reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusiowe dolegliwości różnorakie

A ja jestem takim spiochem!!! cz Wy tez tak macie. Wstalam o 8, pokrzatalam sie i kolo poludnia tak mnie sennosc wziela ze od pierwszej do drugiej sie drzemnelam :-)
 
reklama
megusek u mnie dzisiaj to samo myslalam ze wogole nie wstane jak sie polozylam :-) ale trzeba bylo bo obiad i wogole
paulinka siedzial z dziadkiem wiec moglam sobie pozwolic na sen juz dawno tak nie spalam ale nie powiedzialabym ze czuje sie super bo chyba sie rozespalam :-p
 
Oj Ewa ty kobieto mials dobrze ja dzis z malym caly dzien a nocka bardzo kiepska byla i nie ma jak isc na chwilke do poduchy nawet tez bym chciala sie rozespac i potem potruc...!!:baffled: :sick:
 
Lucyann trzeba poszukac doszywanej ciotki ;-) Jedna taka to juz czeka az ja poprosze zeby sie mogla zajac naszym dzidziem. Pewnie dzis bedzie chciala ustalac grafik...hehhehe
 
Ojej Megusek to masz cudownie ja bede musiala komus zaplacic jak bede wrcala do pracy a to taki krotki czas....bede miala na poznanie dzidzi...:tak: ale co tam moze wygram w totka do tej pory...hihihihji
 
A mnie sen pobiera jak tylko zaczynam się uczyć. Rzucam więc naukę, idę do łóżka z książką, żeby przed snem jeszcze nasycić umysł. po czym przez 2 godziny czytam i wstaję nie zasypiając. Fuj. A mogłabym ten czas wykorzystać na naukę, gdyby tylko tak mi się spac nie chciało..:-D
 
reklama
Oj mi też dziś okropnie brzuch twardniał, już nawet pogubiłam się w liczeniu ile to było razy :eek:. Ale od jakiejś godzinki spokój i dobrze bo przy tym spinaniu brzucha to tak jakiś dziwnie mnie głowa zaczyna boleć :baffled: :confused:.
 
Do góry