reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Hejka Kochane:-) Ja od 3 dni leze plackiem bo mi sie lekko rana otworzyla i krew saczy, mam jakis plaster i dodatkowe szwy. Brzucho boli, plecy ale dobrze ze mam pomoc w postaci rodzicow,cory i meza. Maly jak narazie je i spi, potrafi wypic 90ml i nie wiem czy to nie za duzo. 10 stycznia idziemy na podciecie jezyczka :tak: Pepuszej tez u nas jeszcze nie odpadl ale polozna stwierdzila, ze to kwestia paru dni. Niczym nie przemywac i nie psikac a na dwor juz mozemy wychodzic tylko pogoda taka zgnila jakas. Werandujemy go po pol godziny.
Goko, Basia &&&&&& trzymam za szybki porod:-)
 
Fiolka na spacery czemu nie można :confused:
p.dr powiedziala ze nawet miesiac nie wychodzic: ale oczywiscie nie mam zamiaru tyle czekac :-) maly ma 9 dni chce go wietrzyc i jak przyjdzie spiworek probowac wychodzic. A do wietrzenia chce mu ubrac czapke i okryc kocem starczy? Jak to robilyscie?
 
Ostatnia edycja:
Betiks to cudnie jak mały spał w łóżeczku ;-) dziękuje za promyczek
Goko myślami jestem z Tobą
Adgama zdrówka dla męża
Viev może coś w diecie?
Bulkasia żeby się szybko goiło
Leniwe popołudnie, mąż chciał mnie zabrać do kina ale już skyfall nie leci ;-( ale zabierze mnie na shaka na pocieszenie. 4 dni do 2 stycznia jakoś muszę psychicznie dać radę
 
Nathani dasz rade, to juz kilka dni zostalo, ja mam jeszcze 1,5 tyg.
Bulkasia zycze zeby rana sie szybko zagoila.
Goko szybkiego porodu.
Vivienne moze to przez nabial? U nas tez byla wysypka ale na samym czole plus straszne zatwardzenie.

Aja dzis mam ochote na barszcz bialy, zaraz bede pichcic i do tego czekam na znajomych. Tesciowa zrobila salatke z ryzem, a potem moze ciasto ;) rozpieszcza mnie jeszcze przed porodem.
Maja dzis byla na dworzu, taz spi troche ogarnelismy w domu i malo co sie z mezem odzywam bo mnie wkurza od rana a ja jego i tak sie drzaznimy.
 
Fiolka ja raz werandowałam małego ale zawsze dzieci po prostu ubrałam jak na dwór czyli kombinezon i czapkę zakładałam i kładłam do wózka przy otwartym. Miesiąc to chyba przesada:sorry2:

bulkasia ojej a dzwignełaś coś czy samo z siebie? może za szybko Ci szwy pościągali? Dobrze że masz pomoc.

betiks w sumie ból brzucha wskazuje na @ ale z kolei to byłoby jakos strasznie szybko z uwagi i na karmienie i na to że trwa jeszcze połóg więc ja bym obstawiała że po prostu macica się jeszcze oczyszcza i stąd też te skurcze. U mnie z kolei całkowita posucha i to od kilku dobrych dni, już nie mówię o krwawieniu ale u mnie nic nie ma kompletnie, całkiem czysto jakbym w połogu nie była:baffled:

nathani ponoć ten skyfall to bardzo kiepski był, słyszałam nienajlepsze opinie:no:

viv takie znikająco pojawiające sie krotki to może być własnie trądzik niemowlęcy. Najprościej lekarce powiedzieć - alergia i nie jedz matka nic poza suchym chlebem najlepiej trzydniowym jeszcze:wściekła/y:
Coś pisałaś jakiś czas temu że Marysia miała katarek. Jak to wygladało? Bo mojemu coś furczy w nosku jakby cos zaciągał ale w nosku nic nie widać jak kicha to też nic nie wyki****e, zastanawiam sie czy już wkraczać z woda morską czy nic nie ruszać:sorry2:
 
Fiolka ja tak jak Sarka ubieram jak na dwór, zresztą tatuś chciał koniecznie wyjść, więc Marta poleżała dwie minuty w pokoju przy otwartym oknie, a potem ją porwał na dwór przejść się tylko do bramy i z powrotem :-)
Sarka nas wypuścili ze szpitala z katarkiem. Dwa razy dziennie zapodajemy roztwór soli morskiej, ale niewiele to daje. Co chwilę coś jej furczy, jak odkichnie to wyciągam fridą.
Moja mała też ma dzisiaj wysypkę. Rano miała tylko na karczku, a teraz już całe ciałko :-( Wczoraj z innych rzeczy jadłam zupę ogórkową i ryż na mleku z jabłkami. Pewnie to z tej zupy :-( A apetyt ma dzisiaj niemożliwy. Od 12:30 nie śpi i co chwila chce cyca, już 6 razy na mnie wisiała, raz jeden, raz drugi, ale jeszcze coś z nich leci, więc pustych nie ssie. Raz już usypiała, ale zapodała ostro w pampka i przy przebieraniu się wybudziła.
 
Ostatnia edycja:
Hejka...

My tez dzis zaliczylismy spacerek, nasz pierwszy:tak: ladnie bo az ok 12 stopni u nas, ale wiatr troche wial:sorry2:

U nas sie tez maluszkow nie weranduje ani pepuszka nie dotyka;-)

Bulkaasiu oj to prosze lezec i odpoczywac:rofl2:

Ania moj maly w nocy mi dzis tak na cycu wisial:sorry2: wkoncu juz ze mna nad ranem spal bo ciagle odkladanie i ponowne zabieranie z kolyski nie mialo sensu:sorry2:

Sarka i u mnie kilka dni juz czysto, ale gin w poniedzialek na usg mowil, ze jest jeszcze krew w srodku:sorry2: no i sie zastanawiam czemu nie leci:baffled:

Basia dzieki za zaproszenie na FB, sliczna ta Twoja mala:tak: u mnie dzis krupniczek;-)

Eni 150 gr na tydzien powinien maluszek przytyc, moj Milo przytyl 300 gr niby w dwa tygodnie, ale to 300 gr jest powyzej jego wagi urodzeniowej, a mi spadl 200 gr na poczatku w szpitalu, takze wlasciwie 500 gr nadrobil, chyba ze zle to licze, bo pediatra policzyla mu tylko te 300 gr
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry my bylismy z mała wczoraj w przychodni od dnia jak wyszłysmy ze szpitala przytyła ponad 1kg i wazy 4 kg pielegniarka mówila ze bardzo ładnie,szczepienie w przyszłym tyg mamy.Mała cos furczy ale osłuchowo jest czysta:-) nathani juz pare dni szybciutko zleci zobaczysz:tak:&&&&&&&&&&&&&& goko &&&&&&&&&&&&&&&& za was;-) Ja swojej przemywałam pepek octaniseptem i w 8 dobie odpadł.My zaniedługo jedziemy na zakupy i na plotki na chwilke starsza u babci wczoraj pojechała jutro ja odbieramy:happy:
 
reklama
Do góry