, zazdraszczam. Przy takim dużym dzidziusiu to chyba cc.
U mnie szyjka nie wytrzymuje. Mam pesar założony od 21/22t, ale mimo to rozwarcie na palec się zrobiło i szyjka zewnętrznie jest podobno w opłakanym stanie. Niestety nie stwierdzili jak z długością, bo przy pesarze ciężko, a jakiś młody lekarz mi robił usg. I tak najbliższe 45 dni mam leżeć, co by wody nie odeszły przedwcześnie. Nie wiem jak to zniosę, bo po tygodniu mam dość.
Też muszę zacząć wyprawkę szykować. Z większych rzeczy tylko fotelika mi brakuje, ale muszę ciuszki przejrzeć co kupić. Cały czas mówiłam sobie, że jeszcze czas, ale w obecnej sytuacji nie będę tego odkładać.
 
Faktycznie, nie ciekawie z tą Twoją szyjką.. ale nie kazali Ci leżeć w szpitalu? Mam nadzieję że jakoś dasz radę... z leżeniem współczuję, bo nie wiem jakbym to zniosła... ale masz czas na zakupy wyprawkowe..tyle że przez neta...:-) Co do cesarki to nie wiem... na dzień dzisiejszy nikt nic nie mówi.... ale pewnie ku temu to zmierza... a ja chciałam naturalnie rodzić..:crazy:
 
hello
gdzie się wszystkie mamusię30+ podziewają?? Wakacje??

ja dalej leżę, więc nic ciekawego się nie dzieje, może powinnam napisać na szczęście:sorry:

dziewczyny odmeldujcie się.
 
Nie nei jesteś sama, ja dopiero jestem w ciąży 2 miesiącu ale bardzo się ciesze, bo nie mogłam przez długi czas zajść w ciąże, wreszcie się udało nam:) Ale to tylko po wspaniałym leku [FONT=&quot]FertilitySupport for women, który nam lekarz przepisał, ale prywatny, wcześniej żaden lekarz nam tego nie zaproponował. Ale będę szczęśliwa:) [/FONT]
 
"matka założycielka "wątku, wita nowe mamusie! Miło że się odezwałyście. Spokojnych ciąż życzę..czas szybko leci, mi się wydaje że dopiero co zakładałam ten wątek, a już rok minął i moje dziecko ma już ponad trzy miesiące.. Napiszcie coś o sobie dziewczyny. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry