reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusiowe dolegliwości różnorakie

Maja kochana dziewczyna jesteś, z nieba mi spadasz z tą wiadomością, mam to samo od pewnego czasu, oby to był zwiastun wcześniejszego porodu !
 
reklama
Macie rację, trzeba mówić że jest ok. kto nie chodzi w ciąży i tak nie zrozumie, a te kobitki co juz dawno urodziły zapominają. TGylko w naszym gronie możemy sobie pomarudzić :eek: :baffled: ;-)
ja od kilku nocy w ogóle nie mogę znowu spać, wszystkoo mi drętwieje. W dodatku przeziębiłam się, mam cały czas zatkaną lewa dziurkę. Piję wstrętny syrop z cebuli i zajadam czosnek. Zimno wyskoczyło mi na ustach i w fałdzie przynosowym. Nic to wszystko, bo juz niedługo...
 
maja goralka moze bedziecie pionierkami kto wie :-)
cynamonka ja dopiero wyszlam z przeziebienia nie zazdroszcze a szczegolnie jak nos sie zatka i nie ma jak odetkac cholera mnie brala :wściekła/y: leczylam sie rutinoskorbinem mlekiem z miodem i sokiem z pomaranczy albo grejfrutow i jakos przeszlo :happy:
nie wiem co sie mi stalo ale z rana mialam przywitanie z muszla klozetowa najgorsze ze nie wiem od czego :eek: cos chyba zweszylam i ...:dry:
 
Goralka a co Ci sie laska tak zaczelo spieszyc...? mnie to z przeziebieniem dobija jak mam pojsc na porodowke zagilana i charchajaca kichajaca a tu jeszce kaza ci oddychac przeponowo przez nosek -mniamniam:-p
 
O to to Lucyann, czysta przyjemnosc. A potem jeszcze ziejesz na bezbronnego maluszka. Mam nadzieje, ze zdarze sie podkurowac.
Dzis w nocy mialam mala akcje skurczowa. Dwa bolesne w odstepie 15min a potem sie wyciszylo. Za to nad ranem przeczyscilo mnie obustronnie. Wczoraj na wieczor zjadlam chyba pol kilo orzechow, wiec może to...
 
cynamonka ty masz taki termin jak ja mialam z paulinka :-) ja urodzilam 1 listopada we wszystkich swietych ludzie szli na cmentarze a ja na porodowce ;-)
 
Widzę że nietylko mnie goni do kibelka:-D Ostatnio w piątek jak mnie zaczeło czyścić z dwóch stron( nie wiem po czym):eek: to skończyło sie w sobote rano. i też miałam kilka skurczy co 15 minut, i już myślałam że to już (wziełam kąpiel, przejrzałam torbe do szpitala i o dziwo jakos się nie bałam :-D) ale mi przeszły te skurcze jak zasnełam o 1 w nocy ze zmęczenia. W sumie cos czuje że urodzę na koniec pażdziernika i nie będę mamą listopadową.
 
reklama
cynamonka- tak to chyba orzechy ja mialam to samo:-D

to ja chyba urodze jednak po terminie, bo jeszcze nigdy nie mialam bolacego skurczu:eek: , nawet nie wiem jak to jest, tylko niebolace:tak:
 
Do góry